Tivibu Lanet Olsun

29 HAZİRAN 2020          Hakan BEY

Tivibu Tivibu mu iptal ettim cihaz ve aparatlarını eksiksiz bir sekilde teslim ettim cihaz teslim tutacağını aldım bu na rağmen benden 330 lira para kesmişler aradım düzeltme yapılacak denildi 3 gündür müşteri temsilcisiyle görüşemiyorum. tc ait internet kulanacısı bulunmamaktadır diyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tivibu Durumu Çok Zorlaştırıyorsunuz

8 HAZİRAN 2020          Bahar HANIM

tivibu uydu hizmeti 7025427975 nolu hesap numarasına bağlı tivibunun iptalini sağlayamıyoruz. Müşteri hizmetlerini aradığımızda cihazı söküp herhangi bir bayii ye götürmemizin yeterli olduğunu söyledi. Kızı olarak ben bayii ye gittiğimde hat sahibinin gitmesi gerektiğini söylediler. Hat sahibi 65 yaş üstü olduğu için kendisi çıkamıyor. Pazar günü çıkabileceğini söylüyorlar, yürüme mesafesinde herhangi bir bayii yok. Müşteri Hizmetleri 65 yaş üstüne dışarı çıkma yasağının kalktığı yönünde bilgi veriyor. Bunun yanlış olduğunu söylediğimde 155 i arayıp yardım isteyin diyor. Bunun için yardım ekibini mi meşgul edeceğiz? Dilekçe yazıp fax çekin diyorlar. Ben evladı olarak ilgilenen tek kişiyim. 2 tane 18 yaş altı çocuğum var. Onları bırakıp babama gitmem bile sıkıntı oluyor. Hem salgını yayabileceğimden korkuyorum. Her müşteri hizmetleriyle görüştüğümde yada bayii ile görüştüğümde yeni yeni bilgiler veriyorlar. Sonuç olarak bu konuda çok zora sokuyorlar, mağduruz. Gereğini bilgilerinize arz ediyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Tivibu Durumu Çok Zorlaştırıyorsunuz

15 NİSAN 2020          Barış BEY

Tivibu 17 Nisan 2016 yılında internetimin yanımda ücretsiz tivibu alabileceğim söylendi bir sekilde ikna edilip tivibu sahibi olmuŞ oldum.bugüne kadar süreç devam etti taki iptal etmek istememe kadar. Lüleburgaz Turk telekom genel merkezine gittiğimde internetim 17 de tivibumun 27 dolduğu 17 icin internet icin 27 icinde tivibu icin gelmemiz söylendi .kendim koah hastası oldugum icin 4441444 arayarak neler yapabileceğimi sordum Dilekçe yazarak. nüfus kağıdımı fotokopi çekerek fakslamamı istediler.Buna mütakip 5 gün icinde tivibu ait modem ,kumanda, kablo, kutu ve karton kutuyu Lüleburgaz türk telekoma teslim etmemi söylediler. her şeyi dedikleri gibi yaptım ve dün eşim teslime gitti.Figen adında memurun bunları alamıcağını çağrı merkezinin doğru bilgi vermediğini cayma bedelinin oldugunu sadece iptal taleb oldugunu yani abone oldugumuzu ,tivibu sahibinin gelmesi gerektiğini söyleyerek esimide azarlayarak yollamış. Tekrar esimle saatlerce sırada dışarı bekleyerek turk telekom gittik.Figen adında ki memur evrakları fırlatarak ayın 27 geliceksiniz.dedi bende 4441444 aradığımı dilekçemden sonra 5 is gününde tivibu ya ait herseyi teslim etmemi söylediklerini söyledim. Bayan bizle muhatap bile olmadı çağrı merkezinin yalan söylediğini islerin böyle yürümediğini 27 Nisana kadar muhatap olamayacağını belirtti.Durumu kurum müdürüne iletmeye gittiğimizde daha buyuk tepkiye maruz kaldık adimizi tel istedi göstereceğini söyleyerek bize yardim etmeyi birakin bağırmaya başladı çağrı merkezinin bir şey bilmediğini islerin farklı yürüdüğünü söyledi. Aletleri almadılar 27 Nisanda gelmezsem otomatik abone olabileceğimi olmasamda tivibu aletlerinin parası ödemem gerektiğini söylediler. Şu an aletler bende teslim almadılar ne yapacağımı bilmiyorum.Zorla abone olmak zorundamıyım. Tekrar 4441444 arayarak şikayet oluşturdum. Cayma bedelini sordum 2.14 l iki liraymış bunu bana memur söylese ödeyip aletleri versem yok ne bilgi veriliyor .Ne insanlık var Benim koah hastası olduğum icin ısrarla çıkmamın yasak olduğunu söylememe rağmen esiminde sağlık çalışanı olduğunu belirtmeme rağmen işlemimizi yapmayarak bağırıp çağırdılar.Aboneliğimi iptal ederek tivibunun aletlerini teslim etmek istiyorum saygılarımla

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.