N 11.com dan Başka Ürün Geldi 

20 TEMMUZ 2020        İbrahim BEY

N 11 ALIŞVERİŞ SİTESİ. N 11 com satış sitesinden 2 paket 3 katlı, tellice belgeli Sargas marka maske sipariş ettim. Ancak kargo ile gelen ürün Sargas marka değil, telli değil , 3 katlı da değildi. Bunun üzerine önce firmayı aradım adam dalga geçer gibi iade et edebilirsen dedi. Tabi o an ne demek istemiş anlamamıştım. Sonra N11 müşteri hizmetlerini aradın durumu anlatıp başkaları da bu tuzağa düşmesin adamlar merdiven altı ürün yolluyor dedim, bana hemen ilgileneceklerini 5 gün içinde de bana bilgi vereceklerini söylediler. Ben iptal iade işlemini başlattım kargo ile ürünü iade ettim. Ancak firma iade aline geçmesine rağmen iade talebini reddetti. Ben yine N11 müşteri hizmetlerini aradın yine aynı laflar efendim 3 iş günü geçince firma iadenizi onaylarsa felen filan yine geçti aradan bir kaç gün firmadan tık yok. N11 Tık yok . Ben böyle işgüzar, işi ile ilgilenmeyen buna rağmen bu kadar büyümüş popüler olmuş bir internet alışveriş sitesi daha görmedim. Kimse bu N11 gibi bir firmadan alış veriş yapmamalı. Adamlar sattığı mala sahip değiller insanların dolandırılmasına göz yumuyorlar eminim bu yazıdan sonra efendim konu incelenip tarafınıza bilgi verilecek. Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.Müşteri Hizmetleri gibi laflarla sizin dolandırılmanıza razı olacaklar sadece onlar para kazansın yeter.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com dan İademi Yapmıyorlar

20 TEMMUZ 2020        Asu HANIM

N11 alış veriş ve iptal iademi yapmıyorlar Ayin 11 inde ürün alimi yaptım fakat kendi hatalarından dolayı iki defa hatalı alım oldu iptal ettim iptallerimin paralarını kartıma iade etmiyorlar aradığımda yetkililere bildiriceğiz deyip oyalıyorlar yetkili hiç kimse ilgilenmiyor ve hala iadem yapılmadı…

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com dan Simbo Marka Tost Makinesi Aldım

16 TEMMUZ 2020        Nilüfer HANIM

Sinbo tost makinası n11 sitesinde her eve indirim mağazasından tost makinası aldım makina geldi gıda taktım geç ısınıyor kapağını kaldırdım arka kaldırma kolu kırık kaç kez aradım mağazaya ulaşamadım iade ettim 25 gün oldu kargoya vardı elimize geçmedi ürün diye iade talebini.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com Ürünümü Eksik Yolladılar

9 TEMMUZ 2020       Mine HANIM

N 11com Ege Ev ürünlerinden şikayetçiyim. Siparişimi eksik gönderdi 4 adet kamp sandalyesi sipariş ettim 2 adet elime ulaştı bir an önce gereğinin yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com Aldığım Ürün 1 Aydır Gelmedi

29 HAZİRAN 2020        Eylem HANIM

Merhaba. N11 com yaklaşık 400 liralık bir ürün aldım 1 aydır pandemi dolayısı ile beklemekteyim. Bana ürünün geleceğini söylediler, ürünüm kendileri tarafından iade edilmiş bana bir bilgi vermeden. Bana parayı taksitli yoluyorlar bir urun alamadığım halde param bölündü doğru düzgün bir iade gerçekleşmedi hiç bir müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Ürünüm gelmedi doğru düzgün paramı alamadım mağduriyetimi anlatmaya çalıştım bana geri bildirim düzgün bir şekilde yapılmadı. Hem ürün gelmedi hem de paramı alamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.comDikiş Makinesi İadesi Yaptım

21 HAZİRAN 2020         İbrahim BEY

N11 üzerinden dikiş makinası aldım daha sonra ürün beklediğim gibi gelmedi ve iade ettım iade süresi dolduğu için kabul etmediler ve geri bana gönderdiler 3 aydır kargoda olarak gösteriyor kargo şirketini aradığımda öyle kargo bulunmamakta diyor Mağazada kargoda dıyor ne yapabilirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com 2 Adet Siparişin 1 Tanesi Geldi

21 HAZİRAN 2020         Süreyya BEY

N 11 .com.2 adet Nokia film siparişi verdim ödemesini yaptım kargodan 1 adet çıktı yanlışlığın düzeltilmesini 1 adet daha gönderilmesini bekliyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com Siparişim Gelmedi

19 HAZİRAN 2020         Özlem HANIM

N11. Şikayetçiyim verdiğim sipariş gelmedi ve paramı da aldılar 11 defa geri iade talep ettim hep Red edildi paramı vermediler ilgilenen yok müşteri temsilcilerine kaç sefer yazdım hep dalga geçtiler böyle bir site olur mu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com'dan İade Ürünün Parası Verilmedi

19 HAZİRAN 2020          Fatih BEY

İyi günler n11 dan cam altı spoiler sipariş verdim ayın 31'inde bugün ayın 19'u siparişimi iptal ettiler ücreti de ödenmiş mağdur oldum şikayetimi bildirmek istiyorum gereken işlemlerin yapılmasını talep ediyorum Arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com'dan Bisiklet Yedek parçası aldım

8 HAZİRAN 2020          Özcan BEY

Erdoğanlar Bisiklet. Erdoğanlar bisikletten 26 Haziran da 6 adet kmc z8 zincir sipariş ettim. Ben zincir beklerken kargodan başka bir bayana ait kirpik bakım yağı çıktı. Firmaya bunu söylediğimde ilk başta yardım edeceklerini söylediler. Sonrasında bildiğiniz üzere N11 de para belli bir zaman sonra otomatik hesaba geçiyor. Firma para hesaplarına yatınca işten sıyrılmaya zincirleri göndermemek için türlü bahanelere baş vurmaya başladılar. Tam 12 gün geçti bugünün tarihi ile. Hala en ufak bir çözüm yolu sunmadıkları gibi parasını verdiğim zincirleri göndermeyerek resmen beni gasp ettiler. Vereceğim linkten firmanın nasıl paramı çaldığını okuyabilirsiniz ve bu firmadan alışveriş etmeden önce düşünmek isteyebilirsiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N 11.com'dan Aldığım Ürün Arızalı Geldi

4 HAZİRAN 2020          Onur Ali BEY

SMARTCEP -ŞABAN ERÇETİN Aldığım ürün arızalı geldi iade ettim ama ürünü resmi edip geri gönderdi mahkemeye vericem n11.com’ u.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.