SAMSUNG

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  68

Samsung Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayerleri

Samsung'dan Telefon Almayın

18 OCAK 2021                Murathan BEY

 

Ben Samsung A50 Cep telefonu aldım. Garantisi hala devam ediyordu şarj olmuyordu teknik servise verdim bana telefon eğri şarj soketi bozuk bunun için ekran değişecek deyip bana 700 TL garanti dışı para ödemeniz gerek denildi telefonumun hiç bir darbe almadığı halde sadece para kazanmak için yapılan bir olay olduğunu Samsung telefon tamiri yapan ama samsung servis olmayan yerde bana soket değişmeli ve ekran temizlik yapılırsa bu telefon sıkıntısı bu denildi denmek Samsung telefon almayın garantide serviste hep sıkıntı yaşarsınız sadece paranız gider.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung A20s'de Sürekli Sorun Yaşıyorum

05 OCAK 2021                Arda BEY

 

Hatay İskenderun primemall vatandan almış olduğum Samsung a20s telefonunu 1 oldu gönderdim tamamdır işlem dedi GERİ gönderdi. Yine aynı şey 2 gönderdim yine aynı sorunda hiçbir uygulama girmiyor mu bir kapanıyor saatler sürüyor açılması. Ne canlı derslere ne herhangi bir şeye hiç bir şeye giremiyorum ben 11. sınıfa geçecek olan öğrenciyim. Benim bu sıkıntımı çözün değiştirirsin istiyorum 2 gönderdiğimden sonra 3 gönderdim 4 ama olmuyor ben üniversiteye hazırlanıyorum ve telefonum çok kötü yapmıyorlar ve ben bunlardan şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung S21'den Memnun Değilim

05 OCAK 2021                Özgür BEY

4 ay önce Samsung es21 telefon aldım. Çekim gücü hiç iyi değil ve şarj kablosu yerinde durmuyor. Bundan önce iPhone kullanıyordum her şey güzeldi. Kablo düşüyor aldığımdan beri bu sorun var hiç güzel değil.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung'dan Asla Bulaşık Makinesi Almayın

02 OCAK 2021                Habil BEY

Samsung bulaşık makinesi hiç bir şekilde samsung beyaz eşya almayın. 2 sene önce bulaşık makinesi aldım ve tam 5 sefer 4 c arızası yüzünden hortumu değişti şimdi de tekrar arızayı veriyor fakat ilgilenmiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Yetkili Servis İlgilenmiyor

02 OCAK 2021                Savaş BEY

Samsung televizyonumun akıllı kumandasındaki sorun için Perşembe günü servis talebinde bulundum 3 gündür servis bekliyorum defalarca arayıp aciliyetimi belirtmeme ve hafta içi evde olmayacağımı belirttiğim halde hiçbir şekilde bir geri dönüş sağlanmadı hiçbir reaksiyon göstermediler. Eskişehir’deki yetkili servisi defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde cevap vermediler ve tek muhatabımız müşteri hizmetleri onlarda sadece oyalıyorlar tek yaptıkları şey anket doldurarak memnun olduğumuzu belirtmemizi istemek konuyla ilgili derhal gereğinin yapılmasını rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Telefonum Sürekli Servise Gidiyor

29 ARALIK 2020            Canser BEY

Samsumg a50 telefon aldım Turkcell bayiden 3 veya 4 kez servise gidiyor gerekenin yapılmasını rica ediyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung'dan Aldığım Telefon Bozuk Çıktı

27 ARALIK 2020            Mustafa BEY

Samsung’dan 0 telefon aldım. Telefon arızalı çıktı ısınıyor çekim sıkıntısı var bataryasını değiştirip geri göndermişler ve telefon hala aynı sorunlar devam ediyor Samsung note 10 lite marka telefon Samsung’un en iyi telefonlarından birisi taksitle aldım ama kandırıldım telefonu geri almıyorlar lütfen bana yardım edin ben Samsung firmasından şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Bulaşık Makinesi Hata Veriyor

27 ARALIK 2020            Ülviye HANIM

Samsung bulaşık makinası 5 programlı sürekli 4C hatası veriyor. Servisi aradım geldiler baktılar bir şeyi yok dediler su olabilir dediler ama sular aynı şekilde akıyor sürekli aynı hatayı veriyor gereğinin yapılmasını istiyorum lütfen.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Müşteri Memnuniyeti Sıfır

25 ARALIK 2020            Murat BEY

Samsung televizyon kumandasında tuşların basım yerlerinde çatlaklar oluştu ve bu sorunum televizyonum garanti kapsamında olduğu halde(6 ayda) oluşmuştur. Servis gelip baktı fakat direk kullanıcı hatası deyip değişim yapmadı. Müşteri memnuniyeti sıfır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Geri Dönüş Yapmıyor

18 ARALIK 2020            Züleyha HANIM

Samsung j7 pro 18.03.2018 garantili olan ama garantisi bitmiş olan android telefonun 10 gündür kapalı her gün samsung bayisini arayıp işlemin öne çekmek için ama yetkililerin her seferinde kaydınız oluşturulmamış tekrar tekrar bilgilerimi alıyorlar 48 saat sonra dönüş yapılacak deniliyor ama dönüş yapılmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung'dan Aldığım Televizyon Bozuldu

18 ARALIK 2020            Gülbahar HANIM

Samsung dünya para ödediğim alalı 2 yıl olan samsung televizyon ekran belirli sebebi olmayan bir şekilde bozuldu yeni ekran bedeli 4.500 TL. Nasıl oluyorsa garantisi biteli 1 ay bile olmamış yazık sizi mahkemeye vereceğim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Note 10 Plus'dan Hiç Memnun Değilim

18 ARALIK 2020            Enes BEY

Note 10 plus aldığımdan beri bir kere düzgün çalışmaz mı mı s7 edge kullandım onda bile bu kadar sıkıntı yaşamadım bu nasıl bir telefon yapmak zorla iphone almaya itiyorsunuz insanları 9000 TL para öde telefon donma yapsın takılma yapsın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Garantim Olmasına Rağmen Sorun Yaşıyorum

15 ARALIK 2020            Murat BEY

Samsung galaksi A10 s cep telefonu. Garantisi devam eden ekranla, kasada açılma var garantiye gitti ekran değişecek dediler 400 TL ücreti var garantiden ücret talep ediyorlar neymiş kullanıcı hatasıymış, ekran çalışır durumda kırık değil.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Telefondan Görüntülü Arama Yapamıyorum

12 ARALIK 2020            Nuray HANIM

Samsung galaksi a 51 telefonum volte ayar menüsü yok görüntülü arama yapamıyorum, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung'dan Aldığım Mikro Dalga Fırın Arızalanıyor

09 ARALIK 2020            Nezahat HANIM

5 ay önce aldığım Samsung marka mikro dalga fırın sürekli arıza veriyor ilk arızası kart yandı şimdide farklı farklı arızalar ürünü fabrika arızalı bariz şekilde belli ürünün değişimini taleb ettik umarım işi yokuşa sürmezler yoksa bir daha evime çöpü bile giremez Samsung markasının.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Yetkili Servis Yüksek Ücret Talep Etti

04 ARALIK 2020            Serhat BEY

Ortalama 3 yıl önce 7 bin tutarında 65 inç bükey Samsung televizyon aldım ve garanti süresinin bitiminde ekran karardı LED'ler patladı servis bunun için 7.800 TL ödeme istedi müşteri hizmetlerini aradık sorunu çözeceklerini ifade ettiler ama gel gör ki müşteri kaydınızı oluşturduk size geri dönüş yapılacaktır dendi ve bekle ki dönsünler. Servis televizyonu aldı bekletiyor kendi bünyesinde ya nasıl bir rezilliğe düştük.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung'dan Aldığım Telefon Kapandı

04 ARALIK 2020            Nazan HANIM

Samsung garanti servisi 2 ay önce park Afyon Teknosa şubesinden Samsung a71 marka telefon aldım. Geçen hafta sabah saatlerinde telefonum bir anda kapandı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Servisi Bulaşık Makinemizi Göndersin

04 ARALIK 2020            Merve HANIM

Samsung bayisinden almış olduğumuz bulaşık makinesi başından beri bozuk şimdide Samsung garantiye verdik ama hala gelmedi ürünümüz neredeyse 15 gün olacak gergin geliyor diyolar gelmedi ürün hala.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Telefonun Şarjı Dayanmıyor

03 ARALIK 2020            Mert BEY

27.11.2020 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan aldığım Samsung s 20 fe model cihazımın bataryası 4500 miliamper olmasına rağmen telefonumun şarjı hiç iyi gitmiyor gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Markalı Telefonumun Şarjı Bozuk

27 KASIM 2020              Berrin HANIM

Samsung marka telefonu yeni aldım ama şarjı bitince bir daha şarj almıyor ve 2.kez servise gidiyor ama değişim yapmıyorlar telefonun kendi üretim hatasını servis kabul ediyor ama firma değişimi sürekli geciktiriyor. İkinci kez bu problem yaşıyorum telefonum daha 2 aylık ama şu an mağdur durumdayım telefonum tam modesi Samsung note 10 lite.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung'dan Aldığım Telefon Şarj Olmuyor

27 KASIM 2020              Eylem HANIM

Samsung A10s bir telefon aldım 1 yıl oldu telefon şarj olmamaya başladı, şarjdayken şarjı düşmeye başladı telefona arama geldiğin de ekran yanıyor ama arayan ismi 2 dakika sonra gözüküyor vel hasıl ben Samsung servisini götürdüm telefonu ama imei den telefonun yurt dışı olduğu çıktı şikayetçiyim bilginize arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.