top of page

N11

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  22

N11 Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

N11'den Aldığım Ürünü İptal Ettirmek İstiyorum

29 ARALIK 2020            Nuri BEY

N11.com sitesi üzerinden eko express isimli firmadan ankastre set dolabı sipariş vermiştim 201728635251 numaralı ürünün ilanında ve sözleşmede Sürat Kargo yazmasına rağmen UPS Türkiye ile gönderim yapılmış ürün henüz çıkış şubesinde iken satıcıdan ürünü iptal etmesini talep ettim. Böyle bir şey mümkün olmadığını söylediler. Benim iptal etmemi istediler. Daha satıcının ilinden çıkmayan kargoyu ben nasıl iptal edeyim? Kendisinin iptal etmeme sebebinin, kendi çıkarlarına ters olduğunu çok iyi biliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Bana Yardımcı Olmadı

28 ARALIK 2020            Mustafa BEY

N11. Alışveriş sitesi. 11.12.2020 tarihinde n11 alışveriş sitesinden 341.89 TL bedelinde alışveriş yaptım fakat yanlışlıkla kızımın üniversite adresini teslimat adresi olarak seçmişim. Aynı saatte n11'i arayıp durumu ilettim ve adres değişikliği talep ettim. Fakat yetkililer böyle bir şey olamayacağını ancak iptal edebileceğimi belirttiler. Bedelinin üç gün ve 24 saat içerisinde iade edileceğini söylediler. Daha sonra ürünlerin kızımın adresine gönderileceği (bir hafta sonra) söylendi. Biz iade istememize rağmen 16 gün geçmesine rağmen iade edilmedi. Ayrıca bu alışverişte 100 TL firma bonusu kullandım. Bu bonusun son kullanma tarihi de 15.12. 2020. Halen bekliyorum para iadesini. Fakat maalesef gelişme yok. Ayrıca 100 TL firma bonusum ne olacak merak ediyorum. n11 gibi bir site neden vaat ettiği sözünde durmuyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Sorunuma Çözüm Bulmuyor

23 ARALIK 2020            Ali BEY

N11’DEN CİTYBİLİSİM Zeiron Pulsar GX990 OLDUGUM BİLGİSAYAR SIFIR WİNDOWS10PRO MARKA BİLGİSAYAR 6 AY SONRA WİNDOWS ETKİNLEŞTİRME İSTİYOR BENDEN SATAN FİRMA BİLGİSAYAR ÖZELLİKLERİNDE İŞLETİM ÖZELLİKLERİ Windows 10 Pro 64Bit Trial Version TRİAL YANİ İngilizce denemek demekmiş benim bundan haberim yoktu ben servis aradım bana youtube gir yaz bak yap gibi söylentiler gereyi acb ne yapmam gerekir bir bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Hediye Kuponumu Kullanamıyorum

08 ARALIK 2020              Neslihan HANIM

Bana N11 sitesinden hediye kuponu geldi hediye kuponunu kulanabilmem iÇin e postaya gelen aktivasyon kodunu istiyor ama linki kullanmadığım bir e posta hesabıma gönderiyorlar ve kullanamıyorum N11'e girip e posta hesabımı güncellemek istiyorum onu da kabul etmiyorlar Şimdi 500 TL'lik kupon hesapta bekliyor ve kullanamıyorum çünkü aktivasyon linkini açamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11'den Aldığım Maske Tek Katlı Çıktı

26 KASIM 2020              Reshid BEY

N11.com üzerinden aldığım procare maske elimize ulaştı fakat paketten daha önce Miniso'dan aynı markadan aldığımız ve halen kullandığımız 2 tane maske ile karşılaştırılınca hayal kırıklığı oldu. Firmanın yolladığı tek katlı, Miniso'dan aldığımız ise 2 katlıydı. 39.90 TL'ye kim tek kat bir maske alır, hiçbir koruma sağlamayacağını düşündüğümüzden hemen N11'den değiştirme talebinde bulunup firma ile iletişime geçtim. Firma'da çalışan kisi paketin açıldığı için hijyen ürünlerinde değişim yapmadıklarını söyledi. Hatta patrona da iletmiş. Patron daha önce internet üzerinden başka alım yapmadığım için değişim talebimi reddetti. Miniso'dan 2 katli aldığım maskeyi bütün çevreme tavsiye etmiştim. Şimdi ise bu firmadan alacağınız ürünler için dikkatli olmanızı öneriyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Benden Fazla Para Çekti

02 KASIM 2020              Mustafa BEY

N.11’den Doğuş Planet salıncak aldık iki defa ödeme aldılar kargo gelmedi parada geri verilmedi 400 TL paramız gitti..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Yanlış Gönderdiği Ürünün İadesini Almıyor

02 KASIM 2020              Alirıza BEY

N11 aldığım olmuş ürün eksik ve yanlış geldi tekrar iade edemiyorum hiç bi şekilde ulaşamadım paramı tekrar versinler rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Sattığı Ürünlerle İlgilenmiyor

02 KASIM 2020              Ömer BEY

N11 adlı firmadan aldığımız xhoimi red me 8 pro telefonum aldıktan 3 ay sonra imei numarası çalındı ve firmayı aradığımda yapacak bir şeyimiz yok olarak açıklandı. Alırken n11 sorum oluştuğunda telefonu sağlayan firmaya yönlendiriyorlar. Bir daha yolumuz kesilmesin n11. 3 bin lira ver vergini ver ama yapacak bişeyim yok densin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11'den Satın Aldığım Üründen Memnun Kalmadım

09 EKİM 2020                Emine HANIM

N11 sitesinden Samsung Galaxy j6 plus taşlı yüzüklü silikon telefon kılıfı aldım kılıf hem çizik hemde kılıfın yüzüğü yok arkasında eksik bir şekilde yollanmış mesaj atmama rağmen dönüş sağlanmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11'den Aldığım Ürün Kalitesiz Geldi

14 EYLÜL 2020              Bahar HANIM

N11 internet sitesinden şikayetçiyim çünkü Ariel marka deterjan aldım ama nemli geldi ve 90 c de yıkamama rağmen temiz yapmıyor lütfen hal edin bu işi o kadar para verdim sahte deterjan yolladılar bana şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11'den Başka Ürün Geldi 

20 TEMMUZ 2020          İbrahim BEY

N 11 ALIŞVERİŞ SİTESİ. N 11 com satış sitesinden 2 paket 3 katlı, tellice belgeli Sargas marka maske sipariş ettim. Ancak kargo ile gelen ürün Sargas marka değil, telli değil , 3 katlı da değildi. Bunun üzerine önce firmayı aradım adam dalga geçer gibi iade et edebilirsen dedi. Tabi o an ne demek istemiş anlamamıştım. Sonra N11 müşteri hizmetlerini aradın durumu anlatıp başkaları da bu tuzağa düşmesin adamlar merdiven altı ürün yolluyor dedim, bana hemen ilgileneceklerini 5 gün içinde de bana bilgi vereceklerini söylediler. Ben iptal iade işlemini başlattım kargo ile ürünü iade ettim. Ancak firma iade aline geçmesine rağmen iade talebini reddetti. Ben yine N11 müşteri hizmetlerini aradın yine aynı laflar efendim 3 iş günü geçince firma iadenizi onaylarsa felen filan yine geçti aradan bir kaç gün firmadan tık yok. N11 Tık yok . Ben böyle işgüzar, işi ile ilgilenmeyen buna rağmen bu kadar büyümüş popüler olmuş bir internet alışveriş sitesi daha görmedim. Kimse bu N11 gibi bir firmadan alış veriş yapmamalı. Adamlar sattığı mala sahip değiller insanların dolandırılmasına göz yumuyorlar eminim bu yazıdan sonra efendim konu incelenip tarafınıza bilgi verilecek. Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.Müşteri Hizmetleri gibi laflarla sizin dolandırılmanıza razı olacaklar sadece onlar para kazansın yeter.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 İademi Yapmıyor

20 TEMMUZ 2020          Asu HANIM

N11 alış veriş ve iptal iademi yapmıyorlar Ayin 11 inde ürün alimi yaptım fakat kendi hatalarından dolayı iki defa hatalı alım oldu iptal ettim iptallerimin paralarını kartıma iade etmiyorlar aradığımda yetkililere bildiriceğiz deyip oyalıyorlar yetkili hiç kimse ilgilenmiyor ve hala iadem yapılmadı…

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11'den Simbo Marka Tost Makinesi Aldım

16 TEMMUZ 2020          Nilüfer HANIM

Sinbo tost makinası n11 sitesinde her eve indirim mağazasından tost makinası aldım makina geldi gıda taktım geç ısınıyor kapağını kaldırdım arka kaldırma kolu kırık kaç kez aradım mağazaya ulaşamadım iade ettim 25 gün oldu kargoya vardı elimize geçmedi ürün diye iade talebini.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Ürünümü Eksik Yolladılar

9 TEMMUZ 2020            Mine HANIM

N 11com Ege Ev ürünlerinden şikayetçiyim. Siparişimi eksik gönderdi 4 adet kamp sandalyesi sipariş ettim 2 adet elime ulaştı bir an önce gereğinin yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11'den Aldığım Ürün 1 Aydır Gelmedi

29 HAZİRAN 2020         Eylem HANIM

Merhaba. N11 com yaklaşık 400 liralık bir ürün aldım 1 aydır pandemi dolayısı ile beklemekteyim. Bana ürünün geleceğini söylediler, ürünüm kendileri tarafından iade edilmiş bana bir bilgi vermeden. Bana parayı taksitli yoluyorlar bir urun alamadığım halde param bölündü doğru düzgün bir iade gerçekleşmedi hiç bir müşteri hizmetleri ilgilenmiyor. Ürünüm gelmedi doğru düzgün paramı alamadım mağduriyetimi anlatmaya çalıştım bana geri bildirim düzgün bir şekilde yapılmadı. Hem ürün gelmedi hem de paramı alamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Dikiş Makinesi İadesi Yaptım

21 HAZİRAN 2020         İbrahim BEY

N11 üzerinden dikiş makinası aldım daha sonra ürün beklediğim gibi gelmedi ve iade ettım iade süresi dolduğu için kabul etmediler ve geri bana gönderdiler 3 aydır kargoda olarak gösteriyor kargo şirketini aradığımda öyle kargo bulunmamakta diyor Mağazada kargoda dıyor ne yapabilirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 2 Adet Siparişin 1 Tanesi Geldi

21 HAZİRAN 2020         Süreyya BEY

N 11 .com.2 adet Nokia film siparişi verdim ödemesini yaptım kargodan 1 adet çıktı yanlışlığın düzeltilmesini 1 adet daha gönderilmesini bekliyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 Siparişim Gelmedi

19 HAZİRAN 2020         Özlem HANIM

N11. Şikayetçiyim verdiğim sipariş gelmedi ve paramı da aldılar 11 defa geri iade talep ettim hep Red edildi paramı vermediler ilgilenen yok müşteri temsilcilerine kaç sefer yazdım hep dalga geçtiler böyle bir site olur mu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

N11 İade Ürünün Parası Verilmedi

19 HAZİRAN 2020         Fatih BEY

İyi günler n11 dan cam altı spoiler sipariş verdim ayın 31'inde bugün ayın 19'u siparişimi iptal ettiler ücreti de ödenmiş mağdur oldum şikayetimi bildirmek istiyorum gereken işlemlerin yapılmasını talep ediyorum Arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page