MNG KARGO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  60

Mng Kargo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Mng Kargo Ürünüm Nerede

20 OCAK 2021                Nisa HANIM

13 Ocakta sipariş verdiğim ürünüm şubeye geldiği halde halen elime ulaşmadı. Ürün hakkında bilgi almak için Mersin Mng Gündoğdu şubesi müşteri hizmetlerini aradığımda bir kadın telefonu açıp 1 saniye deyip yaklaşık olarak 13 dakika beni telefonda bekletti. Bu süreçte başka bir telefondan naber nasılsın tarzı konuşma muhabbetleri yapıyordu. Bu şekilde müşteriyi keyfiyen 13 dakika boyunca telefonda meşgul edemez. Telefonda onca dakika beklemem rağmen en son ya telefonu beklemeye aldı ya da kapattı tam olarak anlayamadım. Sonraki aramalarımda ise telefonu açan eden olmadı hizmet gerçekten sıfır. Salla başı al maaşı olan bir sistemle çalışan Mng Kargo bu kaçıncı şikayettir bilmiyorum ama cidden artık haddinizi aşıyorsunuz. İşinizi doğru düzgün yapmayacaksanız bırakın başka insanlar çalışsın cidden rezilsiniz. Ürünüm şu an hala dağıtımda olarak gözüküyor sistemde, ulaşabildiğim ne bir müşteri hizmetleri var ne başka bir şey. Cidden bu sondu MNG kargosu batsın yazık size.                                                   

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Yurtdışı Kargomu Göndermedi

11 OCAK 2021                Suna HANIM

23.12.2020 tarihinde Hollanda'ya Berkan Ağrı ismine kargom gönderilmek üzere evden teslim alınmıştır. Kargo ücreti gönderici ödemeli olarak 2922 TL ödenmiştir. Hollanda'ya gönderilecek olan kargom gönderilmemiş ve hala MNG kargo Atisan şubede bekletilmektedir. Inter şirketi ile besi fiyat farki çıkarıldığı için kargom gönderilmemiş ve ankara atisan şubesine İstanbul'dan geri gönderilmiştir. Mng kargo bana net bir ücret söylemiş ve ek fiyat farki çıkmayacağını belirtmiştir buna rağmen mng kargo çalışanı teslimden yaklaşık olarak bir hafta sonra fiyat farkından dolayı bana geri dönüş sağlamışlardır. Bundan önce de proforma fatura sorunu ile geri dönüş sağladılar bu sorun ardından ek ücret talebinde bulundular ve 1778 TL fark çıkardılar. Bu fiyat farkını kabul etmedim ve Inter ile mng kargo arasında çözüleceğini belirttim. Inter bir haftadan fazladır ücret iadesi yapmadığı için Kargom hala atisan mng kargo şubesinde bekletilmektedir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Ürünlerimi Mahvetmiş

02 OCAK 2021                Esra HANIM

Mng kargo: Ürünüm Adana'dan Kayseri'ye gönderilirken yolda mahvolmuş iadesini iştedim yolda bu kargonun taşınmasından memnun kalmadım masraflarımın karşılanmasını talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Adrese Teslim Yapmıyor

02 OCAK 2021                Fatma HANIM

MNG KARGO. Bulunduğum adrese teslim edilemeyen kargo mesajı aldım. Bu mümkün değil, çünkü adresteydim 31 Aralık olması sebebiyle yetiştiremediler ve alıcı yoktu diye mesaj geldi telefonla aramadılar bile geldik diye. Kendi hataları sebebiyle şöyle bir mağduriyetim var kargom geri gidecek. Neden aranmıyorum geldik yoktunuz diye çünkü gelmediler. Kargonuz teslim edilemedi mesajı 31 Aralık saat 20:27 de geldi burdan belli yetiştiremedikleri.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargomu Kırmış

30 ARALIK 2020            Melisa HANIM

Mng kargo şirketi kırılabilir yapışkanı olduğu halde kargomuzu ne biçim halde götürdüyse içinde kırılmadık tek bir ürün kalmamış nereye şikayet edilebilecekse heryere şikayetim gitsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargoları Teslim Etmeyip İadeye Düşürüyor

30 ARALIK 2020            Gülsüm HANIM

MNG kargo Eskişehir Toptancılar sitesi şubesi. 2 aydır eve gelip bulamadıklarını idda edip ürünümüzü iadeye düşüren, fakat yapılan kamera kayıtlarında eve bile gelmedikleri öğrenilen. Müşteri hizmetlerinin telefonları açıp işlem alamıyorum deyip yüzümüze kapatması ve bu konu firmayla ilgili kimseye ulaşamamızın dışında yaşadığımız huzursuzluk ve zorluk.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargoları Adrese Teslim Etmiyor

29 ARALIK 2020            Leyla HANIM

Yüksekova MNG kargo şirketi artık bıktırdı. Sürekli gelen kargoları dağıtıma çıkarmadan sebepsiz nedenlerle şubeden teslim alın diye bilgi veriyorlar. Ev adresi açık ve ulaşılabilir. Her defasında aynı şey şu süreçte dışarı çıkmamak mümkün olmuyor bu sebeplerden dolayı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargomu Şubede Bekletiyor

20 ARALIK 2020            Murat BEY

​MNG. Kargo’dan şikayetçiyim 5 gündür kargom şubede bekliyor arıyorum ben alayım dedim vermiyorlar siz neden getiriyorsunuz diyorum elaman yok kaçtı diyorlar. Bekleyin gelecek diyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargoları Teslim Etmiyor

18 ARALIK 2020            Diğdem HANIM

​Şikayetim Mng kargosu ürünü teslim etmiyorlar gitmiş gibi gösteriyorlar evde olduğum halde eve gelmiyorlar lütfen çalışanlarınızı uyarınız ise yaramayanları iş çıkışı yapın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo'yu Adrese Teslim Etmeden Şubeye Götürmüş

18 ARALIK 2020            Sümeyye HANIM

​Mng kargo sipariş verdiğim çiçek sepetinden adresi yazdığım yer Tekirdağ, gönderdiğim kişiyi aramadan aradık diyerek eve bile getirmeden şubeye teslim etmişler ve arayıp getirmelerini rica etmemize rağmen ısrarla getirmeyeceklerini söyleyerek getirmediler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargomu Başkasına Teslim Etmiş

12 ARALIK 2020            Dilan HANIM

​Mng kargo. Bana gelecek olan kargomu başkasına teslim etti olarak göstermekte olup kargom tarafıma gelmemiştir ve kargom teslim edilmeden önce tarafımı aramadılar sistemde kargomu teslim eden kişiyi random girmiş olup kime teslim ettileride belli değil kargomda önemli evraklar olup mağdur ettiler kendilerini 1 haftadır aramama rağmen hiç bir çözüm üretmiyorlar. Kargomda kimliğim, banka kartlarımın olduğunu bildirdiğime rağmen her gün ben aramama rağmen yarın gelecek diyip 1 haftadır oyaladılar konu hakkında yardımlarını rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo İşini Düzgün Yapsın

11 ARALIK 2020            Emine HANIM

​MNG kargo dağıtım da kargolar hiç sağlam gitmiyor sürekli müşterilerden şikayet alıyorum bu da benim işimi ciddi etkiliyor artık bu kargo şirketlerinin bir düzene sokulması lazım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargomu Kaybetmiş 

11 ARALIK 2020            İhsan BEY

​Mng Kargo Teslim edilemeyen kargo ve bunla ilgili şirketin geri dönüş yapmaması. Kargonun kayıp edilmesi ve faturayı Mng kargo şirketine göndermenizi rağmen tarafımıza ödemenin yapılıp yapılmayacağı hakkımda bilgi verilememesidir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargom 3 Gündür Kayıp

11 ARALIK 2020            Kübra HANIM

​MNG KARGO. 3 gündür kargom kayıp ve sistemsel hatadan dolayı ulaşamıyoruz dediler. Karşıya gittim bulamadılar. Biz bugün tek tek kargolara bakacağız size dönüş yapacağız dediler şimdi telefonumu açmıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Beni Zor Durumda Bırakıyor

10 ARALIK 2020            Sevilay HANIM

​Mng Kargo’dan şikayetçiyim ürünüm ellerine ulaşılıyor ve bana hiçbir şekilde ulaştırmadan teslim edilemedi diyor ve ürününüzü 12.12.2020 tarihine kadar almazsanız iade edilicek diyor ve ben arıyorum telefona cevap veren yok telefonu meşgule atıyorlar. Çayırova Mng kargodan şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Çok Sorumsuz Davranıyor

08 ARALIK 2020            Zara HANIM

​Merhaba Mng Kargo şirketinden şikayetçiyim. Çok sorumsuzlar. 1 kargomu getirip 2.sini unuttuk yarın getiririz diye getirmediler. Dün aradık kargonun burada yarın göndeririz dediler ve öğlene kadar bekleyip bugün yine aradık. İade edildi dediler. Ne kadar ayıp ya. Getirmeyi deseler gidip alırdık kargodan. Getiririz diye yalan söylediler. Kargomu adresime istiyorum. O kadar. İşlerini düzgün yapsınlar. Bunun için ödeme yapıyoruz biz. Çok ayıp.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo'dan Hiçbir Şekilde Memnun Değilim

08 ARALIK 2020            Hayriye HANIM

​Mng kargo Samsun Çarşamba şubesi Fahiş kargo ücreti kargo teslimatının yapılmaması ve içerisindeki gıda ve yiyeceklerin bozulması ile verilen maddi zarar ve yetkilinin hakarete varan tutumundan şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo İşini Yapmıyor

04 ARALIK 2020            Nilgün HANIM

​MNG firma kargo eve getirmediği gibi telefonla dahi bilgi vermiyor lütfen yardımcı olun dağıtım yapamayacaksa neden kargo firma adı alıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Zor Durumda Bırakıyor

27 KASIM 2020              Gülse HANIM

​Mng kargo kargomun şubede olduğunda dair bir mesaj atmadılar ve mesai bitim saatine kadar adresimde olmama rağmen geldiklerini gözüküyor. Mng kargo İzmir Urla şubesine gittiğimde ise kargomu zor buldular ilgisizdiler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargomu Bilgim Dışı Başkasına Teslim Etmiş

04 aralık 2020               Emine HANIM

​Mng kargo Mng Çamlica şubeden içinde değerli laptop kızım S***** K***** teslim edilmesi gerekirken başka birine teslim etmişler Çamlıca'daki şube bunu kabul etmesine rağmen benim zararımı karşılamamakta. Maddi manevi hakkım olanı istiyorum Lütfen bana yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.