top of page

PTT

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              : 152

Ptt Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Ptt Kargo Hizmetinden Memnun Değiliz

05 OCAK  2021               Ozan BEY

PTT Kargo Dağıtım görevlileri kargo evin önüne geliyor telefonla aramayı bırakın zile dahi basmıyorlar ve biz geldik evde yoksunuz demek için dış kapıya kağıt yapıştırıyorlar. Ya lütfen Samsun'da çoğu kişi şikayetçi bu durumdan bu kişiler nelerine güveniyor böyle PTT önleride tıklım tıklım dolu mesafe yok pandemi döneminde yapmasınlar bari gidip nasıl alacağız kargoları.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargoları İnsanlara Teslim Etmiyor

02 OCAK  2021               Nazlı HANIM

İyi günler, Hatay/Samandağ Ptt şubesinde bulunan kargolarım, elime ulaşmıyor, çalışanlar işi boşlamış, neredeyse 10 defa Aradım telefonlarım açılmıyor, bir şeyler söylediğimiz zaman istediğiniz kişiye şikayet edebilirsiniz diyorlar, kapı önünde uzun bir sıra insanlar iç içe, lütfen sesimi duyar mısınız.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargomu Versin Artık

02 OCAK 2021               Rahşan HANIM

Diyarbakır Ptt  merkezinden şikayetçiyim. 2 Aralık'tan beri kargom onların yanında görünüyor. Ve üstelik parasını da ödemişim. Ama hiçbir şekilde telefonlarını açmıyorlar. Ulaşılamıyor onlara en kısa sürede bu sorunun çözülmesini istiyorum. İnsanları bu süreçte bari mağdur etmesinler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargo'yu Evde Olmama Rağmen Teslim Etmiyor

30 ARALIK 2020            Zeynep HANIM

Ptt kuryeden şikayetçiyim. Kargom evde olduğum halde geri gidiyor. Telefona hiç bir sekilde SMS gelmiyor. 3 defa talimat verdim gelsin diye her seferinde aynı sorunla karşılaştım. Durum acil oldugunu bildirdim. Dikkate alınmadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargo'yla Gönderdiğim Ürünler Bozulmuş

29 ARALIK 2020            Pınar HANIM

PTT kargo 18 /12 /2020 tarihinde göndermiş olduğum ürün 12 gün sonra alıcının eline bozulmuş şekilde geçiyor mağduriyetimin giderilmesini ürünün ve kargo parasının iadesi istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargoları Adrese Teslim Etmeden Şubeye Bırakıyor

29 ARALIK 2020            Yasemin HANIM

Ptt kargo Balıkesir Edremit şubesinden 21.12.2020 tarihinde KP030413***** koduyla adıma gönderilmiş olan kargo 24.12.2020 tarihinde yomra şubesine giriş yapmış olup ve bugün 29.12.2020 tarihi olmasına rağmen halen tarafıma ulaşmamıştır. Daha öncede bir çok kez aynı olayla karşı karşıya kaldım ve bu hastalık zaman kargomu gidip şubeden almak zorunda kaldım ve şubeye gittiğimde birçok kişi de aynı şikayeti dile getirdiğini duydum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargoları Adrese Götürmeden Şubeye Teslim Ediyor

29 ARALIK 2020            Filiz HANIM

Ptt trabzon şubesi kargosu ve dağıtıcılarından. Şikayet nedenim ise kargo dağıtıma çıkmasına rağmen teslimat adresime gitmeyip alıcı adreste bulunamadı deyip not düşmüşler. Eğer ki gereği yapılmadığı durumunda mahkemeye kadar gideceğim 29.12.2020 tarihinde Ptt’de çalışanlarının herkezi mahkemeye vereceğim böyle bir sorumsuzluk olmaz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargomu Teslim Etmiyor

29 ARALIK 2020            Tekin BEY

Ptt müşteri hizmetlerini aradım tam 1 saat 20 dakika beni bekletti muhattap bulamadım geri kapatmak zorunda kaldım kargo var gelmiyor güya gelmiş ben yokmuşum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargomu Şubede Bekletiyor

27 ARALIK 2020            Mehmet BEY

Ptt kargo tarafından mağdurum 1 haftadır kargom şubede bekletiliyor ve aradığımız halde telefonlara cevap verilmiyor gerekenin yapılmasını arz ederim saygılar. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Beni Mağdur Etti

27 ARALIK 2020            Adem BEY

Pttcell 2 Hattıma yüklediğim ücretin karşılığını alamadığımdan dolayı mağdur oldum. Takibinin yapılmasını tarafınıza arz ederim. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Çalışanları Kargolara Zarar Veriyor

26 ARALIK 2020            Uğur BEY

Pervari ilçe Ptt’den şikayetçiyim bebek arabası göndermek istedim bana cevap olarak çalışanlardan sıkıntı çıkıyor kaldırıp atıyorlar sağa soka kırılırsa biz sorumlu değiliz o yüzden imzalamanız lazım herhangi bir sorunda her şey bana aittir deniliyor. Kargomu öyle aldılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Paramı Vermiyor

25 ARALIK 2020            Emre BEY

Ptt’den para bankanıza gönderildi diyor 2 ay oldu hala ne gelen var ne giden müşteri hizmetleride ilgilenmiyor para banka havuzundaymış boşuna iban veriyoruz o zaman.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargomu Adrese Teslim Etmiyor

25 ARALIK 2020            Esra HANIM

Ptt kargo parası alıyor ama 6 kargom geldi 1 tanesi Ptt tarafından kapıma getirilmedi orda hakkınız yok buna diyorum o zaman kapıda ödeme parasını almayın diyorum güvenlik bana ne kadar yoğun biliyor musun eleman yok diyor benim sorunum mu eleman olmaması o zaman niye her defasında 10 TL param alınıyor diyorum öyle gerekiyor diyo buna çözüm istiyorum lütfen.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargomu Artık Teslim Etsin

20 ARALIK 2020            Fatema HANIM

PTT kargosundan çok şikayetçiyim. 2 aydır kargom gelmiş yurtdışından ama teslim etmiyorlar bugünde teslim edilmedi yazıyorlar şaka gibi. Çözüm istiyorum acil CC6256872**** nolu kargom ulaşsın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargoları Dağıtmıyor Ve Teslim Etmiyor

19 ARALIK 2020            Tuğba HANIM

Trabzon Sürmene Çamburnu mahallesi pastanesinde çalışan görevli arkadaştan şikayetçi olmak istiyorum. Postaneye gelen kargoların dağıtımını yapmıyor hatta kargoların postaneye geldiğini haber bile vermiyor ki en azından biz gidip teslim alalım. 10 Aralık'ta Çamburnu PTT şubesine gelen kargom hala orada. Görevli arkadasın uyarılmasını rica ediyorum. Teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargo Hizmeti Çok Kötü

18 ARALIK 2020            Özlem HANIM

Ya ben sizi anlamıyorum hem kargomu geç getiriceksiniz hemde müşteri hizmetleri arıyorum tam tamına 15 dk bekledim bağlanmadı yani verdiğiniz hizmet hizmet hiç güzel değil üstüne kargom kaç gün oldu gelmedi zaten PTT kargonun her zaman ki hali bıktım ya bu ne.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Şubesi Çok Kalabalık Oluyor

14 ARALIK 2020            Ayhan BEY

PTT Altıntepe şubesi çok yoğun oluyor ilave eleman verilmesi ne zaman olacak kavga çıkıp büyük olaylar olunca mı 1 saatte sıra geliyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargomu Vermiyor

12 ARALIK 2020            Gamze HANIM

Ptt kargo Karşıyaka Ptt'de kargom var ama alamıyorum. Pazartesi günü elimde olmasını istiyorum. Şubeye gitsem dahi kargomu vermiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargoları Şubede Bekletiyor

11 ARALIK 2020            Gülşen HANIM

Ptt kargo ile 30.11 2020 tarihinde Ataşehirörnek mahallesine gönderdiğim kp0299419***** numaralı kargom Acıbadem depoda 4 aralıktan beri bekletiliyor lütfen kargomu teslim edin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ptt Kargoları Teslim Etmiyor

11 ARALIK 2020            Nihan HANIM

PTT kargo 3 Aralık’tan beri yani 10 gündür nilüfer dağıtım merkezinde kargomu esir tutuyor almaya gittim ama uzun bir kuyruk vardı ve beklemedim kargo parası verdiğim halde nasıl bir şey getirmiyorlar madem yapmıyorsunuz kapatın bitirin insanları mağdur etmeyin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page