Tedaş Yola Aydınlatma Koysunlar

13 TEMMUZ 2020          Recep BEY

TEDAŞ Üç gedik cami mahallesi yolda aydınlatma olmadığı için TEDAŞ’ı aradım dilekçeniz alınmıştır dediler fakat her hangi bir şekilde ilgilenen olmadı gereğinin yapılmasını arz ederim..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Ödeme Yaptım Açmadılar 

9 TEMMUZ 2020          Selma HANIM 

Benim bugün elektrik borcumdan ötürü elektrik kesildi gittim faturayı ödedim 1200 tl ardından 186 yı aradım acmaları için 2 kere fakat gelip açmadılar gonen elektrik açma kapat mada çalışan hasan diye sahsı aradık fakat oda gel medı dolabımdakiler çözülmeye başladı artı müşteri temsilcisiyle konuştum açma kapama bedeli alıyorsunuz niye acmaya gelmiyorsunuz ben elektrikçi getireyim açtırayım o zaman dediğim de kaçak kullanımdan şikayetçi Oluruz dıyorlar ben faturamı ödedim neden kaçak kullanım olsun dediğim de öyle dıyorlar suan borcum yok ama gelip açmadılar gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Elektrik Günde 10 Kez Kesinti Oluyor 

7 TEMMUZ 2020          Bayram BEY

Ben Batman’ın Beşiri ilçesinin durucak köyü ürünlü mezrasında ikamet etmekteyim Tedaş elektriğimizi günde belki 10 defa kesiyor mağduruz bu sıcak günlerde bu pandemi sürecinde TEDAŞ bizi çok mağdur etmektedir gerekenin yapılmasını arz ederim gereğinin yapılacağından en ufak bi şüphem yoktur Allah devletimize sevap vermesin sayın cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Antalya Serikte Kaçak Kullanım Yapıyorlar

5 TEMMUZ 2020          Onur BEY

Antalya Serik ilçesinin Karadayı mahallesinde ikamet eden irfan Metilli Ve Mehmet Metilli evinde ve tarım sulamalarında kaçak elektrik kullanmaktadır.Tesisatlarının incelemesini bilgilerinize sunarım. Açık adres aşağıdadır; Karadayı mahallesi avcılar küme evleri no:33 daire: 2 Serik/ Antalya.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş İzmir'de Elektrik Sıkıntısı Çekiyoruz 

5 TEMMUZ 2020          Onur BEY

Biz her gün Elektirik sıkıntısı yaşıyoruz bizim cihazlarımız hep yandı çevremizde mahallemizin muhtarı da ilgilenmiyor evimizin yüz metre ilerisinde sanayi var o kadar başvurduk ama hiç bir faydasını görmedik biz elektrik alıyorsak paramızla alıyoruz TEDAŞ bedavaya vermiyorsunuz sizden isteğim elektriklerin bir an önce çözüm bulunmasını istiyorum.Yer İzmir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Konya Sürekli Elektrik Kesintisi Oluyor

4 TEMMUZ 2020          Gülşen HANIM

Tedaşa yönelik büyük şikayetim var. Ben Mardin ilinin Nusaybin ilçesinde oturuyorum. Çalışma var diye elektriklerimiz sabahtan akşama kadar kesiliyor. Yaz sıcağında ve kovid hastalarının yüksek ateş nedeniyle zorlandığı bu süreçte devletinin yardımını diliyorum ve bu konuda gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Fazla Fatura Gönderiyor 

1 TEMMUZ 2020          İbrahim BEY

Şahsım Şanlıurfa göç idaresi müdürlüğünde sürekli işçi statüsünde asgari ücretle çalışmaktayım, covid 19 salgını nedeniyle, kurumlarda nöbetleşe sisteme geçildi, adresini belirttiğim evin elektrik şalterlerini indirerek evin kapısını kapatarak, şahsım ve çocuklarımı Akçakale’ye bağlı ohali mahallede ikamet eden abimin yanına gittik, görevli olduğum zamanda gidiş geliş yapmaya başladım, 3 ay sonra kurumların mesaisi açılmasıyla çocuklarımı alarak tekrar evine geldim. Geldiğimde sanki evi kullanıyormuş in gibi 3 ay boyunca yüksek meblağ ile TEDAŞ evime elektrik faturası göndermiş, itirazını ettim, itirazdan 14 gün sonra , evimin elektriği kesildi ve bir gün boyunca karanlıkta kaldık, Tedaşa baş vurdum, hak olmadığı halde ve haksızca bana yazılan faturaları yatırmak şartıyla elektriği vereceklerini ilettiler, dilekçe sonucunu ortak notur diye adlandırıp, haksız olarak mecburiyetten yatırdığım faturaların parasını ödemeyecekleri bildirildi. Bu konu hakkında şikayetinin mutlaka kayda alınmasını ve haksızca zorla benden ve çocuklarımın boğazından kesilen bu parayı tarafıma iade edilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Mağduriyetimizi Giderin 

1 TEMMUZ 2020          Metin BEY

Konu: düşük elektrik.Van Muradiye Balaklı mahallesi küme evlerinde ikamet etmekteyim elektriklerimiz çeşitli nedenlerle çok düşük olup ciddi manada mağduriyet yaşamaktayız bazı nedenler şunlardır.Bize gelen hattın köyün etrafında dolaşması.Kullanılan bazı direklerin PTT direği olması ve hattımızın ciddi derecede deforme olması.Hatların ağaçlar içinde geçmesi, ayrıca can ve mal güvenliğimizi tehlikeye atmaktadır.Bazı dönemlerde led ampüller dahi yanmıyor genelde akşam saatlerinde.Birçok elektronik eşyadan mahrumuz fırın tv hidrofor vs. Ayrıca sokak fazları yok dolaylısıyla sokak lambası yok.Tüm bu durumlar Van Muradiye elektrik kurumu bilgisi dahilinde olup herhangi bir çözüme kavuşturulmadı, gerek toplu dilekçe, gerek 186’yı arayarak ayrıca bizzat defalarca kuruma gitmemize rağmen çözüm olmadı, gereğinin yapılmasını arz eder bir an önce mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Konya İsmail Mahallesinde Elektirik Kesiliyor

29 HAZİRAN 2020          Mehmet BEY

Konya Ismail mahallesinde her gün elektrik kesintisi ve su kesintisi saatlerce sürüyor biz mahalleli olarak buna bir çözüm bulmanızı rica ediyoruz iş yapamıyoruz acil çözüm.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Şanlıurfa 

29 HAZİRAN 2020          Saddam BEY

İyi günler Şanlıurfa tedaş şirketinden şikayetçiyim benim abonem olmasına rağmen kaçak bedeli yansıtıyorlar örnek aylık 50 lira elektrik tüketiyorum 150 lira fatura ödüyorum iki üç katını benden alıyorlar ve benim ödeyecek durumum yok bu konuyla ilgili sayın Recep Tayyip erdoğan Cumhurbaşkanımıza iletilmesini önemle arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Mağdur Etti

10 HAZİRAN 2020          Ali BEY

Tedaş evime gelen elektrik antikorun evimin üstünden tehlikeli şekilde çekilmiş bakılmasını rica ediyorum bir tane elektrik direği dikilip daha uygun yapılabilirdi birde evimin önümdeki sokak aydınlatması yanmıyor aradım söyledim bakılmadı mağduruz bakılmasını rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Yüksek Gerilim Telleri

10 HAZİRAN 2020          Mehmet BEY

Tarlamdan geçen TEDAŞ yüksek gerilim tellerinde yara sarkmış 1 metreye 1 metreye yaklaşmış altından geçemiyoruz çocuklarımız hayvanlarımız altından geçemiyor 4 defa aradık hala gelmediler Şikayetim izin dikkate alınmasını rica ederim Şanlıurfa Eyyübiye Keskin Köyü.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tedaş Dilekçeme Sonuç Alamıyorum

27 MAYIS 2020          Zinnur HANIM

Evime gelen elektrik hattı iyi değil Tedaş'a 3 sefer dilekçe verdim şu anda 1 direğim kırık tamam demelerine rağmen bir sonuç alamadım gereken işlemin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.