Ups Kargo Muğla Ortaca Şubesi

19 HAZİRAN 2020          Bora BEY

Ups kargo ortaca şubesi. Cumartesi günü çıkan kargom hala İzmir’e ulaşmadı.Şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Diyarbakır/Bağlar Şubeye Ulaşılmıyor

8 HAZİRAN 2020          Ayşegül HANIM

Ups kargo E bebek yoluyla Ups kargodan arızalı gelen ürün için kargo kurye talebinde bulunmuştum. Fakat talepte bulunalı bir ay olacak nerdeyse hala gelip kargom alınmadı. E bebeği her aradığımda sürekli aynı işlem yapılıyor ve kapatılıyor. Ups kargo ya ise bağlanamıyorum. Kısacası verilen hizmet sadece reklamlar da asla ulaşılmıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Diyarbakır/Bağlar Şubeye Ulaşılmıyor

17 MAYIS 2020          Mahir BEY

UPS KARGO... 13.05.2020 TARİHİNDEN BERİ BAĞLAR/DİYARBAKIR UPS KARGO FİRMASINDA BEKLEYEN KARGOM ADRESİME TESLİM EDİLMEDİ TELEFONLARINA ULAŞILAMIYOR.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Gibi Bir Firmadan Beklenmeyecek Hareket

08 MAYIS 2020          Oğuzhan BEY

UPS Taşımacılık - Kargo, 02.05.2020 tarihinde Vatan Bilgisayardan sipariş verdim ve 02.04.2020 tarihinde UPS'e teslim edildi. Kargo takip sitesinden baktığımda 05.05.2020 tarihinde teslimatı bekleniyor, yazıyordu. 2 gün boyunca update girmedi. 07.05.2020 tarihinde kuryeye teslim edildi, teslimata çıkacak şeklinde güncellendi. Bugün 08.05.2020 itibariyle gönderiniz ileri bir tarihte teslim edilecektir şeklinde güncellendi. Bu süre boyunca UPS müşteri hizmetlerini aradımda telefon çalmadan direkt meşgule düşüp kapanıyor. En azından kargonun durumu hakkında bilgi, net bir tarih verilmeliydi. 1 hafta öncesinden Vatan Bilgisayardan aynı üründen sipariş verdim ve Aras Kargo ertesi gün teslimatını sağladı. UPS gibi bir firmadan beklenmeyecek hareket.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargom Gelmediki Reddedeyim

08 MAYIS 2020          Esra HANIM

UPS kargo şirketi, Defactodan sipariş verdigim ürünlerim ups kargo tarafından gönderilmektedik bugun teslimata geldiklerinde telefonla arayıp apartmanın kapısına inmemi istediler indiğimde sorumlu kisi yoktu beni aradıkları numaradan defalarca aramama rağmen açmadılar ve kargomu alıcı gönderiyi hiç bir sekilde kabul etmedi girmişler sisteme bana kargom gelmediki reddedeyim ayrıca bu sorumsuzluk degilde nedir?

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo İle Çalışılmasını Tavsiye Etmiyorum

06 MAYIS 2020          Hülya HANIM

UPS kargo şirketi ile tarafıma 27 Nisan 2020 tarihinden baslamak üzere ulaştırılması gereken kargom, bugun 5 Mayıs 2020 olmasina rağmen halen ulaştırılmış değildir. Mailime gelen bilgide 'alici teslimat adresine hizmet yoktur' yazdığı icin adresimi değiştirmek zorunda kaldım. Simdi de formula Hub'a bırakıldığı yazılmış. Ayrıca BIR UPS TESISINDE BIRAKILDI ifadesi kullanılmış. Internetten pek çok kez alışveriş yapmama rağmen hiç bir kargo firmasıyla UPS KARGO firması gibi bir sorun asla yaşamadım. Tüm iletişim bilgilerim taraflarında olmasina rağmen kurye tarafından aranmayıp üstelik ne ilçeye gelen kargo numarasına ne de genel müşteri hizmetlerine ulaşabildim. Hiç biri telefonlarıma cevap vermiyor.destek@ups.com adresine de mail attım. Hiç bir sekilde UPS kargo ile çalışılmasını hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Boyle deneyimli bir firmanın alıcılarını bu sekilde mağdur etmesi bu firmaya hiç yakışmıyor. Tüm haklarımı arama konusunda gereken her yerle iletişime geçeceğimi bildirir; mağduriyetimin acilen giderilmesini arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Ödeme Yaptığım Ürünü Teslim Etmiyor

05 MAYIS 2020          Mislihan HANIM

Ups Kargo Kars şubesinden şikayetçiyim adres yetersiz diye ödeme yaptığımız ürünlerimiz teslim edilmiyor kargoyu arayınca müşteri temsilcileri işlerini yapmak yerine tartışıyorlar ödeme yaptığım ürünümü teslim etmeyeceğini söylüyor

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ups Kargo Pişmanlıktır

13 NİSAN 2020          Yasemin HANIM

Kitapyurdu.com dan vermiş olduğum kitap siparişlerim yaklaşık 9 gündür UPS kargo tarafından bekletiliyor. Sipariş verirken 2 gün sonra teslim edeceklerini söylemelerine rağmen şu an hala teslim tarihi bilinmiyor yazıyor. Üstelik hiç bir yetkiliye ulaşamıyorum. UPS Kargo pişmanlıktır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, böyle bir rezalet olamaz!!

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.