top of page

MEDIA MARKT

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  12

Media Markt Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Media Markt Beni Zor Duruma Düşürdü

19 ARALIK 2020            Hülya HANIM

Madiamarket İstanbul Viaport mağsazından Xbox için oyun CD’si aldım aldıktan 20 gün sonra İzmir’e geldim Xbox CD koyduğumda CD çalışmadı bende İzmir Hiltawon mağazasına götürdüm açılan paketi değiştiremiyoruz dedi bende açmadan nasıl anlayabilirim dedim açılan ürünle ilgili işlem yapmıyoruz dedi bende bu iç çamaşırı mı hijyenik bir ürün değil ki işlem yapmıyorsunuz dedim müdürleri ile görüşmek istedim aradı yemekteymiş dedi ve aldığınız mağazaya götürün dedi şaka gibi İzmir'de yaşıyorum bana İstanbul’a gitmemi söylüyorlar bende çıktım mağazadan müşteri temsilcisini aradım onlarda bana döneceklerini söylediler döndüler dediler ki aldığınız ürün arızalıymış İzmir de yaşadığınızı Seyahat ettiğinizi belgeleyin dediler çok komikler ya gerçekten neyin belgesi dedim dalga geçiyorsunuz herhalde benimle dedim bana dediler ki aldığınız mağaza ile muhatap olursanız sorununuz çözülebilir dediler ben bu ürünü sizden hediye almış birine olabilirdim ve İzmir'de değilde başka şehirde oturup bunu ben hediye olarak bırakıp gittiğimde aldığım kişi alıp İstanbul’a mı götürecek hanımefendi dedim hiç cevap yok ben yetkili biri ile görüşmek istiyorum dediğimde de size dönüş yapılsın dedi bugün içerisinde geri dönüş yapan oldu mu tabiki hayır aldığım ürün 350 TL’lik bir ürün inanın 50 veya 100 TL olsa asla peşine düşmeyeceğim hele de böyle bir süreçten geçerken bir çok firma bu tür konularda hassasiyet gösterirken böyle firmanın davranışı inanırlar gibi değil ilginize teşekkür ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt Sorunumu Çözsün

14 ARALIK 2020            Cenk BEY

Media Markt Koruma paketinin sorumluluğunu yerine getirmemesi 1 yıldan daha fazla koruma paketi süresi olmasına rağmen cihazımı pert'e çıkartıp bana para önerildi. Aynı cihazı ve koruma paketini satın almak istesem 1000 (bin) liranın üzerinde ücret ödemem gerekiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt'dan Aldığım Buzdolabından Haber Yok

06 ARALIK 2020            Sandra HANIM

MEDİAMARKT- ÜRÜNE ULAŞILAMIYOR VE FİRMA BİLGİ VERMİYOR 10 gün önce internet üzerinden aldığımız buzdolabı hakkında her gün farklı şekillerde bilgilendiriliyorum ve ürünün nerede olduğuna dair hiçbir çalışanın haberi yok. Teslimat süresi dolmasına rağmen, firmalar kargo şirketlerine, kargo şirketleri ise firmaları suçluyor. Müşteri temsilcileri biz yardımcı olamayız diyor. Bankadan ürünün fiyatı çekiliyor fakat sonra ürün yok oluyor. Paramın uçup gitmesine mi yanayım yoksa çürüyüp giden yemeklere mi. Firmalar ve çalışanları arasında ciddi derece iletişim eksikliği yaşanmaktadır. Sonuna kadar tüm haklarımı savuncağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt Ürünü Artık Teslim Etsin

06 ARALIK 2020            Ramazan BEY

Media Markt Bursa şubesinden 17.11.2020 de aldığım bulaşık makinası hala bana ulaşmadı ve ne zaman müşteri hizmetlerini arasam beni öteliyorlar ben böyle sorumsuz bir firma çalışanlarına rastlamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor

21 KASIM 2020              Alican BEY

Madia Mark telefonumu garantiden bana yollattırdılar sonra koruma paketi olan cihaza belli bi ücret çıkarttılar çalışan ve kullanılan telefona ses gelmiyordu ufak tefek başka sorunlar 1.400 civarı bir rakam telefonu geri istedim bi zaman bunu bekledim telefon geldi şimdi de koruma paketinden yolladım telefon 20 iş günü oldu hala gelmedi cumartesiler önce sayılıyor dediler zamn geçtiğinde cumartesiler sayılmıyor dediler bu kadar iş güzarlık görmedim MEDIA MARK'TAN BİR ŞEY ALMAYIN ürün satılana kadar güzel satıldıktan sonra hüsran.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt'tan Aldığım Telefon İle Sorun Yaşıyorum

19 KASIM 2020              Hüseyin BEY

4 ay önce Media Mark’tan telefon aldım ve telefonuma seri nolu imel adresi klonlanmıştır 19.12.2020 tarihinde kapanacaktı telefonu sıfır aldım faturası var nasıl olacak bu yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt Yanlış Ürün Vermiş

15 KASIM 2020              Semra HANIM

Mediamarkt optimum saç düzleştiricisi ürünü aldım demo yok maalesef dediler ürünü yanlış kodlu verdiklerini farkettim yarım saat sonra geri iade için tekrar götürdüm kabul etmediler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt Haksız Kazanç Elde Ediyor

04 KASIM 2020              Ferhat BEY

Media Markt. Bu arkadan bir cep telefonu aldım zorla kasko yaptırttılar 1 hafta olmadan arabamdan telefonu çaldılar. Kasko karşılamıyorum dıyor gerekçesi ise kapının kilitli olmamasıymış böyle saçma sapan bir şey olabilir mi. Kasko neden yaptık o zaman 500 lira para verdik haybeye bu medya Markt’tan kasko karşılığında hiç bir şey almasın kimse dolandırıcılar haksız kazanç elde ediyorlar yazıklar olsun bu firmaya güvendik hata ettik.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt Ürünüm Sorunlu Çıktı

10 EYLÜL 2020              Hüseyin BEY

Media Markt mağazadan 1 adet alfa Hometech tablet aldım ürünün ekran kırılmış serviste yapıldı ürün bana teslim edildi 10 gün sonra tekrar ekran sorunu oldu servise tekrardan gönderdim bende 187 TL ücret istediler ikinci defa ücret istediler üründe kullanıcı hatası olmamıştır dokunmatik ekran sorunu oldu bu konuda bilgilendirirseniz memnun olurum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt Ürün Satıp Gerisiyle İlgilenmiyorlar

1 TEMMUZ 2020            Özgür BEY

Media Market, Çevremdeki arkadaşlar başka alternatifler sunsa da Media Marketten Lenova Notebook aldım. Eğer sınırsız internetiniz yoksa ve bilgisayar programcısı değilseniz mağdur olabilirsiniz. Bilgisayar hiçbir güncelleme için onay almadan, 28 GB internetimi harcamış ve 40,00TL yerine 880,00TL ödememe sebep olmuştur. Genellikle çocukların kullandığı bu bilgisayarları alanlar; sıkıntı yaşamamak için sınırsız internet olmayan hiçbir ortamda bilgisayarın kapağını dahi açmamalıdır. Bunun için Media Market’in satış elemanları sizi uyaracak diye beklemeyin. Çünkü onların tek işi malı size satmak

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Media Markt Ürün Patladı

7 HAZİRAN 2020           Müdami BEY

Media marketten aldığım Crea markalı power bank patlaması sonucu cep telefonum zarar gördüğü için şikayet talebinde bulunmak istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page