Toroslar Elektrik Kesinti Yaşıyoruz

18 TEMMUZ 2020          Yusuf BEY

Toros aş.dağıtım.şıklık elektrik kesintisi.şu an yine kesik. Bozyazı arslan şahin sitesi sitesi..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Sokak Aydınlatması Yanmıyor

17 TEMMUZ 2020          Dursun BEY

Toroslar elektrik aş yaklaşık 1 aydan fazladır sokak aydınlatmam yanmıyor en az 10 defa aramanıza rağmen ilgilenen olmadı mahallemizde birden fazla aydınlatma var biran önce çözüme kavuşmasını istiyorum saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Elektriğimi Kesmişler

16 TEMMUZ 2020          Durdu BEY

Toroslar enerjisi. Sabah elektriğimi kesmişler. Saat 10 civarı ve direk faturamı yatırmama rağmen bu saat oldu hala elektriğimi açılmadı. Arıyorum bekleyin bekleyin diyolar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Kesildi Mağdur Oldum

9 TEMMUZ 2020          Naile BEY

Elektriğim çalışmadığım içim kesildi dün sabah ve ben dün 15.30 da yatırım elektriği 24 saat en geç açılır dediler hala açılmadı en az 10 kere müşteri hizmetlerini aradım adana toroslar a.ş elektrik dağıtım bu saat oldu hala acılmadı ben evde mağdurum buz dolabında ne var ne yok bozuldu kapıya gelmişler anahtar yokmuş ben evdeyim neden dilime basılmıyor.. elektrik odasının anahtarı herkeste var kimin ziline bassalar verirlerdi toroslar a.şden şikayetçiyim hala elektriğim yok hala bekliyorum yaz gününde şikayetçiyim yardımınızı bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Mağdur Etti

18 HAZİRAN 2020          Salih BEY

TOROSLAR ENERJİ SA DAĞITIM ŞİRKETİ (14.06.2020) tarihinde sayacımızın 10 yıllık ömrü dolduğundan dolayı TOROSLAR ENERJİ SA DAĞITIM ŞİRKETİ'nin yetkilileri kendi panomdaki sayacımı söküp TOROSLAR ENER Jİ SA ŞİRKETİ'ne ait kendi sayacını taktılar. Bu sayacın değişiminden sonra sayaç evimde elektrik kullanımı olmadan bile şirketin taktığı sayaç kendi kendine durmadan çok hızlı bir şekilde tüketim yapıyordu. TOROSLAR ENERJİ SA DAĞITIM ŞİRKETİ yetkililerin taktığı yeni sayaç daha önceden kullanılmış olabilir üç günlük zarfındaki sayaç rakamı (02977,921 KWS' idi) 3 gün içersinde gelen faturada ise (1602.60) TL geldi.Bu gelen faturayı kabul etmiyorum.itirazda bulunuyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. TOROSLAR ENERJİ SA DAĞITIM ŞİRKETİ görevlileri kapımın önündeki elektrik panomu söküp sarkık bir halde resimini çektim TOROSLAR ENER Jİ SA DAĞITIM ŞİRKETİNE gönderdiler. Bu TOROSLAR ENERJİ SA ŞİRKETİ'ne gönderilen panomun sarkık resmini itiraz edip kabul etmiyorum gereğinin yapılmasını arz ederim. NOT: Sayacın takıldığı tarih 14.06.2020- Sayacın söküldüğü Tarih-16.06.2020 üç günlük gelen faturam (1602.60) TL geldi Sözleşme Hesap No: 1010766199 Tekil Kod/Tesisat No: 4009109137 Müşteri No: 208910609 4077 - 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunu gereğince 3 günlük gelen faturanın miktarını itiraz edip suç duyurusunda bulunuyorum.Gereğinin yapılmasın arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Kesintisi

10 HAZİRAN 2020          Yakup BEY

Gaziantep Şahinbey Yeniköy mahallesi beş göz küme evlerine 10.06.2020 saat 15.00 da elektrik kesintisi yaşanmıştır. Şu an saat 23.55 ve hala elektrikler kesik Toroslar elektrik şirketini defalarca ramamıza rağmen bir türlü bakılmadı aydınlatma lambalarımız yanmıyor, hayvanlarımız susuz mezramızda elektriksiz bütün işlerimiz durmuştur. Etraf köylerde hiçbir elektrik sorunu yok biz mağdur durumdayız yetkililere arz ederim sağlıklı günler dilerim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Direği Yetersiz

10 HAZİRAN 2020          İlyas BEY

Toroslar elektrik. Kendi imkanımla getirmiş olduğum elektrik direklerinin yetersiz gelmesi nedeni ile evimde ve tarımda kullanmış olduğum eşya ve araç gereçlerin zarar görmesi ile ilgili Toroslar elektrik e vermiş olduğum dilekçeme rağmen ve sokağımda direk çalışması yapılmasına rağmen gereği yapılmamıştır. Zararımın karşılanmasını ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik Kesintilerinde Bildirmiyor

10 HAZİRAN 2020          İshak BEY

Toroslar elektrik Planlı kesinti 14.30-18.30 olarak bildirilmiş saat şuan 20.30 ama elektrik verilmedi. Daha öncede bu gibi sorunlar yaşadık. Bazı kesintilerde bildirimde olmuyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Toroslar Elektrik A.Ş.Yetkililerine Sesleniyorum

17 MAYIS 2020          Üzeyir BEY

Sevgili yetkililer bu üçüncü şikayetim öncekilerden sonuç anlamadım sıkıntımız su kesintisi kendi bölgelerinin suları harıl harıl akarken bizim kanallarımız niye kapalı belli kesimin suları bir haftadır kesik Allah aşkına bunun nedenini bir araştırın mahalleliye gına geldi yeter artık bu çile rica ediyorum Allah için bu sorunumuzun çözülmesini SAYGI VE SEVGİLERİMLE ARZ EDERİM.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Sürekli Elektrik Kesintisi Yaşıyoruz

17 MAYIS 2020          Hilal HANIM

Toroslar A.Ş üç gündür hem iftarda hem sahurda olmak üzere elektriklerimiz sürekli kesiliyor zaten sokağa çıkma yasağı var diye evlerimiz den çıkmıyoruz elektrik de olmayınca ne yapalım gidip gelmeler yüzünden evdeki elektronik cihazlar bozulursa bi daha alacak duruma da sahip değiliz lütfen ilgilenebilir misiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.