top of page

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  24

TOROSLAR ELEKTRİK A.Ş.

Toroslar Elektrik Hakkındaki Tüm Tümketici Şikayetleri

Toroslar Elektrik Kesintisi Oluyor

29 ARALIK 2020            Mehmet BEY

Toros Elektrik’ten genel olarak şikayetçiyiz günlük istisnasız her zaman elektrik kesiliyor bu ne Allah aşkına biz faturalarızı aksatmadan ödüyoruz bir olur 2 olur her zaman sürekli Mersin'de elektrikler kesiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Sorunumuzu Çözsün

10 ARALIK 2020            Abdullah BEY

Sokağımızda 16 müstakil mesken var. 9/12/2020 tarihinde kaçak kullanım gerekçesiyle sokak aydınlatma lambalarımızın elektriği kesildi. Mahallede sokak aydınlatma lambaları bildiğim kadarıyla Toroslar'a aittir. Bizler de faturamızda sokak aydınlatma bedeli ödüyoruz. Bu sıkıntılı günlerde karanlıkta bırakıldık. İlgililerden aydınlatma sokak lambalarımızın elektriğinin bağlanması için gereğini bilgilerinize arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Faturamı Ödeyemiyorum

09 ARALIK 2020            Ahmet BEY

Toroslar Elektrik dağıtım eşim kovid 19’lu ben de temaslı olarak dışarı çıkamıyorum elektrik faturası ödemesi için sürekli aranıyorum ödeme yapmasam elektriğim kesileceğini söylüyorlar bu nasıl bir uygulama dünya halkına her konuda yardımcı olmaya çalışıyor bizim ülkemizde bir fırsatçılık almış başını gidiyor lütfen bu konuya bir çözüm rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Yüzünden Beyaz Eşyam Bozuldu

25 KASIM 2020              Tuğba HANIM

Toroslar Elektrik a.ş. 2 ay önce elektriğin düzensiz gelişinden dolayı iki tane beyaz eşyam yandı 186 arıyorum hasar kaydı oluşturdum ama hiç aramadılar şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Bizleri Mağdur Ediyor

17 KASIM 2020              Aytekin BEY

Toroslar elektrik binamızda enerji düşüklüğü (dalgalanması) yaşanmaktadır, bu durumu Toroslar elektrik aş. ye bina sakinleriyle birlikte 14.08.2020 de yazılı dilekçemizle başvurmamıza 924946**** takip numaralı kayıtlarımız mevcut defalarca bildirmemize rağmen bir sonuca ulaşmamış ve sorunumuz giderilmemiştir. Elektrik ve elektronik cihazlarımızda randıman alınmamaktayız, yetkili servislerin bu durumun yetersiz enerji gelmesinden kaynaklanan sorun olduğu bildirilmektedir, sorunumuz un çözüme kavuşturulmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Gece Yarısına Kadar Kesinti Yapıyor

09 KASIM 2020              Emre BEY

Bulunduğum mekanda 14. 11.2020 tarihinde Toroslar Elektrik'e ait ekipler saat 19:20 ye kadar sözde programlı kesinti adı altında gece yarısına kadar elektrik kesintisi yapmıştır saat 18:00'den sonra karanlıkta neyin kesintisini yapıyorlar hangi kanuna binaen yapılıyor bunun araştırılmasını istiyorum...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik İle Problem Yaşıyoruz

09 KASIM 2020              Emre BEY

Toroslar Elektrik AŞ memuru Ö*** F******** şahıs elektrik borcundan dolayı elektriği kesti elektrik kağıdını aldım yatırayım dediğim halde yatırmazsınız birbirimizi kandırmayalım yatır gel, diye hakarette bulundu ve elektrik aboneliğim olduğu halde kaçak elektrik kullandığımı iddia ederekten ben keserim açmam deyip elektrik faturasını yatırdığımız halde evimizde elektrik yok açmazlarmış.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Bizi Zor Durumda Bırakıyor

05 KASIM 2020              Nurcan HANIM

03/11/2020 sabah-08 de evimin önündeki elektrik direğinde patlama ve duman çıktı tül binada elektrik kesildi ve 24 saati geçen enerjisiz saatler evimde beyaz eşyada ve dondurucuda olan malzemeden dolayı düştüğüm maddi hasar ve sağlık sorunum mütemadiyen aramalarda 36 saattir 2 saate sorun çözülecek denmesi ve hatta hiç bir ekibin gelmemesi ve sorunun çözülmemesi durumundan zor durumda kaldım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Sık Sık Kesinti Yapıyor

04 KASIM 2020              Leyla HANIM

Toroslar Elektrik'ten şikayetçiyim çok sık ve saatlerce elektrik kesiliyor Bugün gece ikide kestiler şu an saat sabah 10:30 hala yok. Kendilerine defalarca (186) şikayet ettim değişen bir şey yok. Hatta daha kötüye gidiyor. Arpaçbahşiş Tepecik 211 no/1 K/4 de oturuyorum 75 yaşındayım Pandemi nedeniyle çocuklarıma da gidemiyorum. Her şey elektrik Buzdolabındaki malzemeler bozuluyor Isınamıyoruz. Bir iki saat kesintiyi anlarız ama her seferde beş altı saat en az ve haftada iki üç defa son ümidim olarak size yazdım. Umarım çare olursunuz Saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Sürekli Kesinti Var

22 EKİM 2020                Ali BEY

Toroslar elektrik dağıtım şirketleri sıklıkla elektrik kesintisi yaşıyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Kesinti Yaşıyoruz

04 EYLÜL 2020              Selda HANIM

Elektrik kesintisi toroslar elektrik şirketi 2 gündür elektrik yok derece 45 olan adanada hissedilen sıcaklığı tahmin bile edilemez telefonları açmıyorlar ulaşamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Kesinti Sorununu Çözmüyor

01 EYLÜL 2020              Mehmet BEY

Toroslar TEDAŞ Sayın yetkili kişilere burdan sesimizi duyurmak istedim. Biz gerçekten maduruz. Elektriğimiz 3 gündür yoktur. Dolaptaki her şeyi attık. Biz mağdur olmasak bu yazıyı asla yazmak gerekliliği duymayız. Sizlere sesleniyoruz. SAYIN CUMHUR BAŞKANIMIZ lütfen bizi bu mağdurluktan kurtarın defalarca aramamıza ramen günde 10 dakika ancak elektrik veriyorlar. Gereğini arz ederim. Bizi duyun lütfen gerçekten maduruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Devamlı Kesinti Sorunu Var 

02 EYLÜL 2020              Yaşmut Cumali BEY

Toroslar elektrik sürekli kesiliyor ve birçok insanın elektrikli eşyası yanıyor insanlar madur mahallemizin Azası olarak şikayetçiyim gereğinin yapılmasını umut ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Sürekli Kesinti Yaşıyoruz 

01 EYLÜL 2020              Kerem BEY

Adana Seyhan iki gündür elektrik ile alakalı sıkıntı yaşıyor ve muhatap bulamıyoruz dolaptaki eşyalarımız kokmaya yüz tuttu toroslar elektrik aş arıyoruz robot sekreter çıkıyor gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Sokak Aydınlatmamız Yapılmıyor

13 AĞUSTOS 2020          Eşe HANIM

Mersin Mut Burunköy mahallesinde oturmaktayım 1 aydır 186 yi toroslar elektriği aramaktayım sokak aydınlatmamızı yapmıyorlar evimiz yolun kenarında olduğu için kimin gelip gittiği belli olmuyor ailem ve ben bunu yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Kesinti Yaşıyoruz

18 TEMMUZ 2020          Yusuf BEY

Toros aş.dağıtım.şıklık elektrik kesintisi.şu an yine kesik. Bozyazı arslan şahin sitesi sitesi..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Sokak Aydınlatması Yanmıyor

17 TEMMUZ 2020          Dursun BEY

Toroslar elektrik aş yaklaşık 1 aydan fazladır sokak aydınlatmam yanmıyor en az 10 defa aramanıza rağmen ilgilenen olmadı mahallemizde birden fazla aydınlatma var biran önce çözüme kavuşmasını istiyorum saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Elektriğimi Kesmişler

16 TEMMUZ 2020          Durdu BEY

Toroslar enerjisi. Sabah elektriğimi kesmişler. Saat 10 civarı ve direk faturamı yatırmama rağmen bu saat oldu hala elektriğimi açılmadı. Arıyorum bekleyin bekleyin diyolar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Kesildi Mağdur Oldum

9 TEMMUZ 2020            Naile BEY

Elektriğim çalışmadığım içim kesildi dün sabah ve ben dün 15.30 da yatırım elektriği 24 saat en geç açılır dediler hala açılmadı en az 10 kere müşteri hizmetlerini aradım adana toroslar a.ş elektrik dağıtım bu saat oldu hala acılmadı ben evde mağdurum buz dolabında ne var ne yok bozuldu kapıya gelmişler anahtar yokmuş ben evdeyim neden dilime basılmıyor.. elektrik odasının anahtarı herkeste var kimin ziline bassalar verirlerdi toroslar a.şden şikayetçiyim hala elektriğim yok hala bekliyorum yaz gününde şikayetçiyim yardımınızı bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Mağdur Etti

18 HAZİRAN 2020          Salih BEY

TOROSLAR ENERJİ SA DAĞITIM ŞİRKETİ (14.06.2020) tarihinde sayacımızın 10 yıllık ömrü dolduğundan dolayı TOROSLAR ENERJİ SA DAĞITIM ŞİRKETİ'nin yetkilileri kendi panomdaki sayacımı söküp TOROSLAR ENER Jİ SA ŞİRKETİ'ne ait kendi sayacını taktılar. Bu sayacın değişiminden sonra sayaç evimde elektrik kullanımı olmadan bile şirketin taktığı sayaç kendi kendine durmadan çok hızlı bir şekilde tüketim yapıyordu. TOROSLAR ENERJİ SA DAĞITIM ŞİRKETİ yetkililerin taktığı yeni sayaç daha önceden kullanılmış olabilir üç günlük zarfındaki sayaç rakamı (02977,921 KWS' idi) 3 gün içersinde gelen faturada ise (1602.60) TL geldi.Bu gelen faturayı kabul etmiyorum.itirazda bulunuyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. TOROSLAR ENERJİ SA DAĞITIM ŞİRKETİ görevlileri kapımın önündeki elektrik panomu söküp sarkık bir halde resimini çektim TOROSLAR ENER Jİ SA DAĞITIM ŞİRKETİNE gönderdiler. Bu TOROSLAR ENERJİ SA ŞİRKETİ'ne gönderilen panomun sarkık resmini itiraz edip kabul etmiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. NOT: Sayacın takıldığı tarih 14.06.2020- Sayacın söküldüğü Tarih-16.06.2020 üç günlük gelen faturam (1602.60) TL geldi Sözleşme Hesap No: 1010766199 Tekil Kod/Tesisat No: 4009109137 Müşteri No: 208910609 4077 - 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunu gereğince 3 günlük gelen faturanın miktarını itiraz edip suç duyurusunda bulunuyorum.Gereğinin yapılmasın arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page