Samsung 30 S Telefon

16 TEMMUZ 2020          Mehmet BEY

Samsung 30s. Ben telefonu mu 14 haziran da aldım bir hafta kullandım ve telefon kilitlendi servise gönderdim bana 670 TL masraf çıkardı ve sorunu da telefonla konuşurken kulağımın ününde terlemiş olması ben şu an mağdurum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Çamaşır Makinası

15 TEMMUZ 2020          Sema HANIM

Samsung çamaşır makinası. 4 yıllık makinamı çalışmadığı için servise verdim fakat ömrü doldu deyip hiçbir işlem yapmıyorlar. 4 yıllık makinanın ömrü nasıl dolar bu nasıl terbiyesizlik. Hakkınızda dava acacağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Galaxy A10 Telefon Güncelleme Hatası

13 TEMMUZ 2020          Gürkan BEY

12.07.2020 tarihinde Samsung Galaxy A10 cihazıma güncelleme gelmiştir. Güncelleme yapıldıktan 2 saat sonra telefon kendi kendine açılıp kapanma yapmaya başladı. Sorun nedir acaba?

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung A 70 

11 TEMMUZ 2020          Bünyamin BEY

MARKA=samsung A 70. Konu kardeşimi telefon aldık 7 ay oldu kardeşim telefonu cebinden çıkardı açtı uygulanmaya girdi sonra telefon kendiliğinden kapandı daha açılmadı garantiye gönderdik telefon cebinde nem almış ekran kartı yanmış kullanıcı hatası dediler madem öyle telefon cebinde nem alacaktı bize alırken bu konu hakkında niye bilgi verilmedi madem öyle satmasınlar bizi mağdur etmesin ler cebimizde taşıyamayacağımız telefonu satmasınlar bu konu için size baş vurduk yardımcı olursanız seviniriz bide yapma karşılığı 850 tl istiyorlar ne yapmalıyız bizim hatamız değil telefonun bozulması cebinde nemlenmiş biz sürekli telefonu elimizdemi taşıyacağız böyle saçmalık mi var.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Galaxy A10 Telefon Camı 

9 TEMMUZ 2020          Gizem HANIM

Galaxy a 10 telefonumun camı kırılmıştı samsung Sincan şubesine verdim yapılsın diye 1 gün içerisinde yapıldı bende sevindim yapıldı 1 günde diye telefonu aldım telefoncuya goturdum kırılmaz cam taktırmak için bide baktım kenarı kırık camın tekrar şubeye götürdüm kapanma saatiydi gösterdim telefonu yarın getir yapalım dediler bugün de goturdum bi seferde yapamayız dediler bu nasıl bi çelişki anlayamadım ben şikayetçiyim telefonum daha yeni güvendim samsung iyi yapar diye sonu rezalet yani bir çözümde bulunmuyor bana kimse.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Telefon Ekranında Gölge Oluştu

2 TEMMUZ 2020          Yasemin HANIM

Samsung A70 telefonumda hiçbir hasar olmamasına rağmen bozuldu. Garanti süresi geçmeden satın aldığım yere geri gönderdim. Ben hiçbir şey yapmamama rağmen garanti kapsamındaki telefonumdan tamir parası istendi. Çok zor şartlarda aldığım telefonumun benim yaptığım bir hasardan dolayı oluştuğunu söylediler. Telefon dışında hiçbir hasar olamamasına rağmen içten ekran kartının kırıldığını söylüyorlar bunun için telefonun dış yüzeyininde hasarlanması gerekmez mi?

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Telefon Ekranında Gölge Oluştu

23 HAZİRAN 2020          Sevilay HANIM

Samsung galaksi s 8 cep telefonu aldım.1.5 yıl sonra ekranda gölge oluştu.Garanti kapsamında format atılıp düzeltildi. 1 yıl sonra tekrar oluştu gölgelenme ve şu anda ücret talep edilerek sorunum gidebilecekmiş . Bu sorun benimle alakalı değil telefonun kendi eksikliği bir çok kullanıcıda aynı şikayet var. O kadar para verip mağdur oluyoruz en basit telefon kullanan da dahi bu şikayeti duymadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Telefonu Servisi Ücret İstedi 

23 HAZİRAN 2020          Dilek HANIM

Samsung buzdolabı aldım 6ay önce bozuk çıktı değişim iade yapılmadı gelen servis dalga geçti altı aydır lanet olsun öyle markaya mahkemeye verecem sizin çözümünüze lanet olsun dolapta ne varsa çürüyor 2 gün sonra çöpe taşıyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Telefonu Servisi Ücret İstedi 

19 HAZİRAN 2020          Kamil BEY

Samsung telefon.Samsung servisine gönderdim telefonumu yapılmadan tekrardan geldi garantisi olduğu halde cihazın ücret istediler bende vermeyince yapmadan cihazı gönderdiler birde hiç müşteri memnuniyeti yok yani cihazın üstündeki kırılmaz camı kaldırıp bir cihazı silmemişler bile artı cihazın üstündeki kırılmaz cam yok kaldırmışlar ama tekrardan herhangi bir kırılmaz cam takılmamış basından savurmuşlar yani cihazı ilgilenmelerini istiyorum hayırlı günler dilerim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Buzdolabı Aldım

15 HAZİRAN 2020          Halit BEY

Eliz soğutma defolu Beyaz eşya 19 02 2020 Samsung bir buzdolabı aldım ve bu dolap dört seferdir bozuldu her geldiklerinden farklı şeyler söylüyorlar en son bayramdan önce gene bozuldu motor arızası dediler yaklaşık on beş gün bizi dolaysız bıraktılar ve getirip taktılar dediler elektrikte sorun var denildi bende elektrikçi getirdim sorun yok tur dedi yanı bu dolap getirdiğinden beri çalışmıyor telefon açtım dolap çalışmıyor gelin bakın ve ücretli dediler bende şikayet edecem dedim bana istediğin yere şikayet et dediler şu an dolap çalışmıyor mağdurum 1750tl peşin aldım ilginize teşekkür ederim bana yardım edin lütfen teşekkür ederim..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Servis Sorunu

14 HAZİRAN 2020          Yasemin HANIM

Samsung 3 yıldır kullanmaya çalışıyorum ama maalesef geldiği günden bu yana servis çağırıyorum sonuç yok sürekli su akıtıyor ve 4 c hatası veriyor kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum çok şikayetçiyim çok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Buzdolabından Gaz kokusu Geliyor

14 HAZİRAN 2020          Ferhat BEY

Samsung marla buz dolabı kullanıyor 1 aydır dolabın içinden gaz konusuna benzer kolu geliyor ve yiyecekleri koku sinmiş garantisi devam ediyor servisi çağırdım kokunun farkına vardı ve yiyecek de olduğunu gördü gıda kokusu dedi saf alkollü silmemi söyledi sildim ama koku gitmesi son bir haftadır da dolabın kapağını açık kapattığımda sesler geliyor tekrar servisi çağırdım ses normal dedi koku 'da gitmez dedi iki gün-de bir alkolle silin öyle kullanın dedi dolar yeni olmasına rağmen değişim yapın devamlı dolapta ki yiyecekleri çöpe arıyoruz dedik değişim olamayacağını söyledi koku devam ederde dolabın kartını değişiriz dedi bir turlu değişme yanaşmadı siz siz olun Samsung marka dolap almayın evimde 12 tane Samsung cihazı var bu dolapta dolayı bir daha Samsung marka ne alırım ne de yakınlara tavsiye ederim..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Telefon Ekranı Kararıyor

10 HAZİRAN 2020          Pınar HANIM

Samsung Ben telefonu daha 1 sene olmadı alalı teknosa dan aldım. Fakat telefon kendi kendine açılıp kapanma yapmadan ve telefonun ekranı açık değilken bir anda samsung yazısı geliyor siyah ekrana.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung A50 Telefon 

8 HAZİRAN 2020          Şerif BEY

A50 telefon sürümü düşük olan oyunları açmıyor ve samsung'un internet sitesini de açmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Çamaşır Makinesi 

4 HAZİRAN 2020          Ayhan  BEY

Samsung çamaşır makinesi çamaşırları yırtıyor iki defa çamaşır kazan tanburu değişti halen yırtmaya devam ediyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung Müşteri Memnuniyeti Sıfır 

2 HAZİRAN 2020          Reşit BEY

Samsung a51 telefon arkadaşlar samsung müşteri memnuniyeti sıfır kaskolu telefon aldım telefon sorunluydu servise yolladım tel geri geldi servisden telin sim kart yeri arzalı çıktı tekrar yolladım ve arıyorlar ücret talep ediyorlar dolandırıcılık biz insanları enayi yerine koyuyorlar Huawei telefonum var düştü paramparça oldu ürün kaskolu diye sıfır yollandı size tavsiyem samsungdan uzak durun şimdi hakkımı tüketici hakları mahkemesinde arayacağım ve her zamanda söylüyorum verdigim para kefen parası olsun allah yedirmesin diyorum bizler suskun kaldıkça bunlar bizleri soyuyorlar arkadaşlar lütfen haklarımızı arayalım biz böyle kaldıkça bunlar bizleri soyarlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung a71 Hemen Isınıyor Ve Ekran Kararıyor  

31 MAYIS 2020          Suat  BEY

Samsung a71 cep telefonu daha dün almama rağmen daha düşük segmentte  rahatça oynadığım oyunlarda hemen ısınıyor ve ekran kararması oluyor dünyanın parası verip hayal kırıklığına uğramak bu olsa gerek.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung J7 Pro Ön Ekran Yanmıyor  

19 MAYIS 2020          İhsan  BEY

Yeni almış olduğum samsung A30 modelininin konuşmada ses karşıya gitmiyordu servisle görüşüldü kendilerine benim sokağa çıkma yasağım var dedim biz adresten alıp tekrar geri teslim ediyoruz diyip gelip aldılar sım kartımda üzerinde ertesi gün getiriceklerdi ama 15 gündür bir türlü ulaşamıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum defalarca hep gelicek geldi gibi laflarla bekletiliyorum nihayet mağdur edildim 15 gündür bütün iletişim kesildi aramalar yok habersiz kalıyorum lütfen yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Samsung J7 Pro Ön Ekran Yanmıyor  

17 MAYIS 2020          Volkan BEY

Samsung j 7 pro bildirim geldiğinde pil dolduğu zaman mesaj arama geldiğinde ön ekranda ışık yanmıyor acaba arızalı olabilir mi arkadaştan ikinci el aldım babamda j 7 prime var şarj bitti zaman kırmızı dolduğu zaman yeşil bildirim arama geldiği zaman mavi yanıyor ama bunda yanmıyor bide ekranda saat his sönmüyor yani şarj bitti mi bakımından sıkıntı olur mu babamın sönüyor bide bildirimde şarj dolduğu zaman bir ışık yada ses gereklimi öyle bir şey yapmıyor bilgi bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.