top of page

TURKCELL

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  163

Turkcell hakkındaki tüm tüketici şikayetleri

Turkcell Arıza Kaydına Çözüm Bulamıyor

18 OCAK 2021                Hüseyin BEY

 İnternet hızını 8 MPSB den 12 MPSB yükselttim bu işlemi yaptıktan bir kaç gün sonra internetim kesildi. Turkcelli aradım arıza kaydı yaptılar. Sonra mesaj attılar kapınıza kadar herhangi bir sorun yoktur.Ev içindeki hattınızı bir elektrikçiye gösterin dediler, elektrikçi getirip hattı kontrol ettirdim elektrikçi hatta bir sorun yok dedi, tekrar Türkcelli aradım bu sefer alt yapıyla ilgili bir sorun dediler(ilk seferde sorun yok demişlerdi).Bu sefer telekom bildirdik bakacaklar diyorlar, ben öğretmenim canlı derslerim var acil ihtiyacım var dediğim tarih (4 ocak pazartesi) bugün ayın 18 ocak gelen giden yok, internet yok nedir bu ne laçkalık. Arıyorum yaptıkları tek şey arıza kaydı oluşturmak başka yaptıkları bir şey yok . Ama ücreti almaya hazırlar yani anlayacağınız aylık ödemelerimizi yapıyoruz ama internet yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Benimle Artık İgilensin

18 OCAK 2021                Ali BEY

 İnternetime kefil olduklarını söylediler ama interneti mi aldığım günden beri kullanamıyorum bunu müşteri temsilcilerine ilettiğim halde sadece 2 kere yetkili servis yolladı ve onlar da bir çözüm yapmadan geri gitti (3 gündür arıza kaydı oluşturduğum halde hala yetkili servis yönlendirilmedi yasal süreç 24 saat dedikleri halde 3 gündür yetkili servis yollanmadı). Kapımıza memnun musunuz diye gelen yetkili kişilere memnun değilim diyip arızalarımı soyleyince bu bizi ilgilendirmez diyip geri gittiler hayatımda bu kadar saçma hiçbir şey görmedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Tarafından Kandırıldım

02 OCAK 2021                Raziye HANIM

Superbox Çağrı merkezini aradım 12 ay taahhüt yapamayız dediler alt yapı olmadığı için de Superbox almam gerekiyordu bayiye gittim ancak 12 ay yaparsanız alabilirim diye bilgi verdim onlarda tabiki 12 ay taahhütlü alabilirsiniz dediler bende bu yüzden kabul edip aldım ancak şu an öğreniyorum ki 24 aymış taahhüt fiyatı zaten çok yüksek ben 24 ay boyunca ödeyemem kandırıldım lütfen yardımcı olur musunuz?

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Beni Mağdur Etti

02 OCAK 2021                Nezahat HANIM

Superonline 3 aydır internet arızam devam ediyor hiç bir şekilde uğraşılmadı eğitim için çektim  eğitimim tamamen aksadı mağdur oldum bir an önce çözülmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Almadığım Hizmetin Bedelini Ödemek İstemiyorum

02 OCAK 2021                Gülüstan HANIM

Turkcell Superonline internetini kullanıyorum. Faturalarımızı aksatmadan düzenli yaptırdığım halde internetimiz çekmiyor ya da sürekli internette koma yaşıyoruz. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp şikayet ettiğim halde olumlu sonuç alamadım. Bana söyledikleri cevap. Şikayet formu açtık saha ekiplerimizi yönlendireceğiz diyorlar ne gelen var ne giden ve sözleşme imzaladığım icin ödemek zorunda kalıyorum faturamı. İptal de edemiyorum çok mağdurum bu konuda. Almadığım hizmet icin para ödemek istemiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Kullanamadığım Faturayı Ödemek İstemiyorum

02 OCAK 2021               Ayla HANIM

Turkcell hattım Kasım 2020'de gelen 914 liralık fatura 2 ay oldu hala bir çözüme ulaşmadı hattım kapandı çözüm noktasını her gün aramama rağmen hala bir cevap alamadım ben kullanmadığım bir parayı ödemek istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell İnternet Çekmiyor

30 ARALIK 2020            Lokman BEY

Turkcell Süper box. Öve öve gönderilen modem faturasını falan ödemiş olmama rağmen çekmiyor kullanılmıyor ve beni oyalayıp duruyorlar. Benim 4 tane çocuğum var bunların yüzden canlı derse giremiyor ve yok yazılıyor İlgilenmenizi rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Yüksek Telefon Faturası Gönderdi

29 ARALIK 2020            Özcan BEY

Adıma kayıtlı olan 541346**** nolu hattının son faturasının yüksek gelmesi sebebiyle Turkcell'den şikayetçiyim, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Superonline'den Hiç Memnun Değilim

28 ARALIK 2020            Eda HANIM

Bugün 2 servis geldi ve hala bir sonuç alamadık. Superonline internetten hiç memnun değilim kullanıcıya gerekli hassasiyeti göstermiyorlar sözleşmeyle insanları kandırıp almak zorunda bırakıyorlar satarken iyi ama iş soruna gelince yardımcı olunmuyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Beni Zor Durumda Bıraktı

28 ARALIK 2020            Melek HANIM

TURKCELL Yıllardır Turkcell faturalı hat kullanıcısıyım. 10.2020 de tarifeyi platinum paketten düşürttüm daha uygun bir pakete indirdim sözleşmem tekrar bir yıllık yenilendi ben 11. Ayda Türk Telekom'un paketleri daha uygun diye hattımı Türk Telekom'a taşıdım taşırken bana sözleşmenin sadece kullandığın kısmının cezasını ödeyeceğim söylenirken diğer operatörlerde bu şekildeyken Turkcell bu sözleşme bedelinin tamamını aldı ve bana 336 TL fatura geldi ben bu durumdan şikayetçiyim askeri ücretle çalışan insanlarız ve boş yere ödeme yaptırılmamalı insanlara.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Superbox Çekim Gücü Yok

27 ARALIK 2020            Derya HANIM

Merhaba alt yapıda port boşluğu olmadığından wevime internet bağlatamadım 2 ay boyunca çocuklarım eğitiminden geri kaldı Turkcell’in sunmuş olduğu Supeerbox adlı hatlı internet aldım ondada çekim olmuyor şu an zor bir şekilde ders görüyoruz maddi olarakta beni zorluyor askeri ücret alan anneyim ben lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Superbox İnternet Çekmiyor

27 ARALIK 2020            Öznur HANIM

Superbox Turkcell aylık 200 TL ödememe rağmen hiçbir şekilde internet çekmiyor çok sıkıntı yaşıyorum. Şikayet kaydı da oluşturuyorum kesinlikle yardımcı olmuyorlar. Çözüme kavuşmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Superonline'den Hiç Memnun Değiliz

27 ARALIK 2020            Gökmen BEY

Turkcell Superonline ev internet kullanıcıyım, daha iyi ve hızlı hizmet almak için paketimin hızını yükseltip ayda 79 TL olan ücreti 110 TL'ye çıkarttık ama inanın taahhüt edilen hızı bırakın o hızın üçte birini bile alamıyorum, defalarca aramamıza rağmen ilgilenen yok, ama her ay ücretini takır takır ödüyoruz, burdan Superonline abonesi olmak isteyenlere duyurulur.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell İnternet Sorunumla İlgilenmedi

20 ARALIK 2020            Emre BEY

Turkcell Superonline İnternet arızası cuma günü bildirdim iki gün içerisinde çözüm bulunacağı söylendi lakin herhangi bir çözüm bulmak bir yana çözüm için bir telefon bile almadım. Şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Bana Borç Çıkarıyor

20 ARALIK 2020            Gökhan BEY

Turkcell’den aldığım Superbox interneti 15-10-2020 tarihinde iade etmeme rağmen hem tarafıma borç çıkarılmıştır hemde süper box modem kutusunu iade etmediğimi söylüyorlar iade ve irsaliye belgeleri elimde mevcut olmasına rağmen hem faturamı iptal etmiyorlar hemde borç çıkarıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Şebeke Sorunu Yaşıyorum

20 ARALIK 2020            Recai BEY

TURKCELL şebeke hizmeti alamamak. Telefon ve internet sorunu yaşıyorum acil bir durum olsa hiç bir şekilde kimseye ulaşamıyorum bu konu hakkında acil yardım istiyorum Turkcell aradım henüz yardımcı olmadılar mağdurum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Beni Zor Durumda Bırakıyor

20 ARALIK 2020            Mediyha HANIM

Turkcell Superonline, dört yıldır Superonline müşterisiyim ve her ay düzenli faturamı ödüyorum, istanbuldan Antalya'ya taşındım, fakat ikametimi İstanbul’daki evimde kaldı, kalması gerekiyor, Antalya’daki taşındığım evde kız kardeşimle kalıyorum ve hattımı nakil etmek istedim fakat burada Superonline Box'ı olmadığı için hizmet alamadım, iptal etmek istiyorum cayma bedeli ( bir ay kullandığım halde ) bin küsür TL istediler ya da iki yüz TL ödeyerek iptal etmem için ikametimi almam gerekiyormuş, ben bir hat için neden ikamet aldırayım, bir ay kullandım ve cayma bedelini beş aylık ödeyeyim diyorum kabul etmiyorlar, ne yapabilirim yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor

18 ARALIK 2020            Erdal BEY

TURKCELL’den ŞİKAYETÇİYİM. Ben bir Turkcell Superonline abonesiyim. Oturduğum semtten başka bir yere taşındım. Taşındığım semtte Turkcell’in fiber altyapısı olmadığı için internet hizmeti alamadım, Turkcell'e yaptığım başvuru sonrası başka bir sistem ile internet hizmeti alabileceğim söylendi fakat ne tarafıma dönüş yapıldı ne de ben bir yetkiliye ulaşamadım. Bu dönem içinde faturalarımı ödemeye devam ettim. Evimde internet olmadığı için Turkcell'e ait telefonumun internet paketini arttırmak zorunda kaldım. 70 TL olan faturam 140 TL oldu. Superonline son dört ayda bağlı olmayan internetten 35,36,76,56 TL gibi anlamsız faturalar kesmeye ve benden bu parayı almaya devam etti. Taahhütüm bitti. Turkcell'e ait aparatları teslim ettim ardından 76 TL ilk fatura geldi, onu da ödedim şimdi yine 56 TL’lik fatura kesilmiş bana. 5 aydır bağlı olmayan internete para alan sözleşme bitmiş olmasına rağmen bana fatura göndermeye devam eden Turkcell’in yaptığı haksız kazanç değil midir? Şikayetçiyim Turkcelden ŞİKAYETÇİYİM.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell İnternet Sorununu Gidermiyor

14 ARALIK 2020            Mithat BEY

Turkcell Superonline ev interneti kullanıcısıyım (abone no:2451****) 03.12.2020 tarihinde internet bağlantım kesildi 04.12.2020 tarihinde müşteri hizmetlerine durumu bildirdim her gün 2 veya 3 defa aramama rağmen sorun halen giderilmedi abonelik iptali istiyorum bu defa da cayma bedeli isteniyor arızayı giderin o zaman diyorum, ilgilenmiyorlar. Öğretmenim ve 2 çocuğum var hem ögrencilerim hem çocuklarım bu durumdan dolayı mağduruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Beni Aramasın Artık

14 ARALIK 2020            Sinan BEY

Turkcell'e hiçbir aboneliğim hiçbir zaman olmadığı halde bir kez internet için arayan bayiye bilgi sordum ve o gün bugündür farklı isimleri arayan hukuk firmaları ve Turkcel adına arayan avukatlar ve direk Turkcell'den gelen mesajlarla taciz altındayım. Arayıp numaramı veri tabanlarından çıkarmalarını söylediğimde çıkarmayacaklarını söylediler. Tüketici hakem heyetinden kendilerine şikayet gitti. Hiçbir şey değişmiyor. Günde 5_10 kez aranıyorum. Kendilerini yasaların ve her türlü insan ve kurum etiğinin üstünde sayan bu firmanın rahatsız edicilik boyutu inanılmaz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Superonline Sürekli İnternet Kesiliyor

12 ARALIK 2020            Özlem HANIM

Turkcell firması otomatik ödemede olan faturayı banka tahsilat yapmasına rağmen hattı devretmek için aynı fatura bedelini Turkcell yayla bayi den yeniden tahsil ettiler banka makbuzunu kendilerine göstermeme rağmen kabul etmediler ve şimdi geri ödemesi için günlerdir uğraşıyoruz. Bu kadar kötü ve pahalı hizmet ancak Turkcell e yakışır en kıza zamanda operatör ü değiştircem yazıklar olsun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Turkcell Hattımı Artık Göndersin

12 ARALIK 2020            Seyfettin BEY

Turkcell İnternet sitesi üzerinden 11.07.2020 tarihinde hattımı Turkcell faturalı hata çevirdim yaklaşık 40 gün oldu ve kartım hala gelmedi Turkcell müşteri hizmetlerini arıyorum, hattınızı bu kuryeden takip ederek alabilirsiniz diyor ama ne yazıkki tam 40 gün oldu ve hala kartım gelmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page