TÜRKİYE HAYVANLARI KORUMA DERNEĞİ

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  05

Türkiye Hayvanları Koruma Derneği Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

THKD Köpeğimi Geri İstiyorum

16 TEMMUZ 2020          Ferhat BEY

Allahın selameti üzerinize olsun ben istanbul Esenyurt hürriyet mahallesi 2211sokak no 64 de esnafım 2 mağazam var dükkanın bahçesinde bakmakta oldugum köpeğim vardı bahçeden atlarken ayağı burkuldu devletimizin veterinerinde iyi ilgilenirler diye Esenyurt akçaburgaz barınağına götürdüler 06062020 tarihinde her gün arayıp bilgi alıyordum tedavisi bitince iade etmeyeceklerini söylediler tekrar aradığımda öldüğünü söylediler inanmayıp barınağa gittim mezarını göstermediler hayvanı ya satılar yada öldürdüler hayvanımı geri istiyorum öldüyse ölüsünü diriyse dirisini gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim ilgilenirseniz emin olun beni ve ailemi çok mutlu edersiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

THKD Hayvan Hakları

5 TEMMUZ 2020          Nazmiye HANIM

Ozan Şirin adlı şahıs hayvana taciz ve tecavüzden yargılansın istiyorum. Kendi köpeğinin fotoğrafını paylaşıp saatini yirmi liraya veririm diyerek hayvan haklarını ahlakı insani değerleri çiğnemiş çirkinleşmiş ve utanmadan bunun reklamını yapmıştır. En ağır şekilde yargılansın istiyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

THKD Köpekler Barınakta Bakılsa Daha İyi Oldu

4 TEMMUZ 2020          Burcu HANIM

Denizli'nin Honaz ilçesinde yeni mahalle Atatürk caddesi 60 nolu evde oturuyorum.Evimizin bahçesine sokak köpeği doğum yaptı 8 tane yavrusu oldu. Köpeklere zarar vermek istemediğimiz için ellemedik büyüdüler 2 aylık oldular nerdeyse. Evimizin bahçesi pirelerle doldu belediyemizden ricada bulunduk köpeklerin alınması için ve bahçemizin ilaçlanması için gelip ilaçlama yaptılar sağolsunlar. Ama 2 haftayı geçti köpekler alınmadı ve evimiz pireden arınmadı heryerimizi ısırdı belediyeyi birçok kez aramama rağmen zabıta yetkilisine ilettiklerini söylediler zabıta yetkilisinide 3-4 kez aradım ilgileneceğiz dedi ama ne gelen var ne köpeklerle ilgilenen. Ve 3 gün önce yavrulardan 2 tanesi çarpıldı öldü. Annesi de doğal olarak şu an yoldan geçen herkese arabaya insana saldırmaya başladı haklı olarak yavrularını kaybetti.zabıta yetkilisini tekrar aradım durumu bildirdim Cimere de yazdım yazı gelmesini mi bekliyorsunuz dedim yazı gelsin alırız hanımefendi dedi.lütfen daha fazla köpek ölmeden ve çevredeki kimseye zarar vermeden köpeklerin uygun bakım yerlerine alınmasını istiyorum . Bu konuda gereken ne ise en kısa zamanda yapılmasını rica ediyorum. Kolay gelsin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

THKD Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkalım

3 TEMMUZ 2020          Ülkü HANIM

Başı boş sokak köpekleri Merhaba Antalya Döşemealtı Yeşilbayır mah. 4723.sok. adresinde bulunan başı boş köpeklere bir çare bulunmasını ve çocuklarımızın rahatlıkla sokaklarda oynaması ve biz yetişkinlerinde korkmadan dışarı çıkabilmesi için bir çare bulunmasını istiyorum. Hayvan düşmanı değilim ancak yeni yavruladılar zaten fazlalardı şimdi daha fazla oldular. Gerekli belediyeleri ve büyük şehir belediyesini aradım yasadan dolayı bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bir müdahale yapılması için köpeklerin birine ya da birilerine zarar vermesi beklenmesin.En kısa zamanda Gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

THKD Hayvanlara Karşı Şiddeti Önlemeye...

2 TEMMUZ 2020          Demet HANIM

İstanbul başı büyük göğüs ve kalp damar hastalıkları hastanesi Maltepe Süreyya Paşa Eğitim Araştırma hastanesinde çalışan Birsen Ocaklı isimli kisi orda uzman doktordur ve yolda giderken ışıklarda duruyor yerde kopek yatıyor görmeme ihtimali yok bile istiye eziyor ve hiç durmadan çekip gidiyo videolarıda vardır böyle vicdansızlık olmaz canice bir davranış oda bi canlı ve yatıyor sessizce suçu günahı yok bu şahıs hayvanlara bunu yapıyorsa bu doktor olamaz kim bilir insanlara ne canilik yapar gereği yapılsın ve işinden olsun doktorluk hayatı bitsin bu kadının

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

WEB SİTEMİZİN KULLANIMI HERKESE AÇIK VE ÜCRETSİZDİR.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.