PROFİLO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  07

Profilo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Profilo Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor

12 ARALIK 2020            Nurdan HANIM

Profilo çamaşır makinesi temiz yıkamıyor ve servis geldi bir şey anlamadı, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Profilo Bulaşık Makinesi Bardaklarda Leke Bırakıyor

10 ARALIK 2020              Vildan HANIM

Profilo bulaşık makinası. Lekeleri olduğu gibi bardaklarda bırakıyor bardaklar parlatmıyor 2 ay oldu alalı. 2.500 milyar para verdik aldık 2 aylık bebeğim var yıkayamadığım için ama ben bardakları makinadan çıkartıp tekrar elimde yıkıyorum. Temiz olmadığı için. Servis geliyo ama bana çözüm bulamıyor makinada problem yok diyip gidiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Profilo'dan Aldığımız Ocak Pişirmiyor

17 KASIM 2020              Ayça HANIM

Profilo fırınlı ocak aldık fırın altüst eşit pişirme yapmıyor üst güzel kızarıyor ama altı orta kısmı beyaz kalıyor servis çağırdık ama pişiriyor sorun yok diyor garanti süresi de bitmek üzere şikayetim ne zaman giderilecek bilmiyorum tekrar servis çağırdık bakalım bu sefer ne diyecek.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Profilo'dan Aldığım Televizyondan Memnun Değilim

05 KASIM 2020              Duran BEY

Profilo Tv, düğün için televizyon aldım alalı 1 hafta olmadı. Kanaldan kanala geçerken 10 saniyede geçiyor. Resmen kanaldan kanala geçerken kaplumbağa ile yarışıyor. Televizyonun değiştirilmesini talep ediyorum gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Profilo'dan Buzdolabı Aldım Pişman Oldum

31 EKİM 2020                Evren BEY

Profilo buzdolabı aldım hiç tamir görmemiş dolabı randımansız çalışmaya başladı servisi çağırdım. Baktılar 500 TL para verdim yapmadılar 3 sefer gelip gitmelerine ramen yapmadılar üstelik motorun borusunu kesip buzdolabı kullanamaz hale getirdiler ve size buzdolabı vereceğiz deyip bizi kandırmak istediler benim buzdolabımı değişim yapalım dediler sonradan bana verecekleri buzdolabından 2600 TL para istiyorlar üstede buzdolabınıda vereceksin diyorlar şimdi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Profilo Tv'den Hiç Memnun Kalmadım

27 EYLÜL 2020              Serap HANIM

Profilo televizyon Aldığım televizyondan zerre memnun kalmadım televizyon mu telefon mu veya bilgisayar mı kullanıyoruz anlamadım çok ağır açılıp kapanıyor ağır kanal değiştiriyor fareyle çalışan bir televizyon mu olur iade etmek istiyorum televizyonu kapattığım halde ses oynaması devam ediyor kanallar değişmekte zorlanıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Profilo Tv Benden Çok Onlarda Kaldı

13 NİSAN 2020              Ahmet Bey

Düzce Akçakoca Profilo bayiisinde tv aldım garantisi bitmesine kısa süre kala arza yaptı bildirdim çok uzun süre sonunda aldılar uzun süre onlarda kaldı getirdiler iki üç ay geçmeden yine arza yaptı aylar geçti halen onlarda karşımda muhatap bile yok tv yi aldığımdan beri benden çok onlarda durdu böyle bir şey olabilir mi heryere yazılı sözlü şikayet edeceğim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.