top of page

TEDAŞ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  41

Tedaş Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Tedaş Aboneliğimi İptal Etmiş

30 ARALIK 2020           Bahri BEY

Tedaş’a kaçak elektrik kullanıyorsunuz diye 678 TL ceza kesilmiş o zaman martta internetten yattığı için kredi kartım olmadıgından yatıramadım sonra 200 ve 300 lira olarak yatırdım aboneliğimi iptal etmişler icra deniyor sizden yardım bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş İlgilenen Kimse Yok

30 ARALIK 2020           Nazlı HANIM

Tedaş aralık ayının 14’ünden bu yana işyerimde elektrik problemim var elektrikçiler müdahale edemiyor suç teşkil ediyormuş. Her gün on kere Tedaş’ı arıyorum ilgilenen yok. Her gün yeni arıza kaydı oluşturuyor. Eskiyi takip etmek yok. Bide arızanız giderilmiş diyorlar bana çıldırıyorum. Burası bir iş yeri on beş gündür kısmi yerlerde elektrik yok çalışamıyorum ayrıca saatin şase yapma ihtimali var bunu biliyorlar can ve mal kaybı yaşanabilir gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Saatlerdir Elektrikler Yok

28 ARALIK 2020           Yonca HANIM

Tedaş elektrik kesintisi 15 saattir elektrik sıkıntısı yaşıyoruz evlerin bazılarında var bazılarında yok kimse ilgilenmiyor yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Arıza Kaydı Oluşturmama Rağmen İlgilenmiyor

27 ARALIK 2020           Yunus BEY

Tedaş şirketi. Arıza kaydı oluşturmama rağmen kimse arızaya ilgilenmiyor... Gereği yapılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Soruna Bir Çözüm Bulsun

14 ARALIK 2020           Süleyman BEY

Konu: Tedaş Geçen yıllarda sel felaketi yaşadık elektrik direklerini dere aldı. Sonra geçici olarak bahçemin içinden ağaç elektrik direği diktiler. İki yıldır. Direk yan yatmış teller tehlike arz ediyor. Birkaç kez müracaat ettim. Sonuç alamadım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektrik'den Memnun Değiliz

03 ARALIK 2020           Osman BEY

TEDAŞ ELEKTİRİK. Bina elektrikleri voltaj düşük yüksek ayarsız Tedaş’a dilekçe yazdık 3 sefer balgat genel merkeze gittik durumu bildirdik bir çözüm olmadı elektronik tüm malzemeler hasar gördü Tedaş’ın bilgisine.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektrik Kesintisine Çözüm Bulsun

21 KASIM 2020             Zeki BEY

Van ili İpekyolu ilçesinde ikamet etmekteyim. İkamet ettiğim Selimbey Mahallesi'nde gündüz saatlerinden beridir elektrik kesintisi yaşamaktayım. Saat 16:00 dan bu yana 4 defa Tedaş’ı aradım henüz hiçbir dönüş ve müdahalede bulunulmadı. Evimizde hasta bulunmakta acilen müdahale edilmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ediyorum..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Köyde Sürekli Elektrik Kesiliyor

14 KASIM 2020             Aydoğan BEY

Merhabalar ben Nevşehir Derinkuyu Özlüce Köyün'den mağdur bir vatandaşım köyümüzde sürekli elektrik kesintisi ve arıza çok sayıda tekrarlamakta saat 22.00 halen elektrik yok ben süt sağım yapacağım hayvanlarımdan elektrik yok gelse bile 170 volt gelmekte makine ve buzdolabı çalışmıyor elektrik düşük geliyor. Tedaş bir firma ya Taşören herhalde vermiş bizi mağdur etti 2 ay geçti halen sorunlar devam ediyor ben faturamı son ödemesini bir gün bile geçirmedim şikayetim var.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Sokak Lambası İstiyoruz

13 KASIM 2020             Ömer BEY

Osmaniye Kadirli ilçesinde Cemal pasa mahallesi 1583 sokakla ilgili çok büyük sorunlar yaşıyoruz Kadirli belediyesi ve Tedaş ilgilenmiyor yol 5 metre başlayıp 2 metre de bitiyor sanayii esnafı sabah 7'de arabalarını bırakıp akşam altıda alıyorlar yol boyu araba kendi evimize giremiyoruz. Akşamları çok karanlık içki içmeye geliyorlar. Tedaş’ı aradım sokak lambası için çıkmaz sokak, sokak lambası takamayız diyorlar Kadirli belediyesine gidiyorum yolu kapatın böyle sorunlar yaşıyoruz diye yolu kapatamayız diyorlar mahalle sakinleri olarak çok zor durumdayız Allah rızası için bize yardım edin çok teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Bizi Mağdur Etti 

10 KASIM 2020             Eyyup BEY

Mersin Erdemli Tedaş. Erdemli Güzeloluk karatekin mahallesi 2019'da müteahhit tarafından direk ve hat çekildi elektriğimin bu hatta bağlanması için yirmi defa ihbar verdim iki defa erdemli Tedaş müdürlüğüne baş vurdum bir adet dilekçe verdim elektriğim 250 m yeraltından gelip direkten 5 eve dağılıyordu ikisini yeni müteahhitin diktiği direğe bağladılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektriğimi Ödememe Rağmen Fatura Geliyor

09 KASIM 2020             Mustafa BEY

Sayın yetkili kurularım Tedaş elektrik borcumu ödememe rahmen üst üste 2 ay içerisinde toplam 5 fatura göndermişler cipiyesel okuyorlar uydudan yukarda olduğu için en son borcumu 4 faturayı 29 Ekim’de ödedim. Kullanmadığım halde yine 11. ayda 5 fatura yetkili kurumların el atmasını kendi gözüyle görmeleri için gelip bakmaları için sayın cumhurbaşkanımızdan rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş İşini Düzgün Yapmadı

28 EKİM 2020               Erkan BEY

Tedaş’dan şikayetçiyim yer altı kablosu çekildi panoyu dükkanın camının önüne altından Doğalgaz su ve kanalizasyon geçen yerin üstüne büyük elektrik panosu konuldu. Esnafın itirazlarına rağmen kabloları yirmi santim gömüp baştan savma yapıp gittiler gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektrik Kesintisi Yapıyor

13 EKİM 2020               Şemsettin BEY

Ben Şırnak İdil ilçesine bağlı oymak köy muhtarıyım. Bu pandemi sürecinde TEDAŞ köyümüzün su deposunun trafo elektriğini kesmiştir. Köyümüz susuz kalmıştır. Bu yüzden öğrencilerimiz susuz kalmıştır. Yaklaşık küçük ve büyük baş hayvanlarımız 40 bine yakın onlarda susuz kalmıştır bu yüzden çok mağdur kalmışız bu yüzden Tedaş’tan şikayetçiyiz sizden yardım istemekteyim saygılarımla .

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Sokak Lambalarını Yaksın

01 EKİM 2020               Ahmet BEY

Tedaş korona hastalığı nedeniyle ikinci adresim doğum yerim olan Samsun ili Alaçam ilçesi Kapaklı Mahallesi'nde Bayram ceylana ait olan adreste oturmaktayım ancak babam yaşlı ve bakıma muhtaç olduğu için geçici olarak A** K*** yanında ikamet etmektedir. Babama ait olan elektrik faturasını kesintisiz otomatik olarak ödemekteyim ancak şikayetim 29 Eylül den sonra mahallemizin merkez sokak aydınlatmaları yanmıyor .

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektrik Yok

10 EYLÜL 2020             Mehmet BEY

İki gündür elektriğimiz yok tedaş defalarca aramamıza rağmen hiç bir şey yapılmadı buzdolabında ki bütün ürünlerimiz bozuldu ilgilenen hiç kimse yok iki gündür gelip elektriğe bakan yok çocuklarım küçük sıcakta duramıyor elbiselerimizi yıkayacak suyumuz yok buzdolabında yiyecek bozulmayan bişeyimiz kalmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektrik Sürekli Gidip Geliyor

10 EYLÜL 2020             Şevval HANIM

Tedaş . Elektirik akımını dengesiz verip 8 defa kesilip açılmasına neden olarak televizyonumu yaktılar ses kaydında da dediğim şuan elektriğim gidip geliyor televizyonum yandı dedim ama bana red dediler yazık değil mi biz fabrika işçisiyiz nasıl.alalım yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Çok İlgisiz Davranıyor

15 EYLÜL 2020             İsmail BEY

Sabahtan beri TEDAŞ'tayım çözüm merkezindeki ama kimse içeri almıyorlar içerde 14 masa ve çalışma çalışan var ama 2 vatandaş alıyorlar o diğer 12 masa çay kahve keyfi yapıyorlar hepsinden şikayetim bana yardımcı olun bu konuda biz insanız hayvan değiliz bize yapılan haksızlıklara adamlar bedavadan para kazanıyor buna bir dur diyen yok mu acaba.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektrikler Sürekli Kesiliyor

12 EYLÜL 2020             Funda HANIM

TEDAŞ Kütahya merkez Ağaçköyde Yaklaşık bir haftadır elektrikler sık sık kesiliyor ve voltaj bir düşüp bir yükseliyor elektrikli eşyalarımız hasar görüyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Sokak Lambası Yanmıyor

10 EYLÜL 2020             Abdul BEY

Evimizin önündeki sokak lambası üç yıldır yanmıyor defalarca 186 arıza kaydı verdim ama yapılmadı Tedaş bu konuda hiç ilgilenmedi mahalle muhtarın defalarca söylememe rağmen ilgilenen yok lütfen bu konuyla şikayetinizi kabul ediniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektrik Sıkıntısı Yaşıyorum

06 EYLÜL 2020             Gülsen HANIM

Evimde elektrik eşyaları çalışmıyor bir aydır Tedaş'a bilgi ihbar veriyorum kimse ilgilenmiyor yani çok zor durumdayım sizden ricam ilgilenirseniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page