Qnb Finansbank Kredi

15 TEMMUZ 2020          Abdulkadir BEY

Finans bankası kredi kullanım. Ben haksız fazla para aldığı için kaymakamlıktaki tüketici masasına başvurdum. beni haksız çıkardılar.son kalan taksitini pandamiden dolayı ödeyecek durumum yoktu.bankaya iki sefer gittim ne haciz dosyam var nede muhattap var. bu dosyayı bekletip nasıl olsa faiz çalışıyor diye ilgilenmiyorlar. şimdide bütün bankalardan kara listeye alındım.benin bu mağduriyetinin giderilmesini arz ediyorum..şimdi hiç bir banka bana bir kuruş kredi vermiyor..ne yapacağımı bilmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Zararımı Karşılasın

8 HAZİRAN 2020          Ercan BEY

2009 yılında iflas ettim baktım bu zaman dan kalma garanti ve finans bank borcum bulunmakta bu borç hayat varlık şirketine devredilmiş borcumun tamamı 4000 lira belki anca şirkete ben 5000 bin liraya bu borcu kapatalım benim de coluğum çocuğum var su anda durumum yok yinede ben es dost arkadas tan bulup kapatacam dedim ama şirket benden illa 9000 lira istiyor hiç bir sekilde yardımcı olmuyorlar ve ben bu şirket yüzünden kaç yerden isten çıkarıldım psikolojimi bozdu bu şirket intihar edersem hayat varlık şirketi sorumludur beni esime dostuma coluğuma çocuğuma rezil etti.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Zararımı Karşılasın

27 MAYIS 2020          Özcan BEY

Qnb Finansbank müşterisiyim 23 mayıs cumartesi günü beni arayıp Finansbank müşteri hizmetlerinden arıyoruz deyip banka ve kişisel bilgilerimi alıp beni dolandırdılar hem dolandırıcılardan hemde pos hakkı verdiği için Qnb Finansbank'tan şikayetçiyim maddi zararımın karşılaşmasını arz ediyor saygılarımı sunuyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.