Ptt Kargo Malzemelerimiz Teslim Edilsin 

11 TEMMUZ 2020         Mehmet Emin BEY

Mardin Kızıltepe PTT kargo şubesi. Kamu malzemesini gerekli adrese göndermemesi bununla da kalmayıp ,gerekli malzemeyi irtibat kurmadan aramadan dağıtıma ulaşmadığı bildirmesi ,gerekli kargonun kamu malzemesinin teslimini talep ediyorum.Arz ederim.Barkod:KP02730940670 gerekli barkod numarasına adı geçen kamu malzemesini teslimini talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargo HGS Sorunu

3 TEMMUZ 2020         Muhammed BEY

Osmaniye merkez Ptt’leri Ben 01 RY 420 plakalı aracın sahibiyim bnim Hgs 2.sınıf olarak geçiyor ama Osmaniye'nin hiçbir Ptt’sinde bulunmamakta bn kaçak giriş yaptım 15 gün boyunca bir şey olmaz dediler ama 15 gün geçti daha Pttlerin hiçbirinde bulunmamakta.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargo Bekletiliyor

1 TEMMUZ 2020         Hasan BEY

K P 02 70 56 39 622 takip numarası ile gönderdiğim Kargom ile ilgili olarak kargomu sistem üzerinden kontrol ettiğimde PTT iş yerine geldi şeklinden ibare bulunmaktadır kısaca 24 06 2020 tarihinden itibaren Kargom hala ilgili PTT Müdürlüğünde beklemekte olup ilgili adrese ulaşmamaktadır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargom Kayıp

1 TEMMUZ 2020          Sadık BEY

İnternet üzerinde vermiş olduğum ürün 20.06.2020 tarihinde Yalova merkez Ptt gelen kargomu hala alamadım ve bulamıyorlarmış neymiş çok yoğunlarmış 10 günde bir kargomu alamadım ve orda biraz sesimi yükselttim ve güvenlik görevlisi yanıma gelerek sen burda bağıramazsın diye hitap etti ve açıkçası yine kargomu alamadım.İyi günler dilerim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargodan Şikayetçiyim

23 HAZİRAN 2020          Şafak BEY

Ptt kargo dan şikayetçiyim. Vakıfbank genel müdürlüğünden gönderilmiş olan kargonumun barkod numarasıyla takip ettiğim halde 15.06.2020 tarihinde kargoya verilmesi üzerine 22.06.2020 tarihinde saat 11:48:39 da dağıtıma çıkmış bütün gün evde olup kargomu beklediğim halde bugün tekrardan barkod numarasından takip ettiğimde 22.06.2020 tarihi saat 17:38:23 saatinde dağıtım evde yok/kapalı- haber kağıdı bırakıldı diye bir sonuçla karşılaştım. Bunun üzerine Ptt şehzadeler merkezi aradım ve dağıtım adresini aramam söylendi. Verilen numarayı yaklaşık 27 kez aradığım halde açan olmadı. Ptt genel merkez müşteri hizmetlerine ulaşmak istesemde 444 1 788 numaralı hattan yaklaşık 15 dakika beklememe rağmen hiç bir bağlantı kurulmadı. Bu konuda yardımcı olursanız sevirim ben mağdur oldum başka vatandaşlarımız mağdur olmasınlar. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt İşlemlerini Yapamıyorum

22 HAZİRAN 2020          Serap HANIM

Eşimin vasisiyim ve e-devlet şifresini almak için Ptt'ye gittim vasi kararında PTT işleriyle ilgileneceğim yazmadığı için alamadım ne yapmam gerekiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Adana Ceyhan Şubesi Kargoyu Teslim Etmiyor

22 HAZİRAN 2020          Esma HANIM

Ceyhan postanesi kargoları getirmiyor sürekli aynı şeyi yapıyorlar evde olduğum halde yazı bırakıp gidiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Dağıtım Personeli İşini Sallıyor

22 HAZİRAN 2020          Melek HANIM

PTT posta ile her kargo nedense bizi hiç bir zaman evde bulamadıklarını yazarak gidiyorlar bu devamlı olmakta Çarşamba’da olan Ptt ler işlerinin gereğini yemiyorlar bugün gün evde kargoyu beklerken evde bulamadıklarını söyledi1 değil 2 değil 3 değil devamlı olarak bu olmakta hiç kimse sorumluluğunu yerine gitmiyor onların eksikliğini biz her neyse tamamlayalım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Aydın Karpuzlu Tekeler   

22 HAZİRAN 2020          Musa BEY

AYDEM Ben AYDIN KARPUZLU TEKELER PTT Acente işletmecisi MUSA TAĞA yım benim sorunum daha önce Ptt acentelerinden aydem işyeri ve sulama fatura tahsilatı yapılırken şimdi ne oldu da tahsilat yapılmıyor bu insanlara eziyet değil mi sorunun bir an önce çözüme kavuşması için bilgilerinize arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargom Erzin Şubesinde Ve Hala Dağıtılmadı  

22 HAZİRAN 2020          Fulya HANIM

Hatay Erzin Ptt kargo Kargom Erzin şubesine 16/06/2020 saat 16:32 de girişi görünüyor fakat kargo firması ile evim arasındaki mesafe 5 dakika olmasına rağmen halan elime ulaşmamakta. 19/06/2020 tarihinde kargoyu 10 aramadan sonra açtıklarında belirttiğimde o gün geleceğini belirtim hala elime ulaşmamakta ve telefonlara hiçbir şekilde cevap verilmemekte.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargom Elime Ulaşmadı 

19 HAZİRAN 2020          Neslihan HANIM

Ptt kargo dan şikayetçiyim ayın 10unda verilen kargo bugün hala elime ulaşmadı 5 gündür Arsuz da görünüyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Merkezlerinde Gereksiz Bekliyoruz 

19 HAZİRAN 2020          Sedat BEY

Ptt merkezlerinde ki gerekli gereksiz bekletilmek istirahat vaktimizi heba etmeleri çok yoğun ve yorgun uykusuz uzun yol gitmek haftalık 5500 km yol gidiyorum kargo indirip bindiriyorum gittiğimiz merkezlerin ne bir düzgün banyo nede tuvaletleri var uyumak için ise bir yatak yok arabada yatmak zorunda kaldığımızdan yeterli tesis ve düzen kurulmamış bu kurum dan bizden üst düzey çaba gösteren mutemeti n hiç bir değeri olmadığı ve haklarımızın ödenmediği bayramda evlerimize bile gidemediğim için perişan olmuş ama Ptt yönetimi ve taşeron firma ile görüşmelerimiz olmasına rağmen hiçbir şekilde düzelme yok yorgun ve bitkin işimize devam ediyor bir an önce bizimde insan olduğumuzu hatırlayan var ise durum iyileşmesi için gereğinin yapılmasını rica ve talep ediyorum. Saygılarımla selamlıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Avm den Ana Kucağı Aldım

16 HAZİRAN 2020          Berna HANIM

Merhaba 9 haziranda e ptt avm den ön ödemeli olarak bir ana kucağı bir de çocuk sandalyesi sipariş verdim ankarada ki yeğenlerim için 15.06.2020 de cocuk sandalyesi ulaştı ancak ana kucağı gelmedi whatsapptan çağrı merkezinden instagramdan kendilerine ulaşmaya çalıştım ancak geri dönüş sağlamadılar akşam saatlerinde bursadan birisi aradı ve ankaraya sipariş verdiğim ürünü kendisine verdiklerini söyledi kimseye ulaşamıyorum nasıl düzelecek bu durum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargo Çalışan Sayısı Az

15 HAZİRAN 2020          Betül HANIM

PTT kargo işler çok yavaş ilerliyor şubeler yetersiz çalışan sayısı az.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargo 4 Gündür Bayraklı Şubede

13 HAZİRAN 2020          Balım HANIM

Ptt kargoyla ürünüm gelecek 4 gündür Bayrak'lı şubesinde bekliyor. Güya bu gün dağıtıma çıkacaktı. Bursa'dan buraya 2 günde gelen ürün 4 gündür aynı yerde bekliyor. Arayıp hakkımızı savunduktan sonra hemen kargomu çıkardılar ulaşır dediler. Yani demek ki umurlarında değil aramamız gerekiyormuş. Ulaşmadı bu kadar rezalet bir şey görmedim. O kadar zorlu süreçlerde verdiğim kargo 2-3 günde geldi. Süreci anlıyoruz bekleyelim dedik ama süreçte normalleşiyor. Kargo barkotum; KP80152403607 yarında çalıştıklarını biliyorum. Umarım yarın ulaşır yoksa şikayetçi olacağım..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Siparişim Gelmedi

13 HAZİRAN 2020          Ayşe HANIM

Ptt internet üzerinden sipariş verdim ve Ptt yerine geliyor 1 hafta oldu siparişim elime ulaşmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Alibeyköy Şubesi

11 HAZİRAN 2020          Ceyda HANIM

Alibeyköy Ptt şubesi Kargom var çıkıp alamıyorum arkadaşımı gönderiyorum vermiyorlar arıyorum yardımcı olmuyorlar sipariş verdiğim yeri arayıp ismi değiştirdim tekrar aradım Ptt açmıyorlar meşgule atıyorlar bu kadar olamaz ya.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Yarım Saat Sıra Bekledim

9 HAZİRAN 2020          Betül HANIM

PTT Yarım saattir kargo sırası bekledim üstelik evde olmama rağmen evde değilmişim nasıl oluyorsa artık. Arama bile aramadılar. Saat 16,55 de kilitlediler kapayı.Adam kafasına göre istediği kişiyi içeri alıyor bir şey diyince de saçma salak bahaneler sıralıyor. Gerçekten insanlığından nasibini almamışlar çocuk oyuncağı sanki bu işler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargom Şubede 6 Gündür Bekliyor

9 HAZİRAN 2020          Betül HANIM

Ptt kargo Öncelikle merhabalar ben üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim 27 Mayıs 'ta kitapsec kitap sitesinden vermiş olduğum kitap siparişlerim aynı gün kargoya verilmiş ve 3 Haziran tarihinde bulunduğum ildeki gerekli şubeye teslim edilmiştir. Sınava yakın çözmem gereken bu kitaplar bugün 9 Haziran olmasına rağmen hala elime ulaştırılmadı. Yaklaşık 6 gündür şubede kitaplarım bekliyor aramama rağmen ulaşamıyorum hiç bir numaraya kesinlikle idari işlem başlatılmasını istiyorum bu kadar sorumsuz bir firma görmedim gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Bana Destek ödemesi Yapmadı

9 HAZİRAN 2020          Metin BEY

Ptt covit 19 dolasıyla 16.03. 2020 11..05.2020 tarihleri arası çalışan memurlara 2000 tl destek ödemesi yapmıştır ben mart 2020 de ful çalıştım nisanda 8 gün izin kullandım tekrar nisanda 2 hafta çalıştım nisanın 18 inden itibaren yıllık izine ayrıldın yani bu tarihler arası 4 hafta çalıştım bana destek ödemesi yapmadılar. 27.05 2020 dilekçe yazdım hak etmediğini yazdılar ben Hak edildiğini düşünüyorum 2000 tl banada odeme yapmalarını istiyorum saygılarımı sunarım metin yolcu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.