SİNBO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Sinbo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Sinbo Müşteri Hizmetleri İlgisizliği

20 OCAK 2021                Şuayip BEY

SinboShb3117 El Blender Seti 0668 409772 bu cihazı tek sefer kullandım ariza verdi Trendyol’dan aldım satıcı ise TERCİH AVM’dir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sinbo Müşteri Hizmetleri İlgisizliği

19 OCAK 2021                Sibel HANIM

17.09.2020 a.101 yeni magazacilik a.s almış oldugum stm5812 elektrikli cay setimin üretim kaynaklı sorunu bulunmaktadır aldığım firmaya götürdüm ama garantiye götürmemi söylediler Sinbo müsteri hizmetleri aradım durumu anlattim caý setimin cam tutma yetinin tutmadığı ve tutma yerinin yapıştırılıp bırakılmış sonra parca talebinde bulundum urun daha 2 haftalık neyse parca talebim karşılancağını söylediler ama ne yazık kı 5 ay aradan gecmesine rağmen ve sürekli arayıp urun talebimi dile getirsemde ne yazik ki hiç bir sekilde muhattap bulamadım. Tek dedikleri hızlandırıyoruz ben ürünü iade de edemiyorum üretici kaynaklı oldugunu müşteri hizmetlerine söyledim kirik bozuk degil sadece sap kısmı tutacak yeri yapıştırma yapildiğı icin demlik tutacak yeri elimizde kaldı ürünün yenisini talep ediyorum müşteri hizmetlerine bunu defalarca dile getirdim ama sonuc yok. Ne parca teminim geliyor nede iade talebim hadi urunun kettle özelliğini kullanayım dedim bu seferde ürün alt kısmından su kaçıyor ürün başlı basına hatalı mağduriyetimin biran önce çözülmesini istiyorum. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sinbo'dan Aldığımız Çaycının Kulpu Koptu

11 KASIM 2020              Ümran HANIM

Sinbo. Sinbo çay aletimiz aldığımız gün demlikten kulpu koptu müşteri hizmetlerini aradım 2 aydır demlik yollamıyor ilgilenmiyorlar. Üretimi çok zor olduğu için demliğin üretilmesini bekliyoruz diyorlar 2 aydır aynı şeyi söylüyorlar kesinlikle şikayetçiyim gerçeğinin yapılmasını arz ederim...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sinbo Ekmek Makinası Kazanı İadesi Gerçekleşmiyor

18 HAZİRAN 2020         Fatıma Dilber HANIM

İstanbul Sinbo servisi biz oradan telefonla ekmek yapma makinasının kovasını aldık 70 TL ödedik ve olmadı bize geri gönderin parasını iade edelim dediler 0110688801729 bu kod numarasını verdiler bir IBAN numarası gönderin.dediler ve gönderdim PTT kargo ile faturaları var onlarıda gönderdim bana dönüş yapmıyorlar telefon açıyoruz dönmüyorlar paramızı iade etmiyor kar efendim 3 Ay oldu mesaj atıyorum cevap vermiyorlar lütfen çok rica ediyorum bu Sinbo'nun bana ödeyeceği ücretimizin ödenmesini talep ediyorum saygılar sunarım efendim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.