top of page

MAVİ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  10

Mavi Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Mavi Markalı Pantolonlardan Memnun Değilim

18 OCAK 2021            Oğuzhan BEY

9 ay önce aldığım 2 kot pantolonda ağ aşımı oldu iksinde de fakat firma aşırı yıkanmış diyerek olumsuz cevap verdi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi Ürünlerin Sorununa Çözüm Bulmuyor

18 OCAK 2021            Perihan HANIM

2 ay önce mardin mavi jeans ten aldığım kot pantolonum 3. Giysimde sağ ön bacağın dizin üstünde daha koyu mavi çizgiler oldu yıkayıp aldığım mağazaya goturdum onlarda nasil oldugunu anlayamadılar büyük ihtimalle değiştirilir dediler incelemeye gönderdiler. 2 hafta sonra bana gelen mesajda kullanıcı hatası oldugunu degisim ve iade yapılmaz denildi daha yıkama bile yapmadan oluşan sorun nasıl benden kaynaklı olabilir. 2018 de de Ankara Ankama avm den aldığım kot 1 buçuk yıl sonra sorun çıkardı aldığım mağazaya götürdüğümde hemen değiştirdiler hem 2 yil garantili diyorlar hemde sorunlu urun satıp mağduriyetimi gidermiyorlar ben bir daha bu markadan çorap bile almam.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi Markalı Montumun Boyası Çıkıyor

28 ARALIK 2020            Rahime HANIM

Mavi’den mont aldım lakin her şeyimi boyuyor Mavi'ye bu mevzuyu anlattım ama kullanıcı hatası dediler beyaz kazağım ve camların kapılarını boyuyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi Aldığım Ürünü Değiştirsin

23 ARALIK 2020            İbrahim BEY

Mavi Mağazası'ndan almış olduğum mavi markalı siyah kot pantolonda paça kayması olduğunu fark ettim ve yetkililere bildirdim. Ancak bu ürün hakkında çözüme ulaştıran bir sonuç ortaya koyduklarını düşünmüyorum. Kullanılamayacak olan defolu ürünümün değiştirilmesini talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi'den Aldığım Eşofman Altı Tüy Döküldü

18 ARALIK 2020            Filiz HANIM

Mavi aldığım eşofman altı içindeki tüyler dökülüyordu, bir kez yıkadım yine aynı şey oldu incelemeye gitti ama ürünün benim hatamdan tüy döktüğünü yazmışlar. Aynı ürün reyon da oda tüy döküyor herhalde mağazadakilerde yıkamış tuz ruhuyla çok ayıp yakışıyor mu Mavi’ye.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi Markalı Pantolonumdan Memnun Değilim

23 KASIM 2020              Mehmet BEY

Mavi iki tane pantolon aldım rengi solmuş ve incelemeye gönderdim ve reddedildi bi ay dolmadan sokmuştur rengi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi'den Aldığım Ürünlerin Rengi Soldu

29 EKİM 2020                Mehmet BEY

Mavi ürün 1 adet gömlek 1 adet pantolon 1 ay kullanımlık 1. yıkamada gömlek renk attı pantolon sağ ayak boydan aşağı leke attı buna rağmen 2. sefer incelemeye gönderdim olumsuz dediler onaylamadılar ve ben size başvurdum gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi'den Aldığım Pantolonun Rengi Attı

01 EKİM 2020                Ömer BEY

Mavi, 250 TL aldığım pantolonun yaklaşık 3 hafta içerisinde rengi attı ve incelemeye alıp değişmediler sorunun kullanıcıya ait olduğu söylendi oysaki hiç bir alakası yok çok alışveriş yaptım ama ilk defa bir sorunla karşılaştım ve yardımcı olmadılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi'den Aldığım Ürün İlk Yıkamada Soldu

07 EKİM 2020                Aynur HANIM

Mavi, 08.07.2020 tarihinde aldığım ürünleri (Pantolon ve gömlek) ilk yıkamada ürünlerin renginin solduğunu fark ettim. Ürünleri vakit geçirmeden mavi jean götürdüm fakat ürünün kullanıcı hatası olduğunu dile getiridiler. Bu nasıl saçmalık bana çamaşırın nasıl yıkanması gerektiğini tarif edıyorlar 48 yaşında kadınım nasıl çamaşır yıkanması gerektiğini çok İyİ biliyorum ve bunu kendime hakaret olarak kabul edİyorum ilgilenirseniz çok memnun olurum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mavi Online Mağazadan Gömlek Aldım

06 HAZİRAN 2020          Abdulkadir BEY

Merhaba Abdulkadir Görür ben mavi online mağazasından 2 adet gömlek satın aldım.BEDENLERİ uymayınca Aras kargoyla 338428150535 takip no ile size gönderdim. Gönderdiğimden uzun bir süredir sizden haber alamıyorum. Müşteri hizmetlerine de bağlanamıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini sizden talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page