top of page

MİLLENİCOM

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  36

Millenicom Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Millenicom 'da Muhattap Bulamıyorum

05 OCAK 2021                Zuhal HANIM

Millenicom İnternet şirketi bir haftadır internetim yok ilgilenen yok sorun modemde ve modemi mi de millenicom şirketinden aldım iki yıl garantili modem ve hala oyalayıp duruyorlar çocuklar bir haftadır derse giremiyor modem talebinde bulundum kimse gelmedi karşımda konuşucak bir muhatap yok şikayetçiyim bu firmadan.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom İnterneti İptal Edemiyorum

01 OCAK 2021                Afet HANIM

Millenicom kullanmış olduğum ev interneti 3 aydır kullanamıyorum ve müşteri hizmetlerine bağlanmak zor bağlansamda arıza ekibi istediğim halde yüzüme kapatılıyor ve ben boş yere internet parası ödüyorum temsilci E** hanım benimle dİş sıkarak konuşması ayrıca gerdi ve evimin alt yapısı yok dedi ben 3 yıldır kullanıyorum 3 4 aydır kullanamıyorum kapatmak istiyorum ama yetkili yok telefonda bağlanmak çözüm istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Kullanmadığım İnterneti Ödememi İstiyor

01 OCAK 2021                Muhammet BEY

Millenicom internet firması ile 30/10/2017 tarihinde internet aboneliği başlattım ve 1 yıllık taahhütüm dolmasına 1 hafta kala müşteri hizmetleri beni arayarak aboneliğimi yenileyip yenilemeyeceğimi sordular bende sözlü olarak yenilemek istemediğimi beyan ettim ve bunun üzerine müşteri hizmetleri beni onaylayıp kapattı ondan sonra 3 ay sonra tekrar aradılar ve aboneliğimin yenilendiğini ve neden faturalarımı ödemediğimi sordular bense öyle bir şey olmadıgını kontrol edilmesini ne kadar istediysemde beni kale almadılar şu an hiç kullanmadığım bir internetin 1.060,45 bu kadar borcum var öğrenciyim kullanmadığım bir interneti ödemek istemiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom İnternet Sorunumu Artık Çözsün

28 ARALIK 2020            Osman BEY

Millenicom 2 haftadır internetimi bağladılar aktif vermediler 2 haftadır geçiştiriyorlar lütfen yardım edin iptal etmek istiyorum iptal etmiyorlar hizmet vermiyorlar iptalde etmiyorlar ve hata bağlanıyorum iptal hizmetine bağlayacağız diyor müşteri hizmetleri ama bağlamıyorlar 60 dk bir 30 dk bir 20 dk bir böyle böyle bir hafta bekliyorum lütfen yardım edin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Beni Oyalıyor

20 ARALIK 2020            Aytaç BEY

Milenicom’dan almış olduğum internet hizmetimi 10 günü geçtiği halde arızamın giderilemediğini aradığımdada hallediyoruz saha ekiplerimiz size ulaşacağız diye geçiştiriyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Bizi Mağdur Ediyor

19 ARALIK 2020            Recep BEY

Millenicom, Bir haftadır hizmet numaramız 9703*** olan interneti kullanamıyoruz bizden kaynaklanan bir sorun değil arıza kaydı oluşturulduğu halde hiçbir şekilde Millenicom ilgilenmiyor. Türk Telekom alt yapı teknisyenleri geldiler ve alt yapıda bir sorun olmadığını iç tesisatta bir sorun olabileceğini söylediler. İç tesisat bakımı için Millenicom teknik ekipleri yönlendirilmiyormuş ücretli geldiklerini söylüyorlar bizden kaynaklanan bir sorun değil neden ücrete tabi oluyoruz, iptal ettirmek istediğimizde cayma bedeli olarak 998.38 TL. Ödememiz isteniyor bir haftadır liseye giden kızım ortaokula giden oğlum ve ilköğretime giden kızım ve bizler mağduruz bizlerin mağduriyetini gidermenizi ve çözüme kavuşturmanızı sizlerden istirham ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Resmen Dolandırıyor

18 ARALIK 2020            Muhammet BEY

04.12.2020 tarihinde Milenicom’dan almış olduğum internet aboneliği hiçbir şekilde çalışmıyor. 14 gün içinde cayma hakkımı kullanmak istememe rağmen benden 260 TL değerinde ücret talep ettiler. Ne sorun giderildi ne de iptal işlemim yapılmak istendi. Resmen dolandırıldık. Tüketici haklarına gidip hakkımı arayacağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Kurulumu Yapmadı

14 ARALIK 2020            Orhan BEY

Milenicom internet firması 07/10/2020 tarihinde yeni adresime tahliye yaptırdım 08/10/2020 tarihinden 22/10/2020 arasında interneti kullanamadım ve evde kurulum istediğim halde bir türlü kurulumu yapmadılar ve kurulumu arkadaşıma kurdurdum ve kurulum ücreti 69 TL'yi faturama yansıttılar defalarca kullanmadığım internet suresini ve kurulumu faturadan düşmelerini istediğim halde bir türlü bir sonuca ulaşamıyoruz kullanmadığım internetin ve kurulum ücretinin bana iadesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom İnternet Sorununu Çözmüyor

12 ARALIK 2020            Cengiz BEY

Milenicom internet. Yeni internet aldım internetim de sıkıntı var ilgilenmiyorlar telefonu yüzüme kapatıyorlar, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom'dan Bir Türlü Kurtulamıyorum

12 ARALIK 2020            Yalçın BEY

Milenicom internet genel müdürlüğü sözleşmem bittiği halde sözleşmemi otomatikman kendileri yaptılar sesimi çıkarmadım evimi taşıdım taşındığım yerde onların alt yapısı yok 21 Kasım'da iptal süresi başlattılar. Ekim ayından bu yana internet kullanmıyorum ödenmemiş faturam yok yine Aralık ayı faturasını gönderdiler nereye başvuracağımı bilemiyorum kendilerini arayınca telefonda sistemde arıza var bekletiyoruz diyorlar tam bir soyguncu yatağına düşmüşüm bundan öncede birkaç kez iptal girişiminde bulundum etmiyorlar 800 ila 1000 TL ücret istiyorlar BİMER geldi sizden destek bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom İlgisiz Davranıyor

06 ARALIK 2020            Murat BEY

Millenicom internet adres değişikliği yaptım bir aya yakın kimse ilgilenmiyor. Şikayetçiyim yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom 2 Aydır İnternetim Yok

04 ARALIK 2020            Mustafa BEY

Millennicom internet arıza 2 aydır internetim yok müşteri hizmetleri arıyorum şu gün yapacaz bu gün yapacağız sallayıp duruyorlar çocuklar Eba’ya giremiyorlar ders yapamıyorlar ne yapacağımı şaştım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Muhattap Bulamıyoruz

03 ARALIK 2020              Duygu HANIM

Milenicom internet 45 gün önce nakil işlemi yapıldı 45 gündür internet bağlantısı yapılmadı ve karşımızda muhattap bulamıyoruz fatura ayni şekilde işliyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Günlerdir İnternetim Kesik

27 KASIM 2020              Nazmi BEY

Millenicom internet şirketi 7 gündür internetim kesik ve dalga geçer gibi davranıyorlar. Ben 7 gündür mağdurum ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom İnternetimi Kapatamıyorum

16 KASIM 2020              Hatice HANIM

Milenicom interneti adres değişikliKliğinden dolayı ve yeni adresimde alt yapı olmamasından dolayı kapatmak istiyorum 8 gündür internet kullanmıyorum. İlgi ve alaka bekliyorum teşekkürler...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Bizi Oyalıyor

16 KASIM 2020              Ahmet BEY

Milenicom. 13 Ekim 2020 tarihinde başka bir eve taşındık. 16 Ekim 2020 tarihinde internet aboneliğimiz olan Milenicom ile görüştük ve taşındığımız mahallede port olmadığını, 1 ay beklememiz gerektiğini ve 1 ay sonra hâlâ port bulunmaz ise kendileri tarafından aboneliğin fesh edileceğini söylediler. Bugün 1 ay oldu ve görüşmelerimizde hâlâ beklememiz gerektiğini söylüyorlar ve bir süre vermiyorlar. Ayrıca 1 aydır kullanmadığımız internetin de faturası gelmeye devam ediyor. Teşekkür ederim...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Kullanmadığım İnternetin Ücretini İstiyor

13 KASIM 2020              Çiğdem HANIM

Millenicom İnternet kullanmadığım İnternete 64,90 fatura isteniliyor. Alt yapı kaynaklı zaten veremiyorlar lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom İnternet Sorunum Çözülmüyor

10 KASIM 2020              Tuğba HANIM

Milenicom üç aydır internet arizam giderilmiyor çocuğum eğitim alamıyor canlı ders katılamıyor acil yardım istiyorum. Dışardan kablo kopmuş mahalle internet kullanırken tek ben kullanamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Kullanmadığım İnternetin Parasını İstiyor

09 KASIM 2020              Zeki BEY

Millenicom ev İnterneti kullanıyordum 5 aydır İnternetim yok beni mağdur ettiler bende tüketici haklarına gittim. Tüketici hakları Millenicom Genel Müdürlüğüne iadeli taahhüt yollamamı istediler. Millenicom Genel müdürlüğüne iadeli taahhütü yolladım lakin cevap vermediler. İadeli taahhütü yolladığıma dairbende belgeler mevcut 22 defa Millenicom müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı oluşturdular lakin hiç kimse benimle ilgilenmedi. Millenicom müşteri hizmetlerinden sözleşmenin varsa aslını yoksa fotokopisinin aslı gibidir yapıp yollamalarını istedim tamam dediler yollamadılar tam 5 ay oldu. Şimdide 2 AY İnternet borcunuz var deyip beni mahkemeye icraya vereceklermiş oysaki benim 5 aydır İnternetim yok kullanmadığım İnternet parasını istiyorlar yardımcı olursanız sevinirim sevgi ve saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Millenicom Beni Mağdur Ediyor

31 EKİM 2020                Hakan BEY

Milenicom 40 gündür internetim kapalı hala bir çözüm bulunamadı. Her gün farklı bahaneler üretiliyor mağdurum ve bu mağduriyetimin giderimesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page