Sydv Pandemi Yardımını Boşandığım Kocam Aldı

17 TEMMUZ 2020         Emine  BEY

Pandemiye başvurdum eşimle boşanma aşamasındayız.. ikimizde başvuru yapmışız birbirimizden habersiz bi şekilde direkt olarak ona verilmiş.. bana herhangi bi onay gelmedi.. davalar araştırılmıyor mu acaba benim daha çok ihtiyacım var yalnız bir kadın olarak lütfen araştırılmasını arz ediyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Pandemi 1.000 Tl Yardımı Alamadım

17 TEMMUZ 2020         Nihat  BEY

Şikayet konum 03.04.2020 tarihinde pandemi 1000 TL.yardımına başvuru yaptım .Sigortam yok şu anda da saglıktanda faydalanamıyorum ve benle birlikte başvuran herkes aldı ben daha alamadım 144 dü aradımda Temmuz ayının 8 de onaylandı söyleniyor ama daha 1000 TL yardımı alamadım .Çözüm bulmanızı istiyorum saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Pandemi Yardımı Alamadım

16 TEMMUZ 2020         Satılmış BEY

Selam ben kiracıyım askeri ücretle çalışıyorum pandemi surecinde çok zorluklar cektim ve yakınlarımızdan duyduklarım evi arabadı arsası olanlara yardım yapıldı ve bana herhangi bir yardım yapılmadı şu an hala işim yok bende pandemiden yararlanmak istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Personelinden Şikayetçiyim

13 TEMMUZ 2020         Hülya HANIM

Şikayetim aile sosyal politikalar bakanlığı Mersin Erdemli de çalışan memur Furkan benim çocuğumu babası kaçırmışken bana göstermiyorken bu memur babaanne Ayşe tüzel e ekonomik destek yardımı bağlıyor benim çocuğum hakkında nsl böyle bi yetkiye sahip ben Erdemli kurumuna telefon açtım o memur bana senden mi öğrenecem işimi sen kim oluyorsun benim işimi benim kararım ben öyle uygun gördüm gibisinden bana cevaplar verdi..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Telefonu Yüzüme Kapattılar

10 TEMMUZ 2020         Rojda HANIM

Tarsus sosyal yardım hattı aradım yardım istedim sonra yardımın red edildiğini söyledi ama nedeni sordudum zaman direk suratıma tlf kapatılar tekrar aradığım zaman açamadılar meşgule atılar 03246139820 aradığım numara bu 2 3 kere tekrar ettiler gereği yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv 1.000 Tl Yardım Talep Ediyorum

9 TEMMUZ 2020         Hatice HANIM

Ev hanımıyım eşim asgari ücretle çalışıyorum 3 çocuğumuz var ikisi okuyor zor durumdayız 1.000 lira yardımın onaylanmasını istiyorum saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Yardım Talep Ediyorum

29 HAZİRAN 2020         Neziha HANIM

Ben pandemiye başvurdum bir ayı geçti bir cevap alamadım benim eşim çalışmıyor iki çocuğum var sağlık güvencem yok Ben hastayım ilaç alamıyorum durum yok virüsten dolayı eşim çalışmıyor durumum iyi degil bende bu devletin insanıyım herkese verdinizde bana vermediniz ilaç alamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Bin TL Yardım İstiyorum

23 HAZİRAN 2020         Selcan HANIM

Eşim sigortalı çalışıyor iki tane çocuğum var evim kira bekar olan kaynım benim yanımda oda işsiz ben de ev temizliğine gidiyordum pandemiden dolayı kimse evine almıyor ve çaresizim çok zor durumdayım bin tl yardımdan faydalanmaktan istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Yardım İstiyorum

23 HAZİRAN 2020         Zeynep HANIM

2 çocuk okutuyorum eşim asgari ücretle çalışıyor kredi borcumuz çok bende tansiyon hastasıyım eşimin aylığı ihtiyaçlarımızı karşılamıyor çok mağduruz desteğinizi bekliyoruz eşimde diyabet hastası.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Pandemi Yardımı Hala Çıkmadı

17 HAZİRAN 2020         Sultan HANIM

Bin liralık pandemiye başvurdum Nisan ayında hala çıkmadı süreç devam ediyor yazıyor faturalarımı ödeyemiyorum evim kira

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Pandemi Yardımı da Alamadım

16 HAZİRAN 2020         Dursun BEY

Çalıştığım iş yerinden astım ve seker hastası olduğum için korona hastalığı yüzünden ilk başta bir ay ücretli izine ayrıldım daha sonra ücretsiz izine ayrıldım martin 20 sinden buyana çalışmıyorum çok zor durumdayım ücretsiz izin parası alıyorum kıratayım aylık 500 tl kira veriyorum 7 aylık kiramı veremedim bulundum ilçeye ait pandemi destek parasına başvurdum ondanda yararlanamadım çok zor durumdayım şu anda işsizim devletimin yardımına ihtiyacım var 43 yaşındayım emeklide olamıyorum lütfen yardım edin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Pandemi Yardımı İstiyorum

15 HAZİRAN 2020         Mahsun BEY

Pandemi yardımı için baş vurdum yardımcı olmadı kar 6 aydır boşum iş bulamıyorum kiramı veremiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Sosyal Yardım Başvurum 1 Ay Oldu

15 HAZİRAN 2020          Hüseyin BEY

Pandemi yardıma sosyal yardıma başvuralı 1 ay oldu hala değerlendirmede ihtiyacım var yardıma yeni evliyim sonuçlanmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Sosyal Yardım Talep Ediyorum

15 HAZİRAN 2020          Ali BEY

Sosyal Yardımlaşma Konu haksız yere engelli maaşı şikayetim Yaklaşık 3 yıl önce Fatma Yıldırım adında şahıs beyinden tümör var diye ameliyat oldu rapor alındı ve maaşa bağlandı engelli ve bakıcı parası bağlandı ve şu anda sağlık durumu çok iyi evlere temizliğe gidiyor ve hamile engelli olan bir insan hamile kalamaz evlere temizliğe gidemez sizden ricam buna gereken yapılsın haksız yere devletten maaş alıyor denetleme yapabilirsiniz ismimin verilmesini istemiyorum Adresi Hatay Kırıkhan Muşlu tepesi Fatma Yıldırım kocasının adı Osman Yıldırım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Sosyal Yardım Çıkmadı

13 HAZİRAN 2020          Nilüfer HANIM

Pandemi başvurusundan yararlanamadık.Kiracıyım ve iki çocuğum var birinin eğitimini karşılayamıyorum ve kızım hasta.Siz büyüklerimizden rica ediyorum. Pandemi başvurusundan yararlanmak istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Sosyal Yardım Çalışan Sgklı Kişilere Çıkıyor

13 HAZİRAN 2020          Ömer BEY

Pandemin sosyal destek başvurusu yaptım 1000 tl lik destek 45-50 gündür süreç devam ediyor diyor askerden geldim ihtiyacım var ama çalışan sigortalı adama çıkıyor sosyal destek çalışmayan ihtiyacı olan adama çıkmıyor ihtiyacım var 45-50 gündür bekliyorum onaylanmasını.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Yardım Talep Ediyorum

12 HAZİRAN 2020          Nurhan HANIM

Merhaba engelli bir kızım var ev temizliğine giderek geçiniyorum babamın emekli maaşını alıyorum ama yetmiyor eşim yok tek başına hayat mücadelesi veriyorum kaymakamlıktan yardım almak istiyorum ama çıkmıyor ne yapabilirim teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Ücretsiz İzin Parası

11 HAZİRAN 2020          Ali BEY

Covid 19 dan dolayı ücretsiz izine çıkarıldık sayın cumhurbaşkanımız 1170tl işsizlik ödeneği verileceğini söyledi gecen ay 545tl bu ay 623 TL yatırıldı nasıl bir iş anlamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Pandemi Yardım Başvurusu Yapalı 1 Ay Oldu

11 HAZİRAN 2020          Emrah BEY

Pandemi yardım bir aydan fazla oldu halen süreç devam ediyor gereğinin yapılmasını arz ederim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sydv Yardım Başvurum Reddedilmiş

10 HAZİRAN 2020          Havva HANIM

Ben özel hastanede çalışıyorum pandemi yardim bölümüne başvurdum 3 aydır cevap gelmedi arkadaşlarımın çoğu ev,araba sahibi onlara cıktı ben hala bekliyorum bana çıkmadı bunu öğrenmek istiyorum tek çalışıyor eve ben bakıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.