top of page

ŞOK MARKET

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  50

Şok Market Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Şok Market Personeli Fiyat Konusunda Yanlış Bilgilendiriyor

05 OCAK 2021                Emine HANIM

Isparta merkez turan mah şubenizde çalışan personeliniz hasan t***** a* ve Melis Ç****den şikayetçiyim. Çocuklarımı fiyat konusunda yanlış bilgilendirip bizi gasp ettiler. 04/01/2021 tarihinde 15,30 civarı çocuklar ablaları ile Şok’a gitti lol kar tatili minik diye ürününüzü 12 tl diye bilgi verip 69,95 tl para aldı bizden.şikayet için mağazamıza gittiğimizde birbirlerine suç atttılar. Ürünün reyonda fiyat etiketi de yoktu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Çalışanı Müşterilere Karşı Saygısız 

02 OCAK 2021                Bünyamin BEY

Aydın Didim ilçesinde Mahir Özgür damar okul karşısı çalışan bayan elaman çok fevri ve müşteriyle olan ilişkisi sıfır bu konuda. Bir daha Şok marketlerde alışveriş yapmak tiksindiriyor beni.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Paramı Geri İade Etsin

27 ARALIK 2020            Ahmet BEY

Şok mağazası 10404 numaralı Adliye şubesinden 17.12.2020 tarihinde 65 inç televizyon almak istedim afişte 6 taksit yazmasına rağmen kredi kartımdan tek çekim yapılmıştır. Neden böyle oldu dediğimde bankadan yaptıracaksınız denildi. Bankada yapamayız tek çekim yapılmış yapsakta faiz işler denildi. Aldığım şubenin bölge sorumlusu İsmi M**** olan müdürü arayarak satışı o yaptı çünkü onu aradım banka taksit yapmıyor ben bunu kabul etmiyorum dedim. Daha sonra müşteri hizmetleri aranarak iade talebi oluşturuldu çeşitli günlerdede iki defada ben iade talebi oluşturttum. Ayın 19'nda televizyon geldi teslim almadan televizyonu iade ettim.  21 Aralık'ta televizyonu gönderen yerden bir bayan beni aradı televizyonu siz mi iade ettiniz diye sordular bende evet ben iade ettim dedim. Aldığım televizyon 7.399.00 TL. O günden bu güne kadar müşteri hizmetlerinden hiçbir yetkiliye ulaşılamıyor. Sadece bölge sorumlusu olan M**** Beyle muhatap oluyorum. Onunda belli bir yere kadar gücü yetiyor. Ben senin yanındayım abi diyor gerekli şikayetlerini yap diyor. Aldığım günden bu güne kadar benim paramı kullanıyorlar. Kartımın hesap kesim tarihi yaklaştığından bu parayı ödemem imkansız olduğundan sizlerin yardımına ihtiyacım hasıl olmuştur. Bu şikayetimi dikkate alırsanız memnun olur saygılarımı arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market'den Bir Daha Alışveriş Yapmayacağım

26 ARALIK 2020            Başaran BEY

Bunca zamandır sizin marketlerinizden alışveriş yaparım bundan sonra alışveriş yapmayacağım. Markete girip alışveriş yapıyorum. Tezgahtaki fiyattan bir şeyler alıyorum parasını ödemeye kasaya gidiyorum farklı fiyat çıkıyor söylüyorum kasadaki görevliye benim için önemli olan kasa diyor isterseniz paranızı iade ederim diyor. Arkadaşlar fiyatı değiştirmeyi unutmuş diyor. Satın aldığım malı geri alıyor birde bana sizin aldığınız malın farkını ben ödemek zorunda değilim diyor. Bu şekilde Şok’tan bir daha alışveriş yapmayacağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Ürün Fiyatları Kasada Farklı Çıkıyor

27 ARALIK 2020            Mustafa BEY

Şok market 101 market kepekli ekmek aldık rafda 2.5 kasada 2.95 oluyor. Bunun gibi birkaç ürün var şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Çalışanı Müşterilere Ve Çalışanlara Kötü Davranıyor

26 ARALIK 2020            Ozan BEY

Muğla Akyol şubesi Şok’ta yetkili olduğunu beyan eden kadın çalışan öncelikle müşterinin karşısında çalışanlarına karşı kötü davranışları 4 defadır dikkatimi çekiyor. Uygunsuz üslupta konuşmaları çalışan olarak görev yapan arkadaşlar hiç bir kusuru olmadığı halde onlara karşı davranışı gerçekten uygunsuz. Evime yakın olmadığı halde o şubeyi tercih etmeme rağmen ben Masterim diye kendini gerçekten bir şey sanıyor ve o çalışanların hakkını fazlasıyla yediğini defalarca şahit oldum. Biz soktan başka yeri tercih etmemeye çalışıyoruz fakat yönetici kadronuzu en azından gözden geçirmenizi rica edıyorum. Kim olursa olsun müşterinin karşısında yanlış yapmadığı halde bu denli rencide edemez.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Yolu Kapatmış

19 ARALIK 2020            Adnan BEY

Döğüş mah Hamzaoğlu sok Şok market kaldırımı işgal etmiş yürüme yolunu kapatmış acil müdahale eder misiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Aynı Ürünü Birden Fazla Geçmiş

18 ARALIK 2020            Zeynep HANIM

Şok markette aldığım 3 ürün 33 tane geçilmiş 55 TL parayı fazla ödedim eğer fişi kontrol etmeseydim o para öyle kalacaktı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market'teki Poşetler Hemen Yırtılıyor

14 ARALIK 2020            Veysel BEY

ŞOK market bim market A101 market. Bu marketlerden ne zaman ekmek alsak ekmek poşetleri yıkılıyor ve ekmek yere düşüyor insan sağlığı  bu kadar ucuz mu bu konuyla ilgilenmenizi rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Aktüeldeki Ürünleri Mağazaya Getirmiyor

10 ARALIK 2020            Özlem HANIM

Şok markette olmayan ürünleri aktüellere yayınlıyorlar sonrada ürün gelmedi efendim diyorlar kaç kez oldu ayni sıkıntı madem ki gelmeyecek neden aktüellerde reklamını yapıyorsunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Tarihi Geçmiş Ürün Satıyor

04 ARALIK 2020            Ahmet BEY

Triliçe tatlısı tarihi geçmiş ve gece yarısı ben eşimi hastaneye götürüyorum eşim çocuk emziriyor başına kötü bir şey gelirse bundan kim sorumlu yazıklar olsun biz yıllarca şok marketlerden alışveriş yapıyoruz. Dua edin eşime bir şey olmasın yoksa mahkemeye şikayet edeceğim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Broşürdeki Aynı Ürünü Satmıyor

04 ARALIK 2020            Meliha HANIM

04.12. 2020 tarihinde Kemalpaşadaki Şok mağazasından satın almış olduğumuz çok amaçlı dolap broşürlerde gösterildiği gibi çıkmadı 8 raf olacak şekilde kurulum sağlayamadık rengi ve ölçüleri farklıydı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Beni Mağdur Etti

04 ARALIK 2020            Halil BEY

03/12/2020 tarihinde aradığımda bilgi almak için 05/12/2020 tarihinde cuma günü satışa açılacak diye söylediler cuma sabahı cep Şok’tan almak için uğraştım ve sistem onaylamadı ve 9:00 sizi aradım sistemde arza olduğunu söylediler ve açılınca siparişimi onaylayacaklarını söylediler ve saat 12:00 de beni arayıp ürün mağazamızda kalmadı dediler ve beni mağdur ettiler mağduriyetimin giderilmesini istiyorum acilen.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Eksik Personel Çalıştırıyor

04 ARALIK 2020              Cem BEY

Öncelikle kolay gelsin İzmir Levent Şok mağazanızdan şikayetçiyim burda mağazanızda rahatlıkla alış veriş yapamıyoruz çok fazla ürün gelmiş hareket edecek alan yok çalışan sayısı iki kişi biri kasada diğeri mal açmaya çalışıyor lütfen buna çözüm bulun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Çalışanı Müşterilere Düzgün Davranmıyor

28 KASIM 2020              Serpil HANIM

Şok market elemanı. Başka bir şoktan aldığım ürünü iade etmek istedim aldınız mağazaya niye iade etmiyorsunuz diye ukala sinirli tavırlarla dövecekmiş gibi konuşmalar Tc istedi neden oldugunu sormak istedim tekrar ukala konuşmalar mağaza görevlisi olmak müşteriye istediğim gibi davranırım anlamına mı geliyor. Arada elemanların teftiş edilmesi gerekiyor bir daha şoktan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. İsmin ne diyincede istediğin yere şikayet edebilirsin umrumda değil.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market'ten Aldığım Ekmeğin İçinden Tahta Çıktı

27 KASIM 2020              Osman BEY

Şok’dan aldığım ekmeğin içinden 2 adet tahta parçası çıktı 1'5 yaşındaki çocuğumun boğazından çıkarttık.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Ürün İadesi Yapmadı

26 KASIM 2020              Ömer BEY

Bir kaç gün önce aracıma aldığım cam sileceklerinin aracımla ebatlarının uyuşmadığını gördüğüm için iade etmek istedim fakat Şok market çalışanınız kaba ve ters bi şekilde alamayacağını belirtti hiç açılmamış şokun sattığı bi ürün alamam ne demek uyumsuz olan ürün için yeni araç mı alayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Çalışanı Bana Saygısız Davrandı

22 KASIM 2020              Ömer BEY

Merhaba Şok market Çayırova özgürlük mağazamızda müşteriye yapılan saygısızlığı bildirmek istedim yanlış ürün alıp fişini almayan bir müşteriniz olarak ürünü aldıktan 5 dk sonra ürünü değiştirmek istediğini belirttim mağaza çalışanının çöp kovası olarak kullandıkları sigara kolisini önüme iterek burdan fişini bulursan iade alırım demesini ne sizin gibi bir alışveriş şirketine ne de çalışanınıza yakıştıramadım. Gururumu zedeleyen bu hareketin muhatabını bölge sorumlumuz ersin beye iletmeme rağmen kendiside olaya kayıtsız kalmıştır olayın araştırılıp personel hakkında gerekenin yapılmasını istiyor şimdiden teşekkürler imi sunuyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Beni Oyalıyor

19 KASIM 2020              Nevin HANIM

Şok Markette kredi kartımda mükerrer alınan paramın iadesi için başvurularımı yaptığım belgelerimi sunduğum halde ilgilen 26.08 2020 tarihinden beri bekliyorum tüketici haklarına gideceyim beni oyalayıp duruyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şok Market Hasta Çalışan Çalıştırıyor

17 KASIM 2020              Mahmut BEY

Çanakkale Eceabat ilçesinde şok markette çalışan Z***** çimen isimli çalışan korona virüsü olduğu halde çalışmaya devam etti şimdi karantina altında lütfen ilgilenin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page