Türk Telekom İnternetimiz Düzgün Çalışmıyor

13 AĞUSTOS 2020    Nursen HANIM

TTTNET Mart tan beri doğru düzgün çalışmıyor. Kızım öğretmen online eğitimleri var verim alamıyor. 31.07.2020 de kopan bağlantı hala gelmedi 15 gün oldu. Sürekli arıyoruz ancak kimse ilgilenmiyor. Randevu veriyorlar bütün bekliyoruz ama gelmiyorlar. Her ay 111 tl ödüyoruz ancak hizmet yarısı kadar değil. Ne zaman arasak ya da Telekom a gitsek bugün ya da yarın gelicez diye geçiştiriliyoruz. Sorun çözüldü diye dalga geçer gibi bir de mesaj atıyorlar. 1 sene daha taahhüdü var değiştiremiyoruz da. 17 Ağustos 'ta online eğitimler başlayacak çaresiziz yardımınıza ihtiyacımız var. 3 günümüz kaldı. Şimdiden çok teşekkür ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Cayma Bedeli 1650 TL

13 AĞUSTOS 2020    Taner BEY

Türk Telekom benden cayma bedeli olarak 1650 TL istiyorlar virüsten dolayı işsiz kaldım ödeyemiyor 6 aylığına döndürdüm yardımcı olun lütfen 5 ay kullandım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Şebeke Sorunu

20 TEMMUZ 2020    Arif BEY

Türk telekom şebeke sorunu. Kiliste çalışmaktayım burada baz istasyonu Yok. Hattımın İptalini İstiyorum. Olmaz Diyorlar Hizmet. Alamıyorum Gereğinin Yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Umursamıyor

18 TEMMUZ 2020    Mahsum BEY

Türk Telekom körük mah Malabadi caddesi bölgesinde 10 yıldır Türk Telekom internetini arıyoruz ihtiyacımız var diye ama ilgilenmiyorlar alt yapıları olmasına rağmen umursamıyorlar lütfen yardımcı olun çocukların dersi için çok ihtiyacımız oluyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Altyapı Değişikliği İle Fatura Yükselişi

18 TEMMUZ 2020    Elvan BEY

Türk telekom evde internet alt yapı değişikliği nedeniyle aylık fatura tutarını zorunlu olarak değiştirmek istiyorlar kabul etmedim ve sözleşmenin bitmesine 1 yıla yakın bir zaman var ve aylık 79 lira ödemem gerekirken 109 lira ücret ödememi istiyorlar kabul etmedim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

18 TEMMUZ 2020    Ömer BEY

Türk telekom internet. internetim çok yavaş müşteri temsilcisine bağlanarak sorun çözmek istiyorum çok saçma menülere girip beni çağrınız sonlandırıldı diyor. Müşteri temsilcisine bağlanmak mucize haline geldi. türk telekom burdan sana sesleniyorum allah belanızı versin insanları yüksek hızlı internet niye paketi satıp bi işe yaramaz internet hizmeti dahi veremiyorsunuz dolandırıcısınız.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Arıza Çözülmüyor

18 TEMMUZ 2020    Semra HANIM 

Ben ttnet abonesiyim ev interneti kullanıyorum ve bizim ev internetimiz 2 aydır yok kaç defa arıza olduğunu bildirdim ben boş yere fatura ödüyorum bir an önce çözümlenmesini istiyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Adını Verip Dolandırdılar

17 TEMMUZ 2020    Sıdıka HANIM 

Türk telekomda çalışıyorum deyip Güney boya tadilat adı altında beni dolandırdılar. 2 aydır mağdur oldum evimi tamamlamadan gittiler. 10milyar 700tl parami aldılar. Çetin ve Yurdanur adındaki kişiler.Bunlar dolandırıcılar DİKKAT EDİN.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom  İnternet Yok 120 TL Fatura Ödüyorum

16 TEMMUZ 2020    Gül HANIM 

Ankara Polatlı Şabanözü mahallesinden 2014den bu yana ttnet hizmeti alıyorum geçen sene ve bu sene ariza yaşadık geçen sene yaklaşık bir ay ekip bekledik zorla yaptırdık ve 3 temmuz 2020 de tekrar kablomuz koptu 4 kere ekip yönlendirildi gelinmedi sürekli bekleyin cevabı verildi bugün Polatlı müdürü ali kadir baysalla yüz yüze görüşmeye gittim adam bizi doğru düzgün tınlamadı bir hafta daha bekleyin cevabı verdi geçen sene de aynı şey oldu kullanmadığım netin ücretini ödedim müşteri hizmetlerini arıyoruz ilçeye atıyor bekleyin cevabı veriyor ilçeye görüşmeye gidiyoruz müşteri hizmetlerini takmayın dediklerine bakmayın diyor yapın deyince ama sonradan bakalım ariza kaydınız var mi diyor takmayın dediği ne kaydınız var mi dediği ne anlamadım mağduruz ama onlar haklı 3 hafta bekleyin diyolar netimiz yok ekip randevu günü randevulara uymadı uymuyor şikayetim var hem il hem ilçe adam akıllı sonuç vermiyorlar aylık 120 lira fatura ödüyorum ama netim yok evde ilgili yerlerin ilgilenmesini rica ederiz..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom 1 aydır Bağlanmadı

16 TEMMUZ 2020    Ali BEY 

Konya Türk Telekom’a Telefon ve internet bağlatmak İçin müracaat yaptım sözleşmelerimi yapıp imzaladım Bir ayı geçti hala bağlamadılar bana 15 gün masaj çektiler bü gün bağlayacağız yarın bağlayacağız diye maalesef bağlamadılar Sizlerden isteğim bir an önce telefonum ve İnternet’imin bağlanmasını istiyorum saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Arıza Giderilmiyor

16 TEMMUZ 2020    Gülay HANIM 

Türk Telekom evimizde ne internet var ne telefon bizden ücret alıyorlar ama bir türlü ARIZA giderilmiyor müşterisi hizmetlerime de ulaşamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Bağlanmadan Fatura Ödüyorum

14 TEMMUZ 2020    Murat BEY

Türk Telekom dan iki ay önce ev interneti için başvuruda bulunmuştum ama bundan dolayı hem internetim aktif gözükür ama ortada internet yok bide iki aylık fatura kesiliyor bana bundan dolayı hiç yardımcı olamadılar mağdur durumdayım bana yardımcı olmanızı rica ederim saygılar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk TelekomKablom Koptu

14 TEMMUZ 2020    Ramazan BEY

Türk telekom iki aydır kapımda kablo koptu ilgilenen yok. Türk telekomdan şikayetçiyim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Para Verdim Hizmet Alamadım

14 TEMMUZ 2020     Arzu HANIM

Ttnet bir aydan fazladır arıza oldugunu bildirdik gelindi kablo değişicek dendi parasını ödediğim ttnet den hiç bir hizmet alamıyorum her gün mesaj atıyorlar covid yüzünden anlayışınız için teşekkür ederiz gibi ben parasını ödeyip hizmet alamıyorsam anlayışım asla olamaz lütfen şikayetim duyulsun lütfen saygılarımla..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Arıza Giderilmiyor

13 TEMMUZ 2020     Ümran HANIM

Türk Telekom Yazlık internet arızası giderilmiyor. 2 ay süreli internet 26 haziranda açıldı görünüyor. 8 temmuzda yazlığa geldim ve hemen arıza bildirdim. Arızadan dolayı hala kullanamadım. Ağustosun 26 sında kapatılacak.Hala almadığım hizmetin faturasını ödeyin diye her gün mesaj geliyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom'dan Şikayetçiyim.

13 TEMMUZ 2020     Suzan HANIM

Telekomdan şikayetim var. 24 haziranda internet nakil için başvurdum alt yapı sorunu var diye naklim olmuyor alt yapı sorununu gidermiyorlar lütfen yardım edin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom İptal Ettim 3 Fatura Geldi

11 TEMMUZ 2020     Aysel HANIM

Türktelekom ev internetini. 20 12 2020 tarihinde iptal etmiştim ama türk telekom ama iptal etmemişHala aktif görünüyor bana 3adet faturam oldugunu söylediler ve ödeyin dediler ben başka bir internet kullanıyorum bu faturayı ödeyemem.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Çeşitli Mesajlar Gelip Kesinti Oldu

10 TEMMUZ 2020     Müzeyyen HANIM

Telekom. İnstagram hesabı çalınan bir arkadaşımın hesabından gelen mesajlar üzerine çeşitli numaralara mesajlar gönderdim ve benden para kesildi. Bu numaralar kanaatimce telekoma ait olmasa nasıl gönderim yapılabilir. İsteğim dışında dolandırılarak kesildi bu para. Mağduriyetimden dolayı iptalini istememe rağmen telekom iptali mümkün değil ödemeniz gerekir dedi. Dolandırılıp parayı da ödeyip sessiz kalmak istemiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Alt Yapı Sorunu

10 TEMMUZ 2020     Emine HANIM

Türk telekom altyapı sorunundan beni mağdur etti yolun karşı tarafında var bizim sitede yok sapanca merkezde olmasına rağmen 180 gün süre verdiler buda 6 aya tekabül ediyor çocuklar ders yapamıyor lütfen destek olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom un Hizmet Aksaklığını Kınıyorum

9 TEMMUZ 2020     Emine HANIM

Türk telekom. 3,5 aydır internet için alt yapı bekliyorum. Başvuru yapalı 3,5 ay oldu. Covidden dolayı diyorlardı şimdi covidden normalleşme olalı kaç ay oldu hala ses yok kay aydır internet olmadan yaşıyorum bu zamanda. Covidde ön cephede savaşan bir hemşire olarak kınıyorum ve bir an önce ne yapılması gerekiyorsa yapılsın artık.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Ve Türknet İkisindende Şikayetçiyim

9 TEMMUZ 2020     Nesrin HANIM

Türknet ve TürkTelekomdan şikayetçiyim. Türknetten internet bağlattım alt yapı olmadığı için TürkTelekom dan hat alarak bağladılar bağlatabilmek için haftalarca bekledim Türknet TürkTelekom kaynaklı vb diyerek oyaladı durdu beni internet bağlandı 2 hafta ya kullandım ya kullanmadım internet gitti TürkTelekom diyor ki kullanıcı hatası Türknet kontrol etti diyor ki TürkTelekom hatası ama kesinlikle sorunum çözülmüyor birbirinin üzerine suç atıyorlar sadece ortada ben madur oluyorum bir an önce gereğinin yapılmasını istiyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Bilgim Dışında İşlem Yapıyor

9 TEMMUZ 2020     Mehmet BEY

Türk telekom benim adıma açık olan kontörlü hat benim hiç bir bilgim alakam olmadan faturalı hatta çevrilmiş bu durumdan şikayetçi ve davacı olmak istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türk Telekom Müşteri Onayı Olmadan Üyelik Yapıyorlar

9 TEMMUZ 2020     Halil BEY

Türk telekom hattında müşteri bilgisi ve onayı olmadan haksız şekilde bilinçsizce üyelik yapılıyor ve yüksek faturalar kesilerek şahsıma ödeme zorunluğu yapılıyor defalarca bilgi almak İcin aradığımızda bize sahsıma üye olduğumu ve üyelikleri iptal ettiklerini bir faturayı normalde yüksek ödeyeceğimi diğer faturaların anlamalı oldugum fatura geleceğini söylüyor fakat bi faturada sonra fatura tutarların iki ve üç misline çıkartılarak tekrar dolandırmaya davam ediliyor şu anda yine iki fatura kesilerek hiç kullanmadığım borç yükü ile karşı karşıyayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.