Shell den Beklenmeyecek Hareketler

20 TEMMUZ 2020          Saim BEY

Ankara’dan Malatya’ya giderken Kayseri’ye 33 km kala Shell benzin istasyonuna girdim ne çalışan da ne de içeri girenlerden hiçbirinde maske yoktu sordum niye takmıyorsunuz diye abi sıkıcı oluyor diyorlar içeri girenlere neden maske sormuyorsunuz ses vermediler bu benzin istasyonundan şikayetçiyim ben.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Shell Market Çalışanından Şikayetçiyim

18 TEMMUZ 2020          Tamer BEY

Shell adana organize sanayi.market çalışanı sigara ve çeşitli çikolata aldım yalnız çikolata 1'5 TL yazıyor benden 2 TL kesiyor vede sinirlenip sigaramı bile elimden alıp paramı verdi resmen defol git dercesine ukalalık yaptı rencide etti ve şirket arabalarımız burada yakıt alıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Shell 6Günlük Yevmiyemizi Vermiyorlar

11 TEMMUZ 2020          Semiye HANIM

Ayvalık sarımsaklı mevkinde bulunan Shell istasyon da ben 4 gün çalıştım 2 gün yarım gün olmak üzere eşim 6 gün çalıştı bize iki adet key verildi fakat bir tane keyi kaybettim arabamıza 265tl yakıt aldık eşimin 6 günlük yevmiyesini kaybettiğimiz keyin yerine saydılar tarafımıza 6 günlük yevmiyenin tarafımıza ödenmesini arz ederim saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Shell Sorunlu Yakıt Satıyor

9 TEMMUZ 2020          Mehmet BEY

Sivas taşlı dere mevkisinde bulunan Shell marka petrol ofisi sorunlu yakıt satmaktadır ben ordan arabamı benzinle doldurdum diyarbakıra gittiğimde aracım stop etti servise götürdüğümde yakıttan kaynaklı tıkanma olduğunu söylediler aradan 1 ay geçti aynı petrol ofisinden amcam da arabasına dizel yakıt ile doldurmuş ve çalıştığım yere Urfa’ya yola çıkmıştır Adıyaman’a girdiğinde oda aynı şekilde arabası stop etmiş servise getirdiğimizde onunda yakıttan dolayı tıkandığını öğrendik iki aracın bize masrafı 13 bin liraya mal oldu şikayetçiyim bu durumdan.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Shell Sıcak Suya 2 TL Para İstedi

6 HAZİRAN 2020          Mehmet BEY

Yıllardır Shell’den akaryakıt alıyorum. Osmaniye’de bulunan akaryakıtınızdan bebeğin sütünü ısıtmak için sıcak su istedim. Beni arka tarafta bulunan çay bahçesine yöneltti. Orada su istediğimde ise 2 tl ücret istediler. Geriye dönüp durumu gişedeki bayan çalışana ilettiğimde ücret ödemem gerektiğini dile getirdi. Kendisininde sıcak su ile kahve doldurduğunu gördüğüm halde vermedi. Bu duruma el atarsanız sevinirim. İyi çalışmalar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.