Vestel TV Defolu Çıktı

19 TEMMUZ 2020          Muhammed BEY

Vestel’den sıfır bir TV aldım özürlü çıktı değişim yapıldı altı defa aşağı yukarı ne işim yapıldı özürlü ve sorunlu arızalı çıktığı için son gelen TV on gün içinde piksel hatası verdi 65 inç 9860 modeli ve bir aydan bu yana TV de ses var görüntü yok ilgilenen yok Vestel beni Instagram’dan engellemiş müşteri hizmetleri ters ters cevap veriyor.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Fırını Getiren Çalışan Kırdı

18 TEMMUZ 2020          Azize HANIM

Vestel marka set ustu fırın aldım tasıma esnasında ürüne zarar verdiler üst camı kırıldı tasıma yapan mağaza görevlileri kapağın hemen değişim olacağını ve yetkili servisle iletişime geçileceği konusunda beni ikna ettiler mayıs ayında aldığım urun 1.5 ay geçmesine rağmen ilgilenilmedi mağaza görevlileriyle irtibata geçtim bizzat gıttım görüştüm ihmal olduğu ve telafi edeceklerini söylediler bugün 4 gün oldu hala iletişim içinde bulunmadılar şikayetçiyim mağdur edildim nasıl bir yol izlemem gerekir yardımcı olur musunuz rica ediyorum.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Firması Yanlışı Düzeltsin

10 TEMMUZ 2020          Bekir BEY

Vestel 23 nisan 2020 teslimatlı buzdolabım servis montaja getirdiği gün odadan geçirirken tahminen ön kapakta zedelenme olmuş. Servisciler gider gitmez farkettik ama o gün aramadık. Yoğun oldukları için daha sonrasında tokat yetkili bayideki çalışan arkadaş sordum onlarında değişim yapılabileceğini olağan bir durum olduğunu servisçi arkadaş size geldiğinde göstermemizi söylediler. Bu dönemde aynı tarihte aldığım bulaşık makinemde boya dökülmesi sorunu yaşadım 3 hafta servis parça getirecek diye bekledik ve biz bu süre zarfında zaman kaybettik. Bulaşık makinası sorun giderildi ama buzdolabı için geç kalındığı 1 ay içinde bilgi verilemesi gerekildiğini söylendi. Kullanıcı olarak yapmadığımız bir şey dolap kapağımın değişimini istedim Vestel firması ücretli olacağını söyledi. O gün montaja gelen servisçi arkadaş vefat etmiş. Ben bunu kime nasıl ispatlıyım firma malının arkasında değil. Yapmadığım bir şey ve dünya para ödeyip aldığımız ürünü defolu gibi kullanmak zorundamıyım. Vestel firmasının bu yanlışı düzelmesini talep ediyorum.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Servis Kullanıcı Hatası Olarak Bildiriyor

9 TEMMUZ 2020          Hüseyin BEY

28.06.2018 tarihte aldığım Indesit markalı buzdolabı nda iki kapağında paslanma ve dökülme meydana gelmiştir servise bildirdim servis garantisi daha devam ettiği halde kullanıcı hatası buluyor kullanıcı hatası olması mümkün değildir bulunduğu yerde rutubet nem yoktur ıslak bırakılmamıştır fazla kullanılmamıştır servis hiç yardımcı olmamıştır servisten ve buzdolabından şikayetçim Indesit markalı buzdolabının servisi Vestel yetkili servis bünyesi altına girmiştir ama Vestel kullanıcı hatası olarak bildiriyor yardımcı olunmuyor.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel TV Defolu Satmışlar

3 TEMMUZ 2020          Kurtuluş BEY

Vestel’den geçen yıl aldığım plazma tv silerken ekranı çatladı ve götürdüğümde bana siz kırmışsınız dediler ve defolu ürünü bana satmışlar aldığım ürün 5 bin tl ve mağdurum.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Finlux Buzdolabı

23 HAZİRAN 2020         Tülay HANIM 

Merhaba Gaziemir finlux buzdolabı aldım bes yıl üç yada dört yıl oldu kapı tam kapanmıyor servis çağırdım böyle kullan yada kapı değişecek dendi şu an daha kötü durumda beş dakkada bir ikaz ötüyor kapıyı bastırıyordum gece bile ötüyor uyanıp kapı bastırıyorum evimde herseyim Vestel ama bu dolap bizi çok üzdü kapı değiştirecek durumumda yol ne olur bana yardımcı olur musunuz güçlü bir firmasınız umarım beni bu sıkıntıdan kurtarırsanız saygılar.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Çamaşır Makinası

22 HAZİRAN 2020          Elif HANIM 

Vestel 7 aydır evliyim ve 3. makinem servis gelip sorun yok deyip çekip gidiyor ben bu durumda mağdur olan tarafım en yakın zamanda tüketici hakkına başvurmak istiyorum ve Bilgi almak istiyorum Saygılar.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Süpürge Süpürmüyor

21 HAZİRAN 2020          Elif HANIM 

Vestel den bir süpürge aldım toz torbalı hiç süpürmüyor götürdüm kabul etmiyorlar vede parasına 800 yüze aldık ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olun lütfen.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Çamaşır Makinesi Sorunlu Çıktı

20 HAZİRAN 2020          Gamze HANIM 

Vestel çamaşır makinam geldiği günden beri sorunlu bi çağırdım beyni değişti. Bir çağırdım taşı oynamış oturttular .Bi çağırdın şu pompası değişti değiştikten sonra pompadan dahada ses gelmeye başladı içindeki çeşme aparatı habire tıkanıyor makinanın içindeki koku cabası simdi yine makinada farkı bir sorun yine servis çağıracağım makina çalışırken yanık kokusu geliyo kazan noluyor tangır tungur. Acayip sesler çıkartıyor mahalle duyuyor makinanın sesini yıkanan çamaşırlar leş gibi.degisim talep.ediyorum yok bu ne ya tüketici hakkına şikayet edicem .onarılma sandı olunca degisim yapmıyoruz diyosunuz ama yalan sırf garantisinin bitmesi için oyalıyorsunuz. yazık günah değil mi türk mali diye güvendik aldık daha ürününüzün arkasında duramıyorsunuz.tavsiye isteyen herkese bedelden uzak durmasını söylüyorum tüm sosyal medyada bile yazan öneri isteyen kişilere bu nedir yani parayı biz alandaki topluyoruz makinanız sorunlu olmasa sorunlu dicek halimizi var. ürününüzün arkasında durmayı öğrenin. kaç kişiden aynı şeyi duydum servis geliyo yapıyor yine aynı diye herkes bıkmış gerçekten Vestel sıkıntılı bir marka beleş verseniz bir daha asla evime Vestel sokmam lanet olsun.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Bulaşık Makinesi

20 HAZİRAN 2020          Nidanur HANIM 

Vestel bulaşık makinası alıyorum aparatı almamızı orda söylemiyorlar eve getirince söylüyorlar ve gelen bulaşık makinası sepetleri çok dar geldi.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Fırının Düğmesi Arızalandı

17 HAZİRAN 2020          İsmail BEY

Vestel servis Vestel fırınımın düğmesi arzalandı servisini aradım yetkili servis saat 13 ve 16 arası gelecegini söyledi saat 10da servis aradı adresinize yakın yerdeyim bakabileceğini söyledi fırınımın garantili oldugundan servis düğme kapsam dışı diyerek hem düğme parası 40 lira birde servis ücreti 60 lira 100 lira aldı bende garantili nasıl olur o zaman sadece düğme parasını almasını söyleyerek tartışmış oldum ben çalışan kişiyim eşim evde parası olmaya bilir izah edilseydi taktırmazdım yetkili servisle görüştüm parayı alacağını alması gerektiğini bildirdi şikayetim budur.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Çamaşır Makinesi

16 HAZİRAN 2020          Yelda HANIM

Vestel Çamaşır makinem çalışır durumdayken iç kapak camı patladı. Vestel yetkili servisini aradım ve gelip baktıklarında garantisi bitmemiş üründen dış etken veya kullanıcı hatası olmadığı halde kapak bedeli için 350₺ istediler. İnsan sağlığını düşünmeyen bu Vestel servisi “içerisindeki cam parçalarını siz temizlersiniz diyerek gittiler.” Ben bu ücreti vermek istemiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Yetkili Servis Ücret Aldı

11 HAZİRAN 2020          Ahmet BEY

Vestel den 2ay önce televizyon aldık. Kendi kendine kapandığı için garanti kapsamında servis çağırdık baktılar ve dediler ki televizyon kaynaklı bi sıkıntı yok elektrikle alakalı deyip bizden 60tl servis ücreti talep edildi önceki televizyonumda plazma idi ve hiç böyle bi sıkıntı yaşamadım eğer şikayetimize bir dönüş yapılmazsa Vestel'den üzülerek söylüyorum Vestel'den almış olduğum son ürün olacak.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Yetkili Servisten Şikayetçiyim

8 HAZİRAN 2020          Özcan BEY

Şikayetçi olduğum marka Vestel serviste çalışan şahıslar hiç ilgilenmiyorlar suratsızlar sizi hiç gale almıyorlar yetkili servis yeri İstanbul Üsküdar ferah mahallesi.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel 144 Ekran  

6 HAZİRAN 2020          Maksut BEY

Vestel akıllı tv 144 ekran sizin gibi dandik bir firma daha görmedim ben bu tv den yıldım kardeşim sürekli bozulur mu zehir zıkkım olsun hepinizin allah belasını versin ben hayatımda hiç bu kadar böyle berbat bir çalışma görmedim.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Finlux Çamaşır Makinası 

1 HAZİRAN 2020          Selin HANIM

1 sene önce almış olduğum Vestel finlux çamaşır makinam arıza yaptı koruk teli çıktı servis gelip ayni koruk telini takip gitti ve suan su akıtıyor tekrar çağırdım videolarını çekip firmaya gönderdiler firma müşteri kullanım hatası olarak çözümlemiş servis kapsamına girmiyor ve ücreti 150 tl istiyor gerekirse makinanın yenisi vermelerini istiyorum.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Tv Seti Arızalı Çıktı 

31 MAYIS 2020          Ekrem BEY

“Vestel televizyon” Aldığımız tv seti arızalı çıktı ilk ay bitmesine 4 gün kala haber verdik ancak bir ay dolmasından 4 gün sonra arıza ekibi geldi video kaydını ve arıza kaydını aldı ama bir ay üzerinden geçti sizin merkezden geçen hafta gelip alacaklar evden ama gelen giden olmadı aramamıza rağmen cevap verilmiyor ürününüzü istemiyoruz. İyi günler.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Buzdolabı Kısa Sürede Paslanma Yaptı 

29 MAYIS 2020          Mevlüt BEY

Merhaba 2016 yılında almış olduğumuz VESTEL buzdolabı kısa sürede paslanma yapıp boyası atmıştı servisi aradığımızda ücretli olarak gelip ürüne bakacaklarını söylediler biz zaten sorun yaşıyoruz ve tekrar bir servis parası ödemek zorunda bırakılıyoruz ilgilenirseniz seviniriz.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Tv Faturam Gelmedi

27 MAYIS 2020          İsmail BEY

VESTEL 4K HDR MARKA TV ALDIM MENEMEN OUTLET MAĞAZASINDAN TARAFIMA FATURASI VERİLMEDİ SERVİS TARAFINDAN BIRAKILACAK DENDİ SERVİSİ ARIYORUM TAMAM BAKALIM SİZE DÖNELİM DEDİLER 15 GÜN GEÇMESİNE RAĞMEN HALE FATURAM TARAFIMA VERİLMEDİ ACİL BİLGİ RİCAMDIR.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vestel Klima Adana Yetkili Servisi Randevuya Gelmiyor

27 MAYIS 2020          Belgin HANIM

Vestel klima dış ünite yer değişimi için 15 gündür bekliyorum randevu veriyorlar ve gelmiyorlar müşteri hizmetini her aradığımda yeni kayıt alıyorlar ama dönüş yok.

 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.