top of page

VAKIFBANK

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  72

Vakıfbank Hakkındaki Tüm Şikayetler

Vakıfbank Bana Yardımcı Olmuyor

10 ARALIK 2020            Esen HANIM

Vakıf Bank Şube'deki S***** adındaki bayan ben paramı hesaba yatırmak için geldim bana sizi bireysel emeklilik yapalım diye ikna etti bana 2 tane sözleşme açmış bana bir sürü imzalar attırdı bundan benim haberim yeni oldu bana sizden para kesintisi olmayacak dedi ben çalışmaya başladım maaşım yatınca 1302. Hesabımdan çekti ben müşteri hizmetlerini aradım bana 2 adet sözleşmemiz olduğunu söyledi bayanı aradım cumaları şube ye geliyor gittim baktım kendisini bulamadım S***** denilen bayan ayın 4 param çekiliyor benimde ayrılış tarihim 6’sı bayanın dediği sözcük gelseydin beni bulsaydım o parayı sana öderdim artık paran yandı dedi bana ne kadar onlar için paran yandı demek bir sürü bahaneler uydurdu arıyorum hayat emekliliği bir türlü bana çözüm bulamadılar para benimdi mağdur olan gene benim ben çocuk okutuyorum benim çocuğumun rızkıydı o lütfen gereğini arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank'dan Yatırdığım Para Görünmüyor

06 ARALIK 2020            Güner BEY

Vakıfbank Atm’sinden iş bankası kartıma para yatırdım fakat hesabımda gözükmüyor, lütfen yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank ATM'si Kartımı Yuttu

04 ARALIK 2020            Bahar HANIM

Torbalı sadık ileri bulvarı Vakıfbank Atm’si şahsıma ait olan finans bank kartımı vakıf ATM'den para yatırmak istedim kartımı taktım şifremi girdim lakin para haznesine para yerleştirdim ve 1 dk bekledi baya bende anlamadım ne olduğunu sonra paramı aldı kartı iade etti parama vakıf ATM el koydu bununla alakalı 28.11.2020 tarihinde Vakıfbank aradım onlarda kart bize ait değil finans arayın dedi bende finansı aradım mağdur oldugumu ve ödemem var evime icra gelcek yardımcı olun dedim onlar bilgileri aldı ben aradığımda bugün bana öyle bir paranın olmadığını ve işlem yapılmadığını söyledi bende zaten bir işlem yapmadım kartı taktım para haznesine para koydum ne fiş verdi ne bir şey direk parayı yuttu ben mağdurum ne demek param yok az buz para değil 1900 TL ben o parayı kazanmak için aylarca çalışıyorum şikayet ediyorum Torbalı sadık ileri bulvarındaki vakıf Atm’si tarafından mağdur oldum kart sahibiyim kartı aldığım bankam finans banktanda şikayetçiyim benimle ilgilenmediler bile doğru düzgün param yok efendim mağdurum benim çoluğum çocuğum var nasıl ödeme yapacağım benim paramı ATMe nasıl yuttuysa geri hesabıma yatırsınlar lütfen rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Kart Aidatı Ücretini Versin

27 KASIM 2020              Nevzat BEY

Vakıfbank yıllık kredi kartı ücreti talep edilmesi üzerine kredi kartlarımı iptal ettim. Kullanmadığım kredi kartının ücreti talep etmeme rağmen tarafıma ödenmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Beni Zor Duruma Düşürdü

19 KASIM 2020              Heyhat BEY

Vakıfbank tarafından aldığım ihtiyaç destek kredisi ödemeleri bana 36 ay vade ve Her ay 100 lira taksitle verilmişti ama geçen gün bana gelen mesajda her ay 520 lira şeklinde ödeneceği mi söylendi en yüksek faizli bir şekilde ödeyebilecek durumum yok ve size yazdığım bu dilekçeyi bir an önce değerlendirmenizi rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Param Çekilmiş Olarak Görünüyor

09 KASIM 2020              Tunay BEY

Vakıfbank kredi kartımdan para çekerken PTT Atm’sinden ATM çevrim dolu oldu parayı alamadım para hesapta çekilmiş görünüyor bankayı aradım 45 gün oldu bir türlü cevap gelmiyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Çalışanı Müşteri Ayırt Ediyor

31 AĞUSTOS 2020          Erhan BEY

Vakıfbank bursa Osmangazi Fomara şubesi güvenlik arkadaş içerisi yogun diye dışarda beklemizi söyledi işlemimizi sormadan tanıdığın sanırım gelince içeri aldı. bizi neden almadığını sorduğumda bana onlar kobi sen necisin diyerek tersledi bana sormadınız bile işlemimi dedim kim oldugumu ne islem yapacagımı bilmiyorsun dediğimde sıran gelince yaparsın diyerek ikazda bulundu müşteri ayırt ederek islem yapması yada müşteriyi terslemesi Vakıf banka yakışmayan bir da davranış.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank 0.64 Kredi İçin Sorun Çıkarıyorlar

14 AĞUSTOS 2020          Rüstem BEY

Bursa Gürsu vakıf bank temsilcileri ve müdürü hakkında şikayetçiyim satın aldığım evin ipoteğini taşınması için başvuru yapıldı ve çok isteksizce bir davranış sergiliyorlar herkes çok rahat ve yaklaşık 25 gündür müteahhidin belirttiği inşaata ipoteği taşıyamadılar bankaya günde 5 defa giriyoruz her seferinde biz sizi aratacağız cevabı alıyoruz ama bu kadarda olmaz bu ne ciddiyetsizlik ben bunların yüzünden evimi satıp 0.64 'ten kredi çekecekken bunlar geç hareket ettiği için benim hakkım yandı lütfen bu işle ilgilenen varsa bir görüşsünler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Konut Kredisi Yapılandırma

16 TEMMUZ 2020          Süleyman BEY

Pandemi döneminden bir ay önce Vakıfbank konut kredisi kullanmıştım konut kredisi faiz oranlarının düşmesi bizi sevindirirken maalesef benim ve benim gibi binlerce insana yapılandırma imkanı tanımaması bizleri aynı derecede üzmüştür bu şikayetimi gereken mercilerce değerlendirilmesini rica ediyorum ve bu mağduriyetimizi giderilmesini dört gözle bekliyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Kredi Sonucu Olumsuz

10 TEMMUZ 2020          Aziz BEY

Vakıf banka temel ihtiyaç kredisi başvurusu yaptım sonuç olumsuz geldi ve aynı şekilde halk bankasınada başvuru yaptım halk bankasıda olumsuz cevap verdi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Atm de Param Kaldı

10 TEMMUZ 2020          Turgut BEY

4 ay bekledikten sonra Vakıfbank’tan red cevap geldi borçluyum fakat her ay bankaya ödeniyor borç iyi çalışmalar şikayetim Vakıfbank bana kredi vermiyor neden.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Atm de Param Kaldı

9 TEMMUZ 2020            Shaknoza  HANIM

İstanbul/ Kağıthane. Vakıfbank kartıma, Vakıfbank ATM den para yatırdım ama param ATM da kaldı, hesabımda bugün 4 iş günüdür gözükmüyor. Müşteri hizmetleri yardımcı olmuyorlar işlerini düzgün ve disiplinli halde yapmıyorlar böyle bir iş çalışanlara bankada yer olmadığını talepte bulunup benim paramla alakalı çözüm bulmanızı şikayetçisiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Sonuçlanmadı

23 HAZİRAN 2020         Erhan BEY

Bireysel destek kredisi başvurusu yaptım Vakıfbank'tan 4 ayın üzerinde oldu hala sonuçlanmadı zor durumdayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Beklemede

22 HAZİRAN 2020         Şevki BEY

Merhabalar Vakıfbank'tan destek ihtiyaç kredisi başvurusu yaptım yaklaşık 65 gün oldu hala beklemede bunun sonuçlanmasını istiyorum. Saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Temel Destek İhtiyaç Kredisi Çıkmadı

18 HAZİRAN 2020         Fatih BEY

Cumhurbaşkanımızın talimatıyla herkese destek kredisi verilcekti Vakıf banka 57 önce başvuru yaptım Ziraat bankasına 43 oldu herhangi bir dönüş olmadı zor durumdayım ilgilenmenizi rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank 10 Bin Tl İhtiyaç Kredisi 

17 HAZİRAN 2020         Sezgin BEY

Devletin pandemi döneminde vatandaşa vaat ettiği geliri 5.000 liranın altında olan vatandaşa sunduğu imkandan Vakıfbanka 10.000 TL başvuru yapmama rağmen hiç bir şekilde sonuç alamadım hedefini arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri 

15 HAZİRAN 2020         Mühessel BEY

Bugün 15.06.2020 tarihinde defalarca Vakıflar bankası müşteri hizmetlerini aradım. aktarma işlemini çok zor gerçekleştirmeme rağmen her defasında 15 dk. 24 dk gibi uzun süreler beklememe rağmen bir türlü görüşemedim. internet bankacılığı şifremi unuttum ödemelerimi yapamıyorum?çok zor durumda kaldım. şikayetçi ve bana geri dönülmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

13 HAZİRAN 2020         Veysi BEY

Vakıfbankta kredi başvurusu yaptım 10.000 lira bana 3.000 lira verdiler mağduriyetimin giderilmesini istiyorum teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank Kredisi Başvurusu Yaptım

13 HAZİRAN 2020         Ali BEY

Vakıfbank ihtiyaç destek kredisine başvuru sonucu gelmedi 10.000 lira temel destek kredisi onaylanmasını arz ve rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vakıfbank 10 Bin Tl İhtiyaç Kredisi Başvurum 

12 HAZİRAN 2020         Hüseyin BEY

Vakıf banka pandemi destek kredisi olan on bin TL ye müracaat ettim. 2 ay gibi uzun bir süre geçmesine rağmen tarafıma hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı. Yardımlarınızı bekler; gereğinin yapılmasını rica ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page