Sürat Kargo Bekleyen ve Gelmeyen Kargom

20 TEMMUZ 2020         Hatice HANIM

Sürat kargo firmasında ayın 30 dan beri kargo bekliyor ayın kaçı olmuş ne bir muhattap var ne de insan..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo'Namık Kemal Şubesi

20 TEMMUZ 2020         Fatmanur HANIM

Sürat kargo Namık Kemal şubesi. Kargom bana ulaşmayı geri iadesi yapıldı 13 gündür kargo şubede bana ulaştırmadılar ve dağıtımda çıkıldı diye gösterilip geri iade yapıyorlar lütfen Bi yardımcı olun arıyorum şubede hemen kapatıyorlar yüzüme şikayettede bulundum genel müdürlüğe kargonun ama hiçbir işe yaramadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo'dan İade Edilen Kargom

20 TEMMUZ 2020         Hayrettin BEY

Sürat kargo ayın 7 Temmuz 2020 tarihinden beri kargom bana ulaşılamadı müşteri hizmetlerini aradım geri iade edilmiş benim adresime getirmedi sen gelip şubeden teslim mi şubeden kendiniz alacaksınız diye söylendi ve kaç gündür kendi kargomu beklemedeyim evrakların var için de şikayetçiyim sürat kargodan.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo'dan Kargomu 30 Gündür Bekliyorum

16 TEMMUZ 2020         Recep BEY

Sürat kargo firmasında ayın 30 dan beri kargo bekliyor ayın kaçı olmuş ne bir muhattap var ne de insan.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo'da Kaybolan Kargom Nerede?

16 TEMMUZ 2020         Recep BEY

Sürat kargo 20/06/2019 tarihinde sürat kargoya vermiş olduğum faturalı kargom kaybolmuştur ve bu tarihe kadar hiç bir sonuç çıkmamıştır İstanbul yeşil direk şubesine teslim ettiğim paketimden hiç kimse ilgilenmektedir müşteri hizmetleri olsun şube çalışanları olsun bugüne kadar hiçbir şey yapmadılar sürat kargo yeşil direk şubesine bugüne kadar hiç abartısız 100 kere gittim vede hiçbir sonuç yoktur lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Sinir Bozucu Bir Firma

13 TEMMUZ 2020         Tuğba HANIM

Sürat kargo 3 haftadır kargom eve teslim olmadı gittim ürün şubede gözüküyordu ama orada yok ve oradaki sorumsuz insan dalga geçer gibi ürünü yanımda arıyor ve telefonlara hiç bir şekilde cevap yok...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Çok Sorumsuz ve İlgisiz

10 TEMMUZ 2020         Özgür BEY

Sürat kargo çok sorumsuz ve ilgisiz 30.06.2020 de Cizre’den adıma gönderilen paket 03.07.2020 de tarafıma teslim edilmesi gereken paket 7 gün geçmesine rağmen teslim edilmedi hiç bir şekilde çözüm sağlanmadı mağdur edildim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Rezalet Bir Kargo

3 TEMMUZ 2020         Hülya HANIM

Sürat kargo...REZALET REZALET REZALET… ŞUBESİ BERGAMADA DİKİLİYE ARASI 30 KM.GELDİKLERİNDE BAHANE ÇOK.YOL BOZUK.ADRES BULAMAIK. TELEFON ARAMA YOK...TAKSİ TUTUP GİDİP KARGOMU KENDİM ALDIM....GİTTİ GİDYOR COM SÜRAT KARGOYLA ÇALISMAYA DEVAM EDERSE ÇOOOOK ŞEY KAYBEDER.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Kargom İade Edildi

3 TEMMUZ 2020         Zeynep BEY

Mersin Sürat Kargo metropol acenteye siparişim geldi ama adrese göndermeden hatta aramadan müşteriye bildirmeden kargom iade edildi iletişime geçeceğim bi numaraları bile yok gönderemeyeceklerse bari müşteriyi arasınlar da kendimiz gelip Kargo şirketinden arayalım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo 13 Gündür Gelmedi

3 TEMMUZ 2020         Ünal BEY

Sürat kargoda kargom var 13 gündür bulunduğum şehirin aktarma bölgesinde ama 13 gündür herhangi bir işlem görmüyor müşteri hizmetlerini arayıp şikayet etmeme rağmen herhangi bir gelişme yok günlerdir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Akçay Şubesi

29 HAZİRAN 2020         Nahit BEY

Sürat Kargo Akçay Şubesi / Gönen Deri Mağazası Etimesgut/ANKARA' dan 18.06.2020 tarihinde gönderilen kargo bugün tarihi itibariyle halen şahsıma ulaşmamıştır. Bilginize arz ederim. Şimdiden ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Kayseri Hunat Şubesi

17 HAZİRAN 2020         Ayşegül HANIM

Sürat kargo kargomuz gelmedi kayıp muhattap yok telefonu açan yok 10 gündür Kayseri hunat surat kargo şubesinde hala gelmedi insan yerine koyup telefonu bile açmıyorlar Allah bildiği gibi yapsın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Çankırı Şube Çalışanı Hakaret Ediyor

16 HAZİRAN 2020         Fatma HANIM

Sürat kargo. Kargo adresime ulaşmadı bir hafta boyunca beklenildi ve geri iadeye yollanıldı bende bunun uzerine dün sürat kargoya bizzat kendim almak için gittim hakarete uğradım orada çalışan bir bey bana sesini yükselterek bağırdı herkesin icinde uzerime yürüdü bu pandemi sürecinde herkes madur oldu ben buna bir şey demiyorum ama böyle saygısızca beni rencide etmesini asla kabul etmiyorum. Çankırı sürat kargo çalışanın da şikayetçi olmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargodan Şikayetçiyim

13 HAZİRAN 2020         İlknur HANIM

Sürat Kargo elime ulaşmayan kargolar aramıyorlar getirmiyorlar bizim yerimize karar verip iade ediyorlar çok fazla şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargom 1 Aydır Aktarmada Görünüyor

11 HAZİRAN 2020         Orhan BEY

Sürat kargo Konu 08.05.2020 tarihinde adıma gelecek olan kargo 1 ayı aşkın süredir sürat kargo Esenyurt aktarmada gözüküyor ve herhangi bir yardımda bulunulmuyor kargomun kayıp yada çalındığını düşünüyorum onun için şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Çalışanları Saygısız

11 HAZİRAN 2020         Alpay BEY

Sürat kargo muhattap yok kargonun geldik diyorlar bi not yok çalışanları saygısızlar kargo takip numaram 193 106 762 12 219 telefonlara bakmıyorlar 10 kisi varlar 100 tl lik ürün yok hakkım helal değil sürat kargoya.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargoyu Arıyorum Açmıyor

10 HAZİRAN 2020         Figen HANIM

Lambader ve avize, ürünüm sürat kargo aktarmada 8 günüdür bekletiliyor, ürün takip numaram 1896 8060 1142 05 ürünlerim neden elime geçmedi beni arayıp bilgilendirin

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Kargomu Yollamadı

9 HAZİRAN 2020         Mustafa BEY

Sürat kargo gelmesi gereken tarihten 4 gün geçmesine rağmen kargomu yollamadılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo 5 Gün Kargo Bekledim

9 HAZİRAN 2020         Sibel HANIM

Sürat kargo Ablam Antalya dan çocuk kıyafetlerini yollamak için kargo aradı kendi çocuğu ile bütün kargolar dolu deyip almadı en son Sürat Kargo'ya götürdü nasılsa hemen işim biter deyip çocuğu arabada bırakarak kargoya geçti. Tam yarım saat Hatay ın merkezi olan bir adresi bulamadılar. Bu arada çocuk arabada ağlamaktan patlamıştı. Buradaki yetkililerle görüştüler siz alın biz iletiriz diye. Kafalarına göre adres yazmışlar 9.40 gr bir kargoya tam 116 TL aldılar. 5 gün kargo bekledim gelmedi bugün beni arayıp adres yok gelin alın dediler. Bende şikayet edeceğimi söyledim istediğin yere şikayet et beğenmiyorsan çalışma bizimle dediler. Genel merkez ve müşteri temsilcilerini aradım ikisinde de yanıt alamadım. Bu süreçte bize bu yaptığınızı normal e geçildiğinde devam edin de görelim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürat Kargo Aktarma Merkezinde Bekletiliyor

8 HAZİRAN 2020         Ayça HANIM

Sürat kargo 1 hazirandan bu yana kargom Izmir aktarma merkezinde bekletilmektedir ve telefonlarına kesinlikle ulaşamıyorum sadece müşteri temsilcileriyle muhattap olmaktayım onlardan da bir yardim almam söz konusu değil bugün aradığımda ise kargomla ilgili araştırma yayılmaktaymış eğer ayın 11'ne kadar çözüm bulamazlarsa kayıp olarak bilgi vereceklermiş. Ben böyle bir şey hiç yaşamasında görmedim de elim kolum bağlı beklemekteyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.