top of page

SEDAŞ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  03

Sedaş Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Sedaş Elektrik Sorununu Çözsün

12 ARALIK 2020            Ayşe HANIM

Altın kent mahallesi mesut sokak no 7Başiskele Kocaeli ruhsatlı evimin elektriğini bağlanmasını istiyorum Sedaş’tan şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sedaş İnsanları Tuzağa Düşürüyor

10 ARALIK 2020            Fatih BEY

Sepaş ve Sedaş enerji bu kurumlar vatandaşlara tuzak kurarak dolandırıyorlar. Elektrik borcunuz var diye gelen kişi sayaçtaki mühürü koparıp elektriğinizi kesmiyorum fakat kesmiş işlemi yapıp bir fatura ödeyin hemen öbürküleri daha sonra ödersiniz deyip gidiyor. Buraya kadar sıkıntı yok. Şöyle bir tuzağa düşürüyorlar bir fatura ödedik diğerlerini zaman içinde peyder pey ödüyoruz 3-4 ay sonra hem yeni gelen faturalar hem eski faturalar tüm faturalarımı ödediğimde, bir de bakıyoruz kaçak kullanım faturası diye bir fahiş fatura çıkartıyorlar. İnsanlar bunun farkına varmıyor. Taki böyle bir fatura çıkana kadar. Zaten iş yerlerimizi evlerimizi zar zor döndürüyoruz . Bunlarda bu şekilde bizleri daha büyük borç altına sokuyorlar. Bu dolandırıcılığa bir önlem alın lütfen.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sedaş Sorunumuza Çözüm Bulamadı

06 KASIM 2020              Kenan BEY

Yoğuşmalı kombi. 9 Ekim tarihinde kombi kullanıma açtığımız da bir kot ekrana gelip 5 saniye kadar sonra kayboluyordu. 4440322 müşteri hizmetlerini arayıp söyledim. Bana önemli bir şey olmadığını kombisi kullanmaya devam edebileceğimizi söyledi. Hatta kodunu not almadım unuttum. Ancak eca ile yaptığım görüşme kayıt altında ne dediğim orda. Daha sonra 12 Ekim'de kombi arızalandı. 4440322’yi arayarak bildirdim. Yönlenlendirilen eca körfez servisi geldi. ilk geldiğinde kabinin sökülmesi gerektiğini. Kombiyi alamadıklarını söylediler. Ben ertesi gün hazırladım aradım geldiler. Kombiyi söktüler. Sonra anakart ve fan gurubunun yüksek akımdan dolayı yandığını belirtip 996 TL işçilik dahil ücret karşılı yaptı raporu tuttular. Bende Sedaş Enerji ye gerekli bas biriyi yaptım. Sedaş enerji bir kaç gün sonra bana bir resmî yazı ile dönüş yaptı. Bölgenizde yapılan incelemede elektriklerse bir sorun olmadığını ve ödemeyi kabul etmediklerini.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page