top of page

TİSKİ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Tiski Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Tiski İlgilenmiyor

10 HAZİRAN 2020          Hanife HANIM

Merhaba. Trabzon Arsin ışıklı mahallesinde sürekli su kesintisi nedeni ile mağdur oluyoruz. 60 belki daha fazla haneye su verilmiyor. Ben ve komşularımız Tiskiyi defalarca kez aramamıza rağmen İlgilenilmiyor. Aramalarımızda geçiştirilerek cevaplar veriliyor ve ekipler gelip ilgilenmiyor. Sürekli su Akan uzak yerlerden su taşımak zorunda kalıyoruz. Çok zor durumdayız Konu ile ilgili destek rica ediyorum. İyi günler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tiski Su Faturalarımın İzahı

10 HAZİRAN 2020          Ahmet BEY

Trabzon Maçka ilkesi Ardıçlı yayla köyünde tiskin yapmış olduğu yanlışlardan hakkımı savunmak istiyorum kendimi ifade etmek istiyorum. Mahallemde 3 yıl önce inşaatına başlayıp sürdürdüğüm inşaatın bitmediğini belirtiyorum su bağlatmak istediğimde Maçka tiskine başvurdum. Kendi imkanlarınla yapacaksın diye bana cevap verdiler. Nihayetinde 250 metre 20lik boru alarak mahalle suyundan faydalanarak su saatimi takmak isteyip imkanlarımla yaptım. Fakat bugünkü durumda su saatim çalışmaktadır hemen yanında musluğumu var olduğundan 3 senedir su saatimi yazmayan disk bugün gelip musluğunuz yasaktır deyip 1547 tl ceza yazıp sorgusuz sualsiz çekip gitmiştir. Bende acilen iki odamı şenleyip ailemle 4 çocuğumla buraya sığındığımı 3 aydır çalışmadığım halde bu cezayı hak etmediğimi belirtiyorum. Merkezde oturduğumdan su faturalarımı izah edebilirim. Gereğinin yapılmasını arz ederim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tiski Su Sorunu Yaşanmaktadır

8 HAZİRAN 2020           Selahattin BEY

İkamet ettiğim Trabzon Maçka Sındıran Mahallesinde bazı bölgesinde su sorunu yaşanmakta olup Sular yaklaşık 10 gündür bazen hiç bazen ara sıra az olmakla beraber gelmemektedir Bununla ilgili mahalle halkida. Aynı sorunu dile getirmektedir ilgililerin en kısa. Zamanda ilgilenmesini rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tiski Faturam Çok Kabarık Geldi Müşteri Hizmetleri Farklı Bilgiler Veriyor

17 MAYIS 2020              Mustafa BEY

Trabzon Tiski den şikayetçiyim efendim ben bir öğrenciyim bana gelen son 4 aylık faturalara bakabilirsiniz 4. Ay faturası tam 5 katı gelmiş zaten çok zor durumdayım çalıştığım işyeri kapattı hiç harçlık bile çıkarmıyorum 22 lira gelen fatura gelmiş 110 lira ve Tiski müşteri temsilcisi Gamze hanım ve Uğur bey ikiside farklı farklı bilgiler veriyor lütfen bana yardımcı olun başlarından atıyorlar şimdiden çok teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page