top of page

SÜRAT KARGO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  71

Sürat Kargo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Sürat Kargo Ürünümü Başka Birine Teslim Etmiş

18 OCAK 2021                Sedat BEY

Trendyol dan adıma gönderilen kargo ,bana teslim edilmediği halde teslim edilmiş görünüyor. Yaptıgım başvurulara rağmen bir sonuç alamadım. Adıma ait olan kargo başka birine teslim edilmiş. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Adrese Teslim Etmiyor

23 ARALIK 2020            Fatma Hanım

Gaziantep İslahiye Sürat kargo dağıtım şirketi çalışan kargomuz eve geldiğinde evden teslim yapmıyorlar ve biz çağırdığımız halde arabayı hızla sürdü gidiyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo'yu Sakın Tercih Etmeyin

18 ARALIK 2020            Selman BEY

Sürat Kargo Zonguldak Çaycuma şubesi. 14 Aralık günü kargonuz dağıtıma çıktı diye mesaj gönderip kargoyu evime getirmediler. 15 Aralık günü aradığımda kargonuz zimmetten düşülmüş bugün gelmez. Dediler kargoyu beklerken. Hiç bana ulaşmadan kargoyu bugün 18 Aralık günü bir güzel iade ettiler. Ne isletmecilik biliyorsunuz ne esnaflık biliyorsunuz. Çaycuma sürat kargo çok kötü çalışan bir kargo evimden hiç çıkamadığım halde kargom gelmedi ve iade edildi. Bu mağduriyeti bu işletme yüzünden birçok arkadaşım yaşadı sakın tercih etmeyin bu kargo şubesini.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargomu Tarafıma Ulaştırmadı

12 ARALIK 2020            Ümran HANIM

SÜRAT KARGO Samsun Çarşamba ilçesinden 09.12.2020 tarihinde SÜRAT KARGO ile Bursa/Mudanya'ya tez zaman ulaşması gerektiğini içinde 13 kilo tereyağı olduğunu defeten söyledim 12.12.2020 Cumartesi 14.30 çalıştıklarını söylediler maalesef kargo halen ulaşmadı. 13.12.2020 pazar günü kargo kapalı olduğundan pazartesi gününe kaldı pazartesi günü içinde pek umutlu değilim bu zaman zarfında yağlarımın zarar gördüğünü düşünüyorum maddi açıdan büyük zarar gördüm gereğini yapılmasını arz ediyorum SÜRAT KARGO Şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Telefonlara Bakmıyor

11 ARALIK 2020            Züleyha HANIM

Sürat Kargo Telefonlara bakmıyor. İşinizi iyi yapamıyorsanız almayın kargolarımızı neden tek Sürat kargo telefonlara bakmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Ürünü Teslim Etmeden Geri Göndermiş

11 ARALIK 2020            Fahrettin BEY

Şikayetim Sürat Kargo ve horoz Lojistik bu her iki firma sipariş ettiğim ürün Marmaris'e geldiği halde bana haber verilmeden ürünü geri göndermeleri ve turunç mahallesine servisleri yokmuş biz ürünü alırken kapıya teslim olarak ürünü alıyoruz bu iki firmadan şikayetçiyim saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargomu Teslim Etsin Artık

09 ARALIK 2020            Salih BEY

Sürat kargo kargonun 1 aydır elime ulaşmaması ve çözüm bulunmamasından dolayı mağdur kaldım ve teslim alan şubenin tel nosu 028267**** bir türlü ulaşamadığım için çözümü sağlanamıyor tek bir tel numarası açıyor ve oda sadece şikayet oluşturuyor 1 aydır şikayet ediyorum ama sonuç alamıyorum takip numaram 2243019223**** mağduriyetimi arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Teslim Yapmıyor

08 ARALIK 2020            Nesibe HANIM

Yalova elmalık yolundaki Sürat Kargo’dan şikayetçiyim aldığım ürünü eve teslim etmeden geri iadesini yapmışlar benim haberim olmadan.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

04 ARALIK 2020            Şevvalnur HANIM

Sürat kargo Trendyol’dan aldığım çalışma masası bana teslim edilmedi ama kargo firmasında teslim edildi deniliyor ürün bana ulaşmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Çalışanları Çok Terbiyesiz

04 ARALIK 2020            Bedirhan BEY

Cizre Sürat kargo personelinin fırsatçılık ve müşteriye karşı olan saygısızlık ve sert konuşması üzerine makbuz dahi vermeden eliyle defol der gibi tamam git demesi üzerine kesinlikle önermiyorum günlük aynı ebat kargo yolamama rağmen kendi elemanı 30 gönderiyorken firma sahibi 50 gönderip fatura bile vermedi sanki babasının hayrına yapar gibi burdaki hiç kargoda bu konuşma tarzını kesinlikle görmedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Ürün İadesi Yapamadım

27 KASIM 2020              Serpil HANIM

Sürat kargo iki kere gittim alım yapmadılar evden ürünü aldıralım dediler 3 iş gününde fakat 15 geçti hâlâ gelmediler ürün iadesi yapamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Çalışanı Müşterilere Düzgün Davranmıyor

19 KASIM 2020              Nurgül HANIM

Sürat kargo çalışanı telefon başındaki o görsüzden şikayetçiyim kargom gelmediği halde arkadaşlar adreste bulamamış diyor evdeydim gelselerdi bulurlardı diyorum 2. Ye getiremiyoruz gelip kargonuzu şubeden alın diyor gelmedi diyorum bir de bağırıp azarlıyor özür dileyiciğine bu nasıl bir terbiyesizlik anladım istediğiniz yere şikayet edin diye bağırıyor bir de.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Mağdur Etti

14 KASIM 2020              Eren BEY

Sürat kargo, 6 Ekim günü Hatay Odabaşı sürat kargo şubesinden adrese teslim olmak üzere ıphone 11 128 GB bi cep telefonu ve hızlı şarj aleti yolladım. İstanbul sürat kargo Taksim şubesine ama 8 Ekim sabah saat 8.30 civarı M***** A** B**** ismiyle kargoyu o kişiye teslim etmişler şubeden, savcılığa suç duyurusunda bulunduk İstanbul’dan M***** A** B**** ve ben Hatay’dan şikayette bulundum ve sayısız kez kargo şirketini aradım ve bana olay inceleme altında diye cevap verdiler ama halen bi çözüme kavuşmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Eşyamı Kırmış

10 KASIM 2020              Ayşe HANIM

Sürat Kargo elektronik eşya verdim kırık teslim ettiler. Karşı tarafa Bernina dikiş makinam sağlam teslim ettim kırık verdiler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo İademi Hala Teslim Almadı

09 KASIM 2020              Cansu HANIM

Sürat kargo geri iade oluşturdum Sarıyer şubesinden almaya geleceklerdi defalarca aradım kayıt oluşturdum buna rağmen ne arayan ne soran oldu 15 günü geçti dönen yok. 20 10 2020'de oluşturdum almadılar. Zaten Sürat kargo Sarıyer şubesi arıyorum açan bile yok lanet olsun ya mağdur oldum lütfen siz ilgilenin...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Beni Çok Mağdur Etti

03 KASIM 2020              Sinem HANIM

Sürat Kargo Trendyol firmasından 06.10.2020 tarihinde aldığım laptop masasını kalitesini beğenmediğim için iade etmek istedim. Ancak ikamet ettiğim Salihleraltı-Dikili ilçesine sürat kargo en yakın Bergama ilçesinden gelmekte. Bergama ile aramız 40 km ve sadece pazartesi günleri ilçemize gelmekte. 6 kez sürat kargoya 4 kez de Trendyol'a evden kargo alınsın diye yalvar yakar bıraktığım çağrılar netice maalesef neticesiz kaldı. Bergama şubesi çağrıyı işlem yapmış gibi kaptıyorlar. Çağrı merkezindeki kişiler kibar kibar konuşup sadece çağrı açıyorlar ancak bir üst kademeye geçemiyoruz. İade sürem doldu elimde bana göre ayıplı bir masa var ancak tüm uğraşlarıma rağmen işlemi başaramadık. Nasıl çözüme ekse bu işin ivedilikle çözülmesini rica ediyorum. Sürat kargo görünce artık alacağım ürünü de almayıp yaşadığım sıkıntıyı da herkese anlatmayı bir borç biliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

31 EKİM 2020                Özlem HANIM

Vitamin aktar vitamin istemiştim Trendyol'dan dün teslim edildi deniyor ama ürün bana Sürat kargo tarafından ulaştırılmadı başkasına verildi galiba vitaminimin bana teslim edilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Arabasıyla Mahallenin Giriş Çıkışlarını Kapatıyor

26 EKİM 2020                Resulhan BEY

Sürat kargo Akçaabat Kargo mahalle arasında olduğu için mahalleliye ve esnaflara zarar veriyor. Bu durumu sahan önce bir çok kez zabıtaya ve belediyeye şikayet ettiğimiz halde hiç bir çözüm olmadı. Arabalarıyla mahallenin giriş çıkışlarını kapatıp kargolarıyla kaldırımdan insanların yürümesini engelliyorlar. Bu durumun çözülmesini arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Çok Fazla Ücret Alıyor

22 EKİM 2020                Melih BEY

5-6 kiloluk bir malzeme siparişinde çok fahiş bir para alıyorlar 35 TL böyle bir kargoyla çalışmayacağım hiç bir kargodan bu kadar fahiş bir fiyatla malzeme almadım bu üçüncü defadır aynı yapıyorlar. Bu kargoyla hiç kimse çalışmaz hiç kimseyede tavsiye edilmez haberiniz olsun müşteri kaybettiniz SÜRAT kargo.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Ürünümü Artık Teslim Etsin

18 EKİM 2020                Seda HANIM

Sürat Kargo şikayet- Trendyoldan aldığım ürün zamanında kargo verilmiş olup dağıtıma çıktığını takip ettim fakat ayın 16’sında Trendyol müşteri hizmetlerini aradım ve kargonun dağıtıma çıktığını söyleyerek şikayet talebi oluşturdum. Hala kargo tarafıma ulaşmamıştır. Kargo şubede 3 gün bekletebilir ve hâlâ dağıtıma çıktı yazısı görüyorum Antalya dokuma şubeyi arıyorum 15 dk bekletiyorlar ben telefon sonrasında meşgul çalıyor. Bu Nasıl bir acente nasıl bir rahatlık o kadar şikayet olmasına rağmen hiçbiri yapılmıyor ve gereğinden fazla rahat davranıyorlar. Bu konuya acil el atmanızı insanları bu şekilde mağdur etmeye kimsenin hakkı yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargoyla Sıkıntı Yaşıyorum

30 EYLÜL 2020              Elif HANIM

Sürat kargo Yollamış olduğum kargo teslim edilmeden geri iade oldu ve benden tekrar kargo parası talep ediyorlar içinde ki ürünler bozulucak ürün olduğu için ve ben bu konuda maddi zarardayım ulaşmaya çalışıyorum telefonlarımı açmıyorlar zararımın karşılanmasını talep ediyorum gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page