top of page

QNB FİNANSBANK

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  09

Qnb Finansbank Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Qnb Finansbank Beni Zor Duruma Düşürdü

27 ARALIK 2020            Günay HANIM

Bugün saat 12.24 Samsun 56 şubesi QNBFinansbank’ın önün de beklerken dışarıda 3 müşteriydik 2 erkek müşterini aldı kapıdaki görevli saat 12.24 de ve sizi anlamıyorum öğlen saatine giriyoruz. Ben 2 çocuğu babaanneye bırakıp gelmişim acelem var dışarıda baya bekledim, iki erkek müşterini aldınız bir tek ben varım hemen para alıp çıkacağım rica ederim, dememe rağmen almadılar beni içeriye. Saat 12,24 6 dakika vardi öğlen saatine. O zaman dışarıda söyleseydiler beklemeyin diye. Boşuna beklemiş oldum. Neden erkenden öğlen saatine giriliyor koca banka. O zaman 12,20 de öğlen saati yazılsa daha doğru olurdu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Kartımdan Bilgim Dışı Harcama Yapılmış

23 ARALIK 2020            Cihat BEY

10 aralık 2020 perşembe günü almakta bulunduğum kredi kartımdan 17.12.2020 tarihinde benim bilgim dışında harcama yapılmıştır. Yabancı bir şirket üzerinden yapılan işlem 220 euro olan bir tutar Finansbank müşteri temsilcileri bu işlemi siz kendi telefonunuzdan yapmışsınız diyor ama böyle bir şey kesinlikle yoktur kartımın kopyalanması veya da kart bilgilerimin kullanılmasından olmuş olabileceğini düşünüyorum bu parayı ödeyecek gücüm yoktur mağdur durumdayım bu sebepten size yazma gereği duydum şimdiden yapacağız işlemlerden dolayı teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Aidat Ücreti

06 EYLÜL 2020              Cihaşah BEY

QNB Finans banka ek kredi kartımın yılık aidat ücret yansıtılmıştır iptalini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Üyelik Ücreti Aldılar

06 EYLÜL 2020              Mahşeker HANIM

Finansbank.ek kartıma Ağustos ayı extreme yıllık üyelik ücreti eklemişler müşteri hizmetlerini aradım ödemek istemediğimi belirtim iptal etmediler.ödemek istemiyorum lütfen ilgilenin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Tuzla Şubesi

25 AĞUSTOS 2020         Nihal HANIM

Site yöneticisi olduğunu iddia eden Mehmet hakan yılgörüde adlı şahıs Aidatlarımız ve diğer ödemeler için tüm uyarılarımıza rağmen dekont veya Makbuz veyahut site Adına bir hesap Açtırmaksızın şahsi hesabına. Filiz Balta adına açılan hesaba aktarmaktadır. Hes.No.iBAN.TR 0011 1000 0000 0090 1532 76..Şube Kodu 885.Finansbank Tuzla Şubesi Filiz Balta Adınadır. Şahsım makbuz veya site Adına hesaba yatırabileceğimi harici Yasal olmadığını ödeme yapamayacağımı tüm ikazlarıma rağmen usulsüz defalarca kapıma liste gönderildi ve yetkisiz bir şekilde icraya verildim itirazımı yaptım icra durduruldu iki kez savcılığa bir kez emniyete şikayet dilekçemi verdim her defasında sahte şehitler gösterdiği için sonuç alamadım başka site sakinleride cimere yazdılar yapabileceğim tüm kurumlara gittim savcı bana cimer de yanlış yerlerde geziyorlar demişti yinede en son size yazıyorum. Ben TC vatandaşı olarak 20 yıl işletmecilik yaptım tüm devlet erkan Ailelerine çalıştım hiç bir vergi borcu olmadan emekli oldum hiç bir faturam gecikmez sicilim böyleyken Aidat ödemediğim iddia ederek usulsüz bir şekilde icraya verildim düzgün bir vatandaş olmam ödül olmalıydı. Adalet istiyorum saygılar

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Çeşme Şubesi Müdüründen Şikayetçiyim

14 AĞUSTOS 2020         Neriman HANIM

İzmir çeşme finans bank müdüründen çok şikayetçiyim hiç bir bankada böyle ilgisiz müdür görmedim lütfen dikkate alın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Kredi

15 TEMMUZ 2020          Abdulkadir BEY

Finans bankası kredi kullanım. Ben haksız fazla para aldığı için kaymakamlıktaki tüketici masasına başvurdum. beni haksız çıkardılar.son kalan taksitini pandamiden dolayı ödeyecek durumum yoktu.bankaya iki sefer gittim ne haciz dosyam var nede muhattap var. bu dosyayı bekletip nasıl olsa faiz çalışıyor diye ilgilenmiyorlar. şimdide bütün bankalardan kara listeye alındım.benin bu mağduriyetinin giderilmesini arz ediyorum..şimdi hiç bir banka bana bir kuruş kredi vermiyor..ne yapacağımı bilmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Zararımı Karşılasın

8 HAZİRAN 2020           Ercan BEY

2009 yılında iflas ettim baktım bu zaman dan kalma garanti ve finans bank borcum bulunmakta bu borç hayat varlık şirketine devredilmiş borcumun tamamı 4000 lira belki anca şirkete ben 5000 bin liraya bu borcu kapatalım benim de coluğum çocuğum var su anda durumum yok yinede ben es dost arkadas tan bulup kapatacam dedim ama şirket benden illa 9000 lira istiyor hiç bir sekilde yardımcı olmuyorlar ve ben bu şirket yüzünden kaç yerden isten çıkarıldım psikolojimi bozdu bu şirket intihar edersem hayat varlık şirketi sorumludur beni esime dostuma coluğuma çocuğuma rezil etti.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Qnb Finansbank Zararımı Karşılasın

27 MAYIS 2020              Özcan BEY

Qnb Finansbank müşterisiyim 23 mayıs cumartesi günü beni arayıp Finansbank müşteri hizmetlerinden arıyoruz deyip banka ve kişisel bilgilerimi alıp beni dolandırdılar hem dolandırıcılardan hemde pos hakkı verdiği için Qnb Finansbank'tan şikayetçiyim maddi zararımın karşılaşmasını arz ediyor saygılarımı sunuyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page