Trendyoldan Şikayetçiyim

18 TEMMUZ 2020          Zehra HANIM 

Trendyoldan şikayetçiyim.Madur edildiğim yetmiyormuş gibi aldığım ürünü iade edemiyorum...07.06.2020 tarihinde bir fırın siparişi verdim.17.06.2020 tarihinde elime ulaştı.Ürün defolu geldi ,resmen tenekeleri üst üstte koyup fırın niyetine satıyorlar.Defolu ürün diye iade talebi istedim dönüş olmadı ,aradım konuştum dönüş olmadı ,başka yerlerden şikayet ettim hala dönüş olmadı.Maddi sıkıntıdan ne yeni fırın alabiliyorum ne de elimde olan defolu ürünü iade iade edebiliyorum.Bir aydan fazladır bu trendyol firmasıyla uğraşıyorum. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol 700 Tl Ayakkabı Çöp Oldu

17 TEMMUZ 2020          Muhsin BEY 

Trendyoldan nike air max ayakkabı aldım 1 hafta giydim ve air max sında bir patlak vardi bunu analiz icin firmaya gönderdim bir sey yok ayak kopuğunla kaynaklı bir şeymiş diye tekrar bana gönderdiler ve ayakkabıyı bir daha giyemedim 700 tl para verdim çöpe gitti paramda ayakkabıda piyasadada kimse yapmıyor ayakkabıyı ve trendyol hiç bir sekilde yardim olmadı başından savdı yardımlarınızı bekliyorum saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Ücret İadesi Gelmedi

17 TEMMUZ 2020          Meltem HANIM

Trendyol: 12 haziranda yaptığım alış verişin iadesi hala bekletilmekte ve yasal sürenin ne kadar olduğunu tarafımla paylaşmamakta. Ücret iadesi için 36 gündür bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Sitesi Araştırılsın

13 TEMMUZ 2020          Kadriye HANIM

Trendyol markası halı, oyuncak, halı örtüsü, vb ürünler altında yüksek fiyatlar sunarak çocuk beden tablosu, ve altında ismi kaç yaşında olduğu belirtilerek ürün satış işlemi gerçekleştirdiği ve şifreli çocuk satıcılığı yapmak pedofiliyi çağrıştıran reklamlar yapmak suretiyle size bu site hakkında araştırma yapıp gereğini yerine getirmenizi arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Aynı Gün İade Ettim İade Kabul Olmadı

7 TEMMUZ 2020          Gizem HANIM

Ezerafet markasına ait ürünü Trendyol üzerinden sipariş ettim geldi denedim olmadı ve aynı gün iade ettim ancak hasarlı ürün gönderdi olarak iadem kabul edilmedi bir müşteri olarak şikayetçiyim Trendyol müşteri hizmetleri de yardımcı olmadı Trendyol dan ve ezerafetten şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Ürün Elime Ulaşmam

1 TEMMUZ 2020          Elif HANIM

Trendyol Bambi Terlik.Trendyol uygulamasından 12 Haziran'da babalar günü için hediye aldım. Ürün hala elime ulaşmadı. Kargo şirketinin bilgilerine ulaşamıyorum internet üzerinden numaraya ulaşıp aradığımda girdiğim bilgilere göre böyle bir ürün bulunmamaktadır bilgisi geliyor. Trendyol'un iletişim numarasına ulaştığımda ise aynı cevabı alıyorum . Sitedeki değerlendir butonuna düşüncelerimi yazıyorum ,degerlendirmemi kabul etmiyorlar. İlk zamanlar kargoyu geciktirerek zaman kazandılar dolayısıyla iptal süresi geçti. Bambi şirketini aradığımda ise, sizin gibi çok şikayet var üstlerimize iletiyoruz ancak dönüş alamıyoruz, cevabını aldım. Kısacası Trendyol'a, Bambi'ye, Yurtiçi kargoya tam anlamıyla ulaşamıyorum. İlgilenilmesini rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol 3 Aydır Ürünüm Gelmedi 

29 HAZİRAN 2020          Asiye HANIM

Trendyol lufian iki gömlek aldım bir tanesi geldi ikincisi gömlek 3 ay oldu halen elime ulaşmadı yazık lufian gibi bir markaya.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Dağıtım Olayına Özen Göstersin 

23 HAZİRAN 2020          Derya HANIM

Öncelikle Hunut Kayseri şubesi telefonlara bakmıyor ürünüm geleli 2 hafta olmuş hiç bir şekilde ulaşılmıyor Trendyol’dan verdik ürün Kayseride dağıtımda sıkıntı var lütfen buna çözüm bulunsun

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Paramı İade Etmiyor 

23 HAZİRAN 2020          Buket HANIM

Trendyol aracılığıyla deve yükünden alınan dik süpürge paramı iade etmiyorlar.2 adet sipariş verdik 1 tane yolladılar. Diğer ürünün parası 2 ay oldu her gün aramama rağmen ücret iademi yapmıyorlar.Dün istediğiniz yere şikayet edin dedi müşteri hizmetleri.Dolandırdık demek istediler yani. Pandemi süresince mecburen internet alışverişi yaptık ve resmen dolandırıldım.Paramızı alıp işletiyorlar.Lütfen buna bir çözüm bulunsun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyola Yakışmadı

22 HAZİRAN 2020          Meryem  HANIM

Trendyola yakışmadı güvenim sarsıldı always ürünü 2 tane nevresim takımı aldım 2 ay oldu sürat kargoya verdiler paketi resmen kesip içinden almışlardı bir tanesini Trendyol hala sorunu gidermedi always ürününü sadece poşete koymuştu sürat kargo yazmaya bile gerek yok 100 kişiden belki bir tane çıkar memnun olan.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Para İadem İçin Müşteri Hizmetleri Bakmıyor

22 HAZİRAN 2020          Seher HANIM

Trendyoldan modeXL'dan Kastamonuya göndermek için aldığım gömlek Kastamonuya gidip İstanbula geri dönerek depoya teslim ediliyor ve ben para iadesi için kaç kez müşteri hizmetlerini arasam da hiçbir şekilde ilgilenilmiyor. Ürünüm bana gelmedi ama teslim edilmiş gösteriliyor ürün bana ulaşmadı 114 lira boşuna odendi hem ürünü almadım hemde para bosa odendi parayı geri istiyorum! Şikayette bulunuyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Ürünün Ücret İademi Yapmıyorlar

22 HAZİRAN 2020          Melek HANIM

Trendyol dan ürün aldım göndermedikleri ürünün ücret iadesini alamıyorum.Şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Peluş Ayıcık İademi Yapmadılar

22 HAZİRAN 2020          Rabia HANIM

Trendyol ile oyuncak peluş ayıcık aldım ancak beğenmediğim için iade ettim trendyol paramı iade etmiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Telefon Aldım

21 HAZİRAN 2020          Ahmet BEY 

Trendyol dan telefon aldım bir ayı geçti halde ne urun geliyor nede Trendyol paramı iade ediyor devamlı telefon açtığım halde tamam ilgileniyoruz diyorlar ama sonuç yok.Anlamadığım konu ürün yoksa paramı iade edeceksin.. Sen benim parama nasıl ambargo koyuyorsun.. Niye ödemiyorsun.. Trendyol sağda solda reklam vereceğine.. Milletin parasını ver.. Ama bu parayı sana yedirmeyeceğim bunuda söyleyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Masaj Aleti Aldım

20 HAZİRAN 2020          Ayşe HANIM

Trendyoldan masaj aleti sipariş ettim ürünü kargodan alamadım geri iadesi yapıldı fakat para hesabıma hala yatmadı ve bi aydan fazla oluyor arıyorum geri dönüş sağlanmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol Vb. Siteler 

19 HAZİRAN 2020          Tuğçe HANIM

Trendyol ve N11 ve çiçek sepeti markalarının lgbt lerin ürünleri satmasına karşıyım benimde çocuklarım var ahlakının bozulmasını istemiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol'dan Ayakkabı Siparişim Hüsran

18 HAZİRAN 2020          Tuğçe HANIM

Trendyol Primo Passo Aktenli adlı site Chekich bu site ayakkabı sipariş ver 2 mayısta ama ayakkabı geri elime ulaşmadı korona dan yoğunluktan dolayı geri gitti 1 ayı geçti ama para iadem olmadı Trendyol müsterih hizmetlerini arıyorum firmaya email attık diyo ama hiç bir şekilde sorunum çözülmüyor geri dönüş yapılmıyor memnuniyet sıfır kimseye tavsiye etmem.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol'dan Havuz Siparişi Verdim

18 HAZİRAN 2020          Sultan HANIM

BESTWAY firmasından Toyduo satıcısından 2 adet renkli 4 halkalı havuz siparişi verdim ama bana kargodan 1 adet olarak geldi paketin içinden çıkan ürün Trendyol hesabından verilmiş bir sipariştir yaklaşık 3 haftadır çözüme ulaşamamıştır firmadan şikayeticiyim hem sorumsuz hem bu kadar vakit içerisinde geri dönmeyim bizi takmadıkları için bencilliklerinden dolayı lütfen yardımcı olur musunuz

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol'dan Saat Takımı Siparişim elmedi

18 HAZİRAN 2020          Aynur HANIM

Trendyol diye bir siteden bir saat takımı sipariş bugün iki hafta oldu hala siparişim gelmedi arayıp soruyorum yoğunluk var denilip geri çevriliyorum parayı peşin verdim ona mı yanayım sipariş gelmedi ona mı yanayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Trendyol'dan Aldığım Ürün Aniden Bozuldu

17 HAZİRAN 2020          Turgay BEY

Trendyol ve kawai trendyol vasıtası ile aldığım kawai Android oto teybe hiç aniden bozuldu 2 yıl garanti süresi var ama ortada ne yetkili servisi ne de yüklenici firma var Ürün 6 aydır elimde duruyor ne yapacağım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.