Şok Marketteki Ekmekten Şikayetçiyim

14 TEMMUZ 2020          Aysel HANIM

Şok market ve 101 market yani bir kaç markete aynı fırından ekmek alıyorsunuz ama ekmekler çok kötü biz tomuk halkı olarak çalışan elemanlarınıza defalarca söylememize rağmen bir şey yapamayacaklarını fırıncının elinin uzun olduğu söylendi bu ne saçmalık tomuk halkı olarak sizden ricamız fırıncının değişmesidir burada haliyle başka market yok olanlarda çok uzak yani anlayacağınız istemeye istemeye bu ekmegi yemek zorunda almak zorunda bırakmayın lütfen bizleri tomuk halkı adına ilgilenirseniz sevineceğiz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market'te Barkodsuz Terlik

14 TEMMUZ 2020          Melike HANIM

Şok market bursa Bağlaraltı şubesinden gezer terlik ürünün barkodu diye satın alamadım.geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Kutudan Eksik Ürün Çıktı Paramı Vermiyorlar

10 TEMMUZ 2020          Emine HANIM

Ben bir ay önce şok markete iki takım bardak aldım ama ben aldığım zaman iyi kontrol etmedim eve geldiğim açıp baktım içlerinde eksik vardı ertesi günü geri götürdüğümüzde orda çalışanlardan biri baya saygısızca konuştu oğlum la oda şikayetçi olacaktı bırakmadım şimdi de paramı alamıyorum şimdi ben şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Mis Marka Tereyağı

13 HAZİRAN 2020          Narghiza HANIM

Mis marka 250 gram tereyağı. Resmen kokuyor. Tereyağıyla değil iyice terkibiye araştırılmalı

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Çalışanları

10 HAZİRAN 2020          Şengül HANIM

Şok market otizmli çocuğumuzu markete almak istemediler ve marketteki çalışan kasiyer maske takmadığı için bağırıp çağırdı bu ne terbiyesizliktir durumu izah etmemize ramen çocuğun algılayamadığını ve Yaptıramadığımızı söylediğimiz halde o zaman gitsin depoda çalışsın gibi saçma sapan cümleler kurdu esefle kınıyorum böyle bir terbiyesizlik şok markete ve çalışanlarına yakışmadı yazıklar olsun anlayış sıfır müşterilere güler yüz sıfır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Marketten Ekmek Aldım

8 HAZİRAN 2020          Meral HANIM

Şok Market - T Yıldız Holding den 27 Nisan 2020 tarihinde sanal marketten alışveriş yaptım ancak ürünler elime ulaşmadı.63.45 Tl lik ödemeyi geri alamıyorum. Telefonlar asla açılmıyor ve kesinlikle dönülmüyor. Banka T Yapı Kredi..onunla da sorunu çözemedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Marketten Ekmek Aldım

6 HAZİRAN 2020          Ayşe HANIM

Uno şok tam buğday ekmek aldım 1 gün sonra ekmek küflendi fişimi almamıştım güvenirim ya size nedense ama bu sorun icin gittiğimde iade almıyor başka bise alma diyo ayni tarihi geçmiş ekmekten alabilirsin diyo bu nasıl bir şey ya müşteriyi çok aşağılıyorlar bende ekmegi bırakıp kendiniz yiyin küflü ekmegi haram zıkkım olsun dedim.sizden ricam biraz müşterilerinize yardımcı olun ben şahsen bir daha mağazanızın kapısından bile geçmem.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Marketten Çaycı Aldım

6 HAZİRAN 2020          Semiha HANIM

Şok marketten aldığım simbo marka çaycım bozuk çıktı geri iade yaptım 7 ay sonra bana farklı bir çaycı gönderdiler fakat gönderdikleri çaycı fişe takınca altındaki plastik erimeye başladı şimdi geri getirmeyin daha dediler ne yapacağım bilemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Müşteri Hizmetleri Bakmıyor

27 MAYIS 2020          Halenur HANIM

Şok market ürünüm sepette duruyor kart bilgisi hata veriyor kapıda kredi kartı da aktif olmuyor bir önceki siparişim dede yanlış ve eksik ürün yollandı müşteri hizmetleri bakmıyor saatlerlerce Bekle diyo sonrada kapatıyor bu nasıl bi disiplinsizlik.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Paramızla Dayak Yemediğimiz Kalıyor

13 MAYIS 2020          Esra HANIM

Gecen gün bir tane blender seti aldım sonra aynısından annemde aldı diye iade etmek istedim 30 Ağustos da aşkının üstünde olan sok market tam getirin dedi aradan 1 gün geçmesine rağmen getirdim sonra 3 tane erkek personeli dikmişler ilgisiz yok bunu buradan değiştiremezsin dediler e dedim daha dün tam dedi buradaki beyefendi cevap vermiyorlar kendi kendine gülüyorlar ben böyle terbiyesizlik görmedim kutuyu da açtılar saçma sapan verdiler geri dedim diğer sok market sikinti yapmasın onlar da yapmaz dediler aynı insana değil de başka şeyle konuşur gibi diğer sok markete gittim çalışan beyefendi nasıl ilgili ve kibar di işlemleri halletti dedi neden oradan değiştirmedi kutu neden bole Allah'tan adam anlayışlı di bişey demedi her kasiyerlik yapanı alırlarsa olacağı o o sok marketten kimse memnun degil zaten bu yüzünden yakin diye insanlar geliyor emin olun paramızla dayak yemediğimiz kalıyor

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Bu Kişi Sanırım Şok Mağaza Müdürü

23 NİSAN 2020          Dilek HANIM

Aydınlıkevler şehit Mustafa baş caddesindeki şok şubesiniz iletişim konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyor. 3 hafta önce annemin arkasından bu yaşlıların kafası basmıyor demişler ve başka bir komşumuz bunu duymuş geçirdiğimiz zorlu süreçte en çok sıkıntı yaşayanlar sizler olduğunuz için kaile almadım, daha ılımlı yaklaşıp şikayet etmedim 1 hafta öncede kasa kimse yoktu bakan yok mu dedim arkamdan biri bağırıp ben varım görmüyor musunuz diye bi cevap aldım bugün ise evden aceleyle çıktığım için maske takmayı unutmuşum içeri girdiğimde 2 kişi orda olmasına rağmen ürünü alacağım sırada maskesiz alışveriş yasak denildi bu söylenirken üslubu size burada yazarak anlatamam. Ki bu kişi sanırım mağaza müdürü. Bedava ürün dağıtıyormuş gibi davranlamalarını uygun bulmuyorum. Bende mağaza müdürüyüm gerekli eğitimleri personellerime veriyorum. Eğer tekrar aynı uslubla karşılaşırsam bu durumu farklı yerlere taşıyacağımı belirtmek isterim. Geri dönüşünüzü arayarak yapmanızı rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Marketten Aldığım Ürünlerim Verilen Saatte Teslim Edilmedi

20 NİSAN 2020          Oğuzhan BEY

Şok marketten online alış veriş yaptım saat 13:00-14:00 arası teslim edilmesi gerekiyordu lakin gelmediği için müşteri hizmetlerini aradım tabi orda da kimseye ulaşamadım pardon telesekreterdeki çıktı mesaj bırakın diye sonra mı tekrar tekrar ayni telesekreter çıkıyor bildiğim her yere yazacağım şok marketin hizmetinin beş para etmediğini

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Cepte Şok Market Para Çekti Ama Sipariş Yok

15 NİSAN 2020          Fatih BEY

Cep de sok sok market 13.04.2020 tarihinde internet üzerinden alış veriş yaptık onay kodu girerek işlem yapmamıza rağmen hesaptan para çekildi fakat sipariş oluşturulmadı sok müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz mağaza görevlileri bir kaç gün içinde yatar paranız diyorlar bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Marketin Hem Ürünleri Bozuk Hem Çalışanları Saygısız

14 NİSAN 2020          Özlem HANIM

ŞOK Market 7 Nisan Salı günü 15:20-16;00saatleri arasında Şok Market'ten 3 yarım paket tavuk pirzola aldım. Eve gelir gelmez o gün kullanmayacağım için dondurucuya attım. Fişi kontrol edip onu da çöpe attım.Nitekim ürünü kullanacağım zaman baktım ki ürün kullanılmayacak durumda.İğrenç bozuk oğlum da anlamadan tavaya koymuş. Anne bu bir garip kokuyor dedi.Baktım ki rezalet kokuyor.Hemen çöpe atıp aldığım şok markete gittim. Görevliler son derece saygısız hem bozuk ürün satıyorlar hem de yardımcı olmayıp saygısızlık yapıyorlar.Fişiniz yok diyorlar kamera kayıtlarına bakalım diyorum.Ürününüz yok diyorlar nasıl getirebilirdim ki o iğrenç şeyleri.Sadece boş köpük leri götürebildim.Yetkili ile konuşmak istiyorum dedim, tamam siz yine de mağdur olmayın yarın gel değiştirelim dediler.Ertesi gün gittiğim de daha fena bir görevli hem bozuk ürünü sat hem de terbiyesizlik yap.Suçlu iken zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalış.Yebiden ürün Cumartesi geliyor bugün git yarın gel.Cumartesi günü de sokağa çıkma yasağı geldi ve gidemedim.Para kolay kazanılmıyor.Bugün yine gideceğim.Şok marketi kınıyorum ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.