top of page

UPS KARGO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  12

Ups Kargo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Ups Kargo'yu Bir Daha Kullanmayacağım

12 ARALIK 2020            Gökhan BEY

Ups kargo şirketi. Bundan 3 ay önce bir internet sitesinden Ceyo terlik satın aldım ve 112 TL ödedim. Fakat terlik bana gelmedi internet sitesi N11.com'du görüşmeler sonucunda terliklerin Ups kargo şirketine teslim edildiğini öğrendim, sonra Ups’yi  aradım ve depolarında yangın çıktığını  terliklerim yandığını söylediler hiç ilgilenmediler bende seyahate gittim 2,5 ay sonra döndüm herkes mutlu varsa yoksa pandemi ancak az da olsa kimse benim terlik ücretimi tazmin etmedi kardeşim parayı n11 e kk ile ödedim ancak terliği Ups kargoya teslim etmişler o zaman ups kargodan tazmin edilecekmiş. Ben mağdur oldun kimsenin umurunda değil şimdi n11 ve Ups Kargo'yu kullanmıyorum ve kimseninde kullanmasını istemiyorum ya daha büyük bir alım yapsaydım ne olacaktı yani hikaye gerisi 100 TL bile tazmin edilemiyor tüm belgelerim bende ancak terbiyesizlik baki kalıyor. Herkes bilsin istedim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargomu Paramparça Getirdi

15 KASIM 2020              Mesut BEY

Ups kargo firması... Yazıklar olsun benim kolilerimi paramparça getirdi ve son koli 2 ay oldu hala gelmedi hakkım size haram olsun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

04 KASIM 2020              Ebru HANIM

Dyson ve Ups Kargo 02.11.20 tarihinde sipariş verdiğim Dyson saç şekillendirici için Kargo nerde olduğunu elime ne zaman geçeceğini bilmek için muhattap bulamıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum belli bir süre bekledikten sonra da kapanıyor Dyson ve Ups kargo tam bir hayal kırıklığı..

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Muğla Ortaca Şubesi

19 HAZİRAN 2020          Bora BEY

Ups kargo ortaca şubesi. Cumartesi günü çıkan kargom hala İzmir’e ulaşmadı.Şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Diyarbakır/Bağlar Şubeye Ulaşılmıyor

8 HAZİRAN 2020            Ayşegül HANIM

Ups kargo E bebek yoluyla Ups kargodan arızalı gelen ürün için kargo kurye talebinde bulunmuştum. Fakat talepte bulunalı bir ay olacak nerdeyse hala gelip kargom alınmadı. E bebeği her aradığımda sürekli aynı işlem yapılıyor ve kapatılıyor. Ups kargo ya ise bağlanamıyorum. Kısacası verilen hizmet sadece reklamlar da asla ulaşılmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Diyarbakır/Bağlar Şubeye Ulaşılmıyor

17 MAYIS 2020               Mahir BEY

UPS KARGO... 13.05.2020 TARİHİNDEN BERİ BAĞLAR/DİYARBAKIR UPS KARGO FİRMASINDA BEKLEYEN KARGOM ADRESİME TESLİM EDİLMEDİ TELEFONLARINA ULAŞILAMIYOR.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Gibi Bir Firmadan Beklenmeyecek Hareket

08 MAYIS 2020               Oğuzhan BEY

UPS Taşımacılık - Kargo, 02.05.2020 tarihinde Vatan Bilgisayardan sipariş verdim ve 02.04.2020 tarihinde UPS'e teslim edildi. Kargo takip sitesinden baktığımda 05.05.2020 tarihinde teslimatı bekleniyor, yazıyordu. 2 gün boyunca update girmedi. 07.05.2020 tarihinde kuryeye teslim edildi, teslimata çıkacak şeklinde güncellendi. Bugün 08.05.2020 itibariyle gönderiniz ileri bir tarihte teslim edilecektir şeklinde güncellendi. Bu süre boyunca UPS müşteri hizmetlerini aradımda telefon çalmadan direkt meşgule düşüp kapanıyor. En azından kargonun durumu hakkında bilgi, net bir tarih verilmeliydi. 1 hafta öncesinden Vatan Bilgisayardan aynı üründen sipariş verdim ve Aras Kargo ertesi gün teslimatını sağladı. UPS gibi bir firmadan beklenmeyecek hareket.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargom Gelmediki Reddedeyim

08 MAYIS 2020              Esra HANIM

UPS kargo şirketi, Defactodan sipariş verdigim ürünlerim ups kargo tarafından gönderilmektedik bugun teslimata geldiklerinde telefonla arayıp apartmanın kapısına inmemi istediler indiğimde sorumlu kisi yoktu beni aradıkları numaradan defalarca aramama rağmen açmadılar ve kargomu alıcı gönderiyi hiç bir sekilde kabul etmedi girmişler sisteme bana kargom gelmediki reddedeyim ayrıca bu sorumsuzluk degilde nedir?

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo İle Çalışılmasını Tavsiye Etmiyorum

06 MAYIS 2020              Hülya HANIM

UPS kargo şirketi ile tarafıma 27 Nisan 2020 tarihinden baslamak üzere ulaştırılması gereken kargom, bugun 5 Mayıs 2020 olmasina rağmen halen ulaştırılmış değildir. Mailime gelen bilgide 'alici teslimat adresine hizmet yoktur' yazdığı icin adresimi değiştirmek zorunda kaldım. Simdi de formula Hub'a bırakıldığı yazılmış. Ayrıca BIR UPS TESISINDE BIRAKILDI ifadesi kullanılmış. Internetten pek çok kez alışveriş yapmama rağmen hiç bir kargo firmasıyla UPS KARGO firması gibi bir sorun asla yaşamadım. Tüm iletişim bilgilerim taraflarında olmasina rağmen kurye tarafından aranmayıp üstelik ne ilçeye gelen kargo numarasına ne de genel müşteri hizmetlerine ulaşabildim. Hiç biri telefonlarıma cevap vermiyor.destek@ups.com adresine de mail attım. Hiç bir sekilde UPS kargo ile çalışılmasını hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Boyle deneyimli bir firmanın alıcılarını bu sekilde mağdur etmesi bu firmaya hiç yakışmıyor. Tüm haklarımı arama konusunda gereken her yerle iletişime geçeceğimi bildirir; mağduriyetimin acilen giderilmesini arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Ödeme Yaptığım Ürünü Teslim Etmiyor

05 MAYIS 2020               Mislihan HANIM

Ups Kargo Kars şubesinden şikayetçiyim adres yetersiz diye ödeme yaptığımız ürünlerimiz teslim edilmiyor kargoyu arayınca müşteri temsilcileri işlerini yapmak yerine tartışıyorlar ödeme yaptığım ürünümü teslim etmeyeceğini söylüyor

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Pişmanlıktır

13 NİSAN 2020              Yasemin HANIM

Kitapyurdu.com dan vermiş olduğum kitap siparişlerim yaklaşık 9 gündür UPS kargo tarafından bekletiliyor. Sipariş verirken 2 gün sonra teslim edeceklerini söylemelerine rağmen şu an hala teslim tarihi bilinmiyor yazıyor. Üstelik hiç bir yetkiliye ulaşamıyorum. UPS Kargo pişmanlıktır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, böyle bir rezalet olamaz!!

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page