SUNNY

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  06

Sunny Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Sunny Markalı Televizyonda Ekran Kayması Var

20 ARALIK 2020            Abdulmanaf BEY

Simens’ten aldığım Sunny marka TV aldığımdan beri ekran kayması var ve sistem olarakta sürekli bozuluyor ekran gidiyor müşteri hizmetleriyle de bu konuyu konustum ve değişim istiyorum diye bildirdim halde öyle bişey söz konusu olamaz diyorlar TV her zaman arızalı gelip format atıyorlar program yüklüyorlar hala aynı şimdide ekran görüntüsü ters ve bozuk.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sunny'den Aldığımız Televizyona Kurulum Yapılmadı

27 KASIM 2020              Fulya HANIM

Sunny 124 ekran televizyon Evkur’dan televizyon aldık kuruluma gelindiğinde kanal ayarları yapılmadan gidildi defalarca arama sonucu gelindiğinde servis ücreti ekstra istendi bu konudaki şikayetimle ilgilenilmesini sorunun çözülmesini talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sunny Televizyon Donuyor

27 KASIM 2020              Mahmut BEY

Sunny Tv şikayetim olacak Tv donuyor kaç defa aradım servis bir defa geldi götürdü yapmış sözde Tv donuyor geç kanallar açılıyor servis arıyorum bana diyor kendin getir gelip tv alsınlar hakkımı versinler yada yeni tv getirsinler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sunny Tablet Aldık Memnun Kalmadık

22 EYLÜL 2020              Gülgün HANIM

Sunny tablet aldık açtığımız anda error verip kastı sonra servisine verdik yazılım atıldı geri geldi yine donup kasmaya başladı aldığımız yer yani ÇELİK KARDESLERE GERI GOTURDUK PARAYI İSTEMEDİĞİMİZ HALDE TABLETI GERI VERMEK İSTEDİĞİMİZİ SOYLEDIK KABUL ETMEDİLER VE BIZE ZORLA TABLET VERMEYE ÇALIŞTILAR.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sunny 124 Ekran TV Aldım

17 HAZİRAN  2020        Selma HANIM

SUNNY marka televizyon aldım 124 ekran 2.500 tl ye . 21.12.2019 da aldım aldıktan 2 gün sonra şikayetler başladı ekran sürekli çizik çizik oluyor ana kartı değiştirip geri gönderiyorlar değişim istedim kaç kere yapmadılar yine servise gitti tv ben artık parami istiyorum yardımcı olur musunuz lütfen sizden rica ediyorum benim paramı versinler ben zor aldım televizyonu elimde imkanım yokken aldım ama sürekli sıkını yaşadım yaşıyorum lütfen rica ediyorum bana yardımcı olur musunuz ben bu tv yi istemiyorum paramı versinler benim en kısa zamanda sizden haber bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sunny Servise Giden Televizyon Bozuk Olarak Geldi

8 HAZİRAN  2020          Kazım BEY

İki buçuk sene önce aldığım Sunny marka tv servis süresine 8 gün kala ekranı gitti. Bendeki yetkili servis Beykoz/Kavacık'da (Ege elektronik) görünüyordu. Aradım gelip aldılar bir ay sonra geri getirip bırakıp gittiler. Televizyonu açtığımda ekranın arka led ışıklarının tamamı ekranda görünüyordu.Tekrar geri aradım servisi, durumu bildirdim. Aradan tam dört ay geçti halen gelip alacaklar halen televizyonun sorununu halletmek için. Bugüne kadar en az 50 kere görüştüm ama her seferinde bana değişik bahaneler sunuyorlar ve bunun sebebide SUNNY merkezi gösteriyorlar.ne yapacağımı bilmiyorum, bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.