Mng Kargo Kargomu Bulamıyorum

20 TEMMUZ  2020        Astanbertyk BEY 

MNG KARGO. Ben İstanbuldan - İzmire 12 gün önce kargomu gönderdim ama hala ulaştırılmadı. üstelik müşteri hizmetleri aradığımda hiç yardımcı olmuyorlar. kargo görevlileri o kadar şikayet etmeme rağmen hala derin araştırma başlatmamışlar. İzmir bölge müdürlüğünü aradığımda ilk başta size yardımcı olacağım demişlerdi 2-3 gün sonra beni tekrar arayın dedi ama aradığımda hiç hatırlamadım beni değil müşteri hizmetlerini arayın diyor. Oysaki ben basmane şubesini ve merkezi aratmaya başlayacağım demişti. Dağıtıcı şube Basmane şubesi. kargoyu alacak arkadaşım Basmane şubesine vardığında kargonuz yarın geliyor , yarın geliyor diye oyalıyorlar. En son vardığında da ben senin kargonun bekçisi miyim gibi lakayık konuşuyorlar. muhtemelen kargomu kaybettiler ve bizi oyalayıp duruyorlar. üstelikte hiç işlerini düzgün yapmıyorlar. sürekli baştan savma yapıyorlar. ben kargomu nasıl bulacam ve nasıl yardımcı olunacak..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargodan Haber Alamıyorum

19 TEMMUZ  2020         Erdal BEY 

MNG KARGO 45 gündür kargondan haber alamıyorum Mng kargo bana ulaşacağını söylemişti hiçbir şekilde aramadılar bozuk cihazı gönderen  teknodrone com siteside aynı şekilde cevap vermiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Gelen Kargomu İade Göndermiş

14 TEMMUZ  2020         Emre BEY 

Mng kargo haziranın 16 sında kargom yola çıktı Mng kargo takip numarasıyla takip ettim yolda gözüküyordu haziranın 25 i oldu ve hala yolda gözüküyordu güne bakan şubesini aradım telefonu açtılar cevap vermediler açıyorlar müzik dinletiyorlar açtılar suratıma kapattılar bende müşteri temsilcisini aradım ve onlar bana kargomun iade edildini söylediler bana hiç bir bilgi verilmeden kargom iade edilmiş şimdi paramı da alamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo İzmir 

10 TEMMUZ  2020         Cihan BEY 

Mng kargo Karşıyaka izmirden istanbula yolladığım kargo eve adreslenmiş ama adrese gelmeyip izmire geri gönderildi ve şahsıma bilgi verilmedi Mng kargo izmirden şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Teslim Edilmedi

4 TEMMUZ  2020         Muhammed BEY 

Mng kargo. Sipariş ettiğim kargoyu Mng kargo bana teslim etmedi. Üstelik hiçbir imzam ve belgem olmadığı halde sistem üzerinden teslim edildi görünüyor. Mng kargonun müşteri hizmetlerini aradım ama kimse yardımcı olmuyor ve geçiştiriyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Çalışma Saatleri Çok Uzun 

4 TEMMUZ  2020         İlyas BEY 

Mng kargo :kardeşim mng kargoda çalışıyor ve calışma saati çok uzun ve bu calışma saati ne maaşına yansıyor ne de sosyal yaşantısına sabahın 8 inde işe gidiyor ve aksam 9 a kadar çalıştırılıyor ve o kadar sosyal güvenlik kurumuna söyledik sadece kardeşim değil ordaki çalışanlarda şikayet etti kimse ilgilenmiyor ben simidi Cimere yazıyorum eğer sizde ilgilenmezseniz ben kendi yöntemlerimle çözeceğim anladınız Cimer eğer bunu okuyorsa ilgilenir ilgilenmezsenizde ben mng kargonun sahibini 12 saat çalıştıracağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Telefonlara Bakmıyor

2 TEMMUZ  2020         Hasret HANIM 

Mng kargo ve aras kargo arıyoruz adresimizden kargo göndermek için telefonu açıyorlar açanlara yardımcı olmuyorlar 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargodan Kaynaklı Ürünüm İade Oldu

1 TEMMUZ  2020         Hasibe HANIM

14.05.2020 tarihinde teslim edilen teslimat no:421920385 nolu ürünü 15.05.2020 tarihinde kargo firmasına iadesi için teslim ettim 15.06.2020 tarihinde tarafıma mail olarak Merhaba Hasibe Demir, 421920385 siparişine ait ürünün iade işlemini, iade şartlarını sağlamadığı için gerçekleştiremiyoruz. Ürünü sana geri göndermek için gerekli işlemleri başlattık. İşlemini gerçekleştiremediğimiz için üzgünüz.Bunun üzerine Trendyol müşteri temsilcisiyle yapmış oldugum görüşmede sistemsel hata oldugunu tekrar gönderim yapmam gerektiğinin bilgisi verildi ürün eline ulaşmadı Mng kargo firmasıyla görüştüğümde ürünün gönderildiğini takip numarası üzerinden sorgulama yapabileceğimi söylediler bugün itibariyle görüşmüş olduğum Trendyol mh ürünün firmaya iadesinin yapıldığı tarafıma iadenin yapılmamasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadığını konuyla ilgili kayıt açabileceklerini ilettiler Her aramamda farklı farklı bilgiler verildi kargo firmasından kaynaklı bir sorun olduğu söylenildi 1.5 aydır bu sorunla ilgileniyorum lütfen çözümlenmesi için yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Başka Adrese Teslimat Yapmış

1 TEMMUZ  2020         Emre BEY

Mng kargo siparişimi başka bir adrese başka birine teslim ediyor.Ve bunu ilk defa yaşamıyoruz Mng kargo bunu hep yapıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Kargomu Başka Birine Teslim Etmiş

20 HAZİRAN  2020          Duygu HANIM

Mng kargo benim siparişlerimi başka birisine teslim etmiş. Teslim edildiğine dair bana mesaj geldi. Kargo şirketine gittim ilgilenmediler kimliksiz teslimat yapmıyoruz dediler fakat gelen hiçbir kargoda isim sorum teslim ediyorlar kimlik sormuyorlar şu an kargolarım başkasında. Mng şirketinden de kargolarımı alan kişiden de şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargonun Evde Bulamadık Yalanı

17 HAZİRAN  2020          Büşra HANIM

MNG Kargodan pandemi sürecinde 2 defa hizmet almak zorunda kaldım. İkisinde de evime gelip beni bulamadığını şubeye bildirmiş. Sıkıntı şurada başlıyor. 1. Tüm gün evde olmama rağmen beni evde bulamamaları imkansız! 2. Beni evde bulamadıklarını ben müşteri hizmetlerini aramasam telepati ile mi öğrenecektim? Bir not bırakmak ya da aramak bu kadar zor mu? Zira notu bırakmak için geldiği kapıda beni zaten bulacaklardı. NOT: Teslimat adresi konusunda herhangi bir yanlışlık olmadığını müşteri temsilcisi tarafından teyit edilmiştir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargomun Nerde Olduğunu Bilmiyor

11 HAZİRAN  2020          Cüneyt BEY

Mng kargo.haziranın 1 inde göndermiş olduğumuz kargonun haziranın 6 sında dağıtıma çıktığına dair bilgisi verildi fakat bu gün haziranın 11 ınde göndermiş olduğumuz kargonun alıcıya ulaşmaması nedeniyle Mng müşteri temsilcisiyle görüşme sağladık bize kargonuz yoğunluk nedeniyle dağıtıma çıktığı gün mesai saati içinde dağıtımlarını yetiştiremediklerini sonrasında da kargo süresinin dolduğu hakkında bilgi verildi.Bu bizim sorunumuz değil dediğimiz halde tekrar araştırma yaparak, bu sefer de sizin verdiğiniz adresle ekranda görünen adres uyuşmuyor bilgisi verilerek, dağıtıma çıkan şubeyle görüşün adresi güncellemeniz gerekiyor uyarısı yapıldı.tekrar dağıtıma çıkan Seydişehir / Konya şubesiyle görüşme sağladık bize gelen cevap sizin bir kargonuz çıkmamıştır denildi 220 tl lik bozulacak olan ürünlerimizin nerde olduğunu kargo şirketi bilmiyor ortada bir kargonuz kalmadı iki şubede suçu kendi üzerlerine atıyorlar.mağduruz.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim ilgili makamlara arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Vasat Bir Firma

9 HAZİRAN  2020          Ayten HANIM

Mng kargo... Bilindik bir siteden verdiğim siparişi teslim alamadığım halde benim üzerime teslim edilmiş gösterilen bir kargom yok ortalarda defalarca mng kargo ile iletişime geçtiğim halde hiç bir çözüm bulunamadı bulmak için de uğraşmadılar ilgilenilmedi bile ve kargom suan kimin elinde bilinmiyor defalarca arayıp durumu normal bir şekilde anlattım ve bakılıp aranacağım söylendi her seferinde hiç bir şekilde dönen yok savunmaları ise çok basit teslim edildi görünüyormuş evet teslim edilmiş görünüyor hemde benim adıma tuhaf olan da bu almadığım bir kargo benim adıma nasıl görünebilir ben o gün mesaide ve ilçe dışında olduğum halde parasını verdiğiniz bir ürün ortada yok parasında da değilim aslında ilgilenilse ve olmadığını bulamadıklarını söyleseler belkide bu kadar zoruma gitmez vurdum duymaz bir kargo ve konuşmayı ve ne yaptıklarını bilmeyen bir çalışma arkadaşları ve firma tamamen vasat.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargodan Şikayetçiyim

8 HAZİRAN  2020          Seda HANIM

Merhaba ben 20 Mayıs da tredyoldan bir urun satın aldım .bu urun 27 Mayıs da şubeye ulaştı ve evde sürekli oldugum halde bugün kargo takip numarası ile kontrol ettiğim de ürün teslim edilemeyen bir ürün olarak karşıma çıkıyor. Mng kargodan şikayetçiyim. Lütfen mağduriyetimin giderilmesin de YARDIMCI olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Malımı Çaldı

6 HAZİRAN  2020          Cengiz BEY

Şikayetim mng kargo malımı çaldı paramı aldı birde benimle dalga geçer gibi cevapları var benim için hırsız dan farkları yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Pasif Çalışıyor

6 HAZİRAN  2020          Cüneyt BEY

Hepsi burada ailesinden şikayetim yok mng kargo çok pasif kalıyor çalışmamanız mgn kargo ile size yararı olacağını düşünüyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo 5 Parça Ürünüm Kayıp

5 HAZİRAN  2020          Sultan HANIM

DeFacto ve MNG kargo Bayramdan 10 gün önce bayram için toplamda 7 parca giyim ürünleri sipariş verdim. KURUMSAL bir firma olduğu için ve kargoların parça parça gelmemesi için tek bir yerden sipariş vermeyi düşündüm defacto dan. Diğer internet sitelerinden hepsini ayrı ayrı alabilirdim ama hem kargo şirketine ayrı ayrı zahmet olmasın hemde hepsi ayni anda gelsin düşüncesiyle Siparişlerimizi verdik fakat DeFacto şirketi kargomu parça parça halinde ayrı ayrı çıkış yaptı 2 ürün elime bayramdan önce geldi fakat diğer 5 parça ürün hala kayıp defacto müşteri hizmetlerini ile iletişime geçmek imkansız açan yok telefonları.1 saat arayarak bekleyerek bir şekilde ulaşıldığında ise suçu kargo şirketine atıyor MNG kargo firması. kargom şunda benden 1000 km uzaklıkta bir ilde ki kargo şirketinden o firmaya ulaşmakta mümkün değil parayı kazanan firma DeFacto ortalama 20 gündür benim paramı işletiyor ama ben hala karşılığını alamadım ürünlerim hala kayıp MNG kargodan ve DeFacto dan ürün almak mı aman ha sakın ola.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo Bilgilendirme Yapmıyor

4 HAZİRAN  2020          Neslihan HANIM

Mng kargo trendyoldan aldığım ürün 20 Mayıs’ta kargoya veriliyor, takip numarası ve hiç bir bilgi alabileceğim numara verilmedi 5 Mayıs itibariyle kargoda böyle bir ürün bulunmadığını bilgisi geldi, ürünler nerde hiçbir sekilde bilgilendirme yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo 3 Haftadır Kargo Gelmedi

4 HAZİRAN  2020          Zeynep HANIM

1 Mayıs'ta Trendyol dan Tuğra kapı süsü aldım 20 gün sonra MNG kargoya verildi 3 hafta oldu gelmiyor arıyoruz açmıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Mng Kargo 20 Gündür Kargo Bekliyoruz

2 HAZİRAN  2020          Metin BEY

Mng kargo 20 gündür kargom teslim edilmiyor hep oyalıyorlar bu gün yarın bu gün yarın 20 gün oldu İkra ayaz adına olan kargom teslim edilmiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.