LG

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  08

LG'den Aldığım Telefonun Kapağı Soyuldu

20 ARALIK 2020            Salih BEY

LG Q60 telefon alalı bir yıl oldu 6. ayında arka kapak soyuldu 6 aydan beri kapak değişimi yapılacak 3 günden beri Antep servis arayacaktı onlarda aramadı sorun bende mi bilmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

LG'den Su Arıtma Cihazı Aldım Pişman Oldum

26 EKİM 2020                Sevdenur HANIM

LG su arıtma satıcılarından şikayetçiyim. 2 ay ücretsiz diye evimize arıtma cihazı takıldı sökme bedeli de 70 TL dendi ben durumumu anlatmama rağmen ödeme olacağı esnek isterseniz aylık 40-50 TL olarak bile ödeyebilirsiniz dediler. Bende aylık 40-50 lira dahi elime kalmıyor dedim ısrarla 2 ay ücretsiz beğenmezsen gelip sökeriz beğenirseniz 2 ay sonra taksitler başlıyor dediler. Zaten neredeyse hiç evde kalamadım kullanamadım bile cihazlarını taşınma durumum yüzünden gelip sökmelerini istedim sökmeyeceklerini ve 500 lira daha verirsek eğer gelip alırız cihazı dediler dolandırıcılık yoluyla mal satmaya çalışıyorlar ben bu cihazın sökülmesini istiyorum acilen yetkililere duyurulur. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

LG Yedek Parçasının Olmadığını Söylüyor

21 EKİM 2020                Gül HANIM

LG Marka Bulaşık makinası aldım. Makinemin sepetinde paslanma meydana geldi. Servisi çağırdım. Sepeti değiştirebileceklerini söylediler. Kullanıcı hatası olmadığını da bana kendileri söyledi. Şikayetimi Ağustos ayında yapmama rağmen servisten dönüş yapılmadı. Her aradığımda ise yedek parça bulunmadığı için değiştiremediklerini ifade ettiler. Daha ne kadar beklemeliyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

LG'den Aldığımız TV'den Hiç Memnun Kalmadık

05 EKİM 2020                Leyla HANIM

03.06.2017 tarihinde 49UH610V model TV aldım. 2 yıl garantili 3 yıllık TV görüntü arızası veriyor, servis panel arızalı olduğunu 2900 tl onarım yapılacağı bilgisini verdi. Ev değişikliği yapmadım, yani taşınmadım, TV yerini değiştirmedim, evde çocuk yok, evde kalmadığım zamanlarda fişini çekerim. 3 yıllık TV kabul edilir değil. Lg firma yetkilileri ile görüşmek istedim. 4446543 ve 0212 3145252 tlf defalarca aramalarımda geri dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen dönüş olmadı. WhatsApp üzerinden iletişim kurabildim, oda sürekli otomatik mesajlar ile kaç gün sonra gelen yanıt garanti kapsamından çıktığı için yapacak bi şey yok. Yeni taktıracağım panel için 2.900 tl ödeyeceğim. O parçayada 6 aylık garanti veriyorlar. Hiç bir şeffaflık, kurumsal bi ciddiyet yok. O kadar ısrarlı aramalarıma rağmen hiç bir yönetici ile görüşemedim, ulaşamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

LG'den Aldığımız Üründe Eksik Parçalar Çıktı 

24 EYLÜL 2020              Sevcan HANIM

Sizin İzmir Point Bornova mağazanızdan LG marka lh64b kodlu 4+1 teşir ürünü ev sinema sistemi aldım içerisinden kabloları eksik çıktı içerisinde kullanım kılavuzu garanti belgesi çıkmadı bu durumu personelinize ilettim ama laubali Bi sekilde yapabilecek birseyi olmadığını söyleyip yardımcı olmadı gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

LG Telefon Sorunlu Çıktı

19 TEMMUZ 2020          Dilan BEY

LgQ60 telefon aldım İlk gün sorunlu çıktı 3 kere servise gitti değişim oldu fakat ikinci el cihaz ile degisim oldu cihaz da arka kapak soyulmaları başladı para iadesi talep ediyorum onarım değişim istemiyorum ayıplı mal kabul etmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

LG Çamaşır Makinası

19 TEMMUZ 2020          Emrah BEY

Lg servis çamaşır makinemin kapağının mandalı kırıldı bende normal olarak servisi çağırdım geldiler 300 tl olduğunun söylediler bende 100 tl sini verdim sonra kapağı bulamadık ödediğiniz parayı iade edelim dediler ve 15 gün oldu arıyorum bide fırça yiyorum haklılarmış gibi hala param iade edilmedi gereğinin yapılmasını istiyorum en kısa zamanda..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

LG Marka 8 Aylık Cihaz 3 Kere Bozuldu

6 TEMMUZ 2020            Ömer BEY

LG servisin boş bir servis olduğu ve 8 aylık cihazın 3 defa bozulması ve servisin gelip yapmaması artı garantili olan cihazın para teklif etmesi lütfen mağduruz yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.