top of page

TÜRKSAT

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  07

Türksat Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Türksat Beni Zor Durumda Bırakıyor

02 OCAK 2021                Nafiz BEY

Ekim 2020'de yeni eve taşındım Kablo.tv'yi eski adresimden transfer ettim; taşındığımdan beri interneti doğru düzgün kullanamadım ; sürekli gidip geliyor video film izlerken sürekli kesiliyor hatta bazen hiç olmuyor hemde modemin yanındayken ; 2020 teknoloji çağında hala internet bağlantınız yok yazısı çıkıyor sürekli karşıma ; kaç defa aramama rağmen modemi aç kapa gibi geçici çözümlerden başka bir şey yapılmadı eve gelinip bakılmadı bile; wifi düzgün çekmediği için telefon internetimi kullanıyorum bir de bunun maliyeti ekleniyor; bütün bunları göz önüne alarak anlaşmayı feshedip ayrılmak istediğimde de 525 TL fesih işlemi çıkıyor ; sorunlarıma hiç bir çözüm bulunmadığı gibi birde bu kadar para ödemek zorundayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türksat Cihaz Kurulumunu Yapmadı

23 ARALIK 2020            Ülker HANIM

Türksat Kablolu Yayın Hizmet numarası 104011**** A** E***** üzerine kayıtlı bulunan

Cihaz kurulumu yapılacaktı. Üç haftadır neticeye gidemedim. Eşim akciğer, prostat, cilt CA hastasıdır. Bu pandemi' günlerinde hizmet istedim. Defalarca aramama rağmen sonuç yoktur. Yetmiyor gibi alay edercesine talebiniz üzerine kurulum ertelenmiştir diyerek üç defa mesaj gönderildi. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Bilgilerinize arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türksat İnternet İyi Çekmiyor

19 ARALIK 2020            Erkan BEY

Türksat Kablonet. internetin diğer odalarımızda çekmemesi. Biz bunu müşteri hizmetlerine ilettik müşteri hizmetleri bize teknik servis gönderdiler ve teknik servisin bize söyledikleri şunlar internetin hızı normal ama gücü zayıfmış ve ben teknik servise sorduğumuda neden gücü yavaş dediğimde verdiği cevap devletin bunlarda radyasyon olduğu için gücünü düşürmüşler. Ben müşteri hizmetlerini aradığımda bu durumu ilettim ve müşteri hizmetleri bana bi dilekçe yazdı bana ve dilekçemin cevabı geldi dilekçede verilen cevap internet güçlendirici alın dedi. Ben bu sefer müşteri hizmetlerine dedim bana sinyal gücü alın diyorsunuz sinyal gücünde daha fazla radyasyon var peki neden bana alın diyorsunuz benim evde küçük çocuğum var. Konuşmalarımız birebir böyle kayıtta da böyle. Ben 15 gün içinde iptal etmek istedim çünkü okula giden çocuğum olduğu için canlı derste mağduriyet yaşıyor ve ben buna her ay para vereceğim. Bende iptal talebi istedim aldığım cevap kurulum parası ve tv parası 427 TL istediler. Ben devletin vereceği karara saygı duyarım gereği yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türksat İşini Düzgün Yapmıyor

12 ARALIK 2020            Ayten HANIM

Türksat/ kablo tv taahhütü olan müşterilerinin hizmetini bekletiyor. 1 ay dır açmış olduğumuz hattımızın o da değişikliği talebini açıklamasız kapatarak hizmet vermiyorlar. Taahhütlü abone olmamızın rahatlığıyla açmış olduğunuz kayıtları kapatıp, geri dönüş sağlamıyorlar. Kablo tv Türksat ile taahhüt anlaşması yapmayın.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türksat'ı Dondurmak İstiyorum

09 ARALIK 2020            Hüsniye HANIM

Türksat internetten 6 ay dondurulması talebim reddedildi pandemi sebebiyle kullanmıyorum ama ücreti ödemek zorunda mıyım ilgilenirseniz memnun olurum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türksat İnternet Hizmeti Alamıyorum

27 EKİM 2020                Kadir Bey

Türksat Kablonet 38531** fatura nolu abonesiyim 08.10.2020 tarihinden beri net hizmetini alamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Türksat Kullanmadığımız İnternet İçin Para Ödüyoruz

04 MAYIS 2020              Barış Bey

Türksat devamlı internet ve tv yayını gidiyor bunun için yardımcı olun lütfen ve kullanmadığımız yayın ve internete için para ödüyoruz yazık bu günlerde insanlar evde otururken tv ve internet ti kullanamazsa ne yapsın yazıklar olsun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page