Vodafone Evde İnternet Paketi

18 TEMMUZ 2020       Nilay HANIM

Vodafone evde net. kullandığım evde internet paketine iki aydır kapatmaya çalışıyorum çünkü taşındığımdan dolayı bulunduğum yeri evde Vodafone un kendi internet şebekesi yok onca Vodafone müşteri hizmetlerini aramama rağmen gerekli evrakları göndermeme rağmen hiçbir şekilde dikkate alınmıyorum ve bana iki aydır ödeme çıkıyor Tekrar aramama rağmen artık müşteri temsilcilerine bağlanamıyorum hiç bir şekilde kala almıyorlar şikayetçiyim kullanmadığım internet parasını ödemek istemiyorum teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone'dan Aldığım Bluetooth Kulaklık

18 TEMMUZ 2020       Esmer BEY

Vodafone Aldığım bluetooth kulaklığı sorunlu çıktı 2 kez tamire gitti üç ay oldu yeni aldığım bir kulaklığı hiç kullanamadım ve kullanmadığım bir urunun parasını oduyorum çok fazla mağdur edildim lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum… 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone İnternet İptali

17 TEMMUZ 2020       Emirhan BEY

Vodofone. Ev internetimin iptalini geciktirmeleri yüzünden şikayetçiyim 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone  Şebeke Çekmiyor

16 TEMMUZ 2020       Yahya BEY

Siz şebekenin ve baz istasyonu elemanlarınız 25 gündür arıza kaydı oluşturduk halen şebeke sorunu yaşıyoruz Siverek güvercin mah.bölgesinde şantiye olarak 50 abone Vodafone 48 abone türkcelli biz Vodafone olarak şebeke sıkıntısındayız çözüm bekliyoruz. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone İnternetimi Kapatmak İstiyorum

16 TEMMUZ 2020       Özkul BEY

Vodofone net kapatmak istiyorum 20 den fazla aradım 2 defa bayii gittim mail attım faks çektim ama yine kapatıyorlar. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Modem Çalışmıyor

14 TEMMUZ 2020       Fatma HANIM

Vodafone net evde internete yazıldım 5 ayda bir modem getirip fişe takıp gittiler modem çalışmıyor internete geldiği günden beri giremedim defalarca müşteri hizmetlerini aradım ama bir sonuç alamadım sürekli fatura ödüyor um hizmet alamadığım halde gereğinin yapılmasını istiyorum. 

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Hat Üstüne Telefon Aldım

14 TEMMUZ 2020       Ferdi BEY

Vodafone bayisinden cihaz aldım fatura üstüne bana kesilen fatura 2 bin lira ama gel gelelim benim ödediğim tutar 3 bin tl yi geçti elimde faturalarım falan hepsi var mağdur gerekenin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Benim Adıma Başkasına Hat Vermiş

13 TEMMUZ 2020       Özkan BEY

5453569355 nolu hattan hiç bir alakam yok benim adıma açılmış olan bu hattan ben sorumlu değilim benden habersiz izmir den bir suriyeliye Vodafone bayisi tarafından verilmiş ve faturalı olarak verilmiş.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Arıza Kaydı 1 Ay Oldu  

13 TEMMUZ 2020        Zekeriya BEY

Evinde Vodafone net kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır… Gecikmeli olsa 16.06.2020 arıza kaydı oluşturduk müşteri temsilcinizle 72 saatte arızam gidebileceğini söylediler lakin aradan 1 ay geçmesine rağmen defalarca müşteri temsilcilerini aramama rağmen ilgilen kimse olmadı. LÜTFEN!biri beni artık duysun artık. Biri benim mağduriyetimi gidersin.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone 2 Bin Tl Faturayı 3 Bin Tl Kestiler

12 TEMMUZ 2020        Ferdi BEY

Vodafone bayisinden cihaz aldım fatura üstüne bana kesilen fatura 2 bin tl gel gelelim benim ödediğim tutar 3 bin tl elimde ödediğine dair belgelerim var artı her ay aksesuar parası ödüyorum aksesuarın ne olduğunu bilmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Kontörlü Hattı Faturalıya Çevirmiş

12 TEMMUZ 2020        Sevgi HANIM

Vodafone çocuğuma kontürlü hat aldım ama Vodafone kendi kendine hattımı faturalı hata çevirmiş oğlum 13 yaşında oyun satın almış Vodofone paymend Google aramamızı bizimle ilgisi yok dedi bu ayki faturamı 404 bir dahaki ay için 300 küsür ödeme yapacağımı söyledi daha önce aynı olay oldu 200 TL fatura geldi itiraz edip telefona durdurma özelliği tanımlarını çocuğum küçük mağdur olmak istemediğimi söyledim ama tamam dediler bu konuda yine mağdur edildim lütfen mağduriyeti giderilsin şikayetçiyim vodofone’dan paramın iadesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone 2 GB Vermedi

12 TEMMUZ 2020        Bedir BEY

Vodafone ben Vodafone yanımda 'dan 50 ve üzeri yükleme karşı 2 Gb verilecekti ama verilmedi müşteri temsilcisiyle görüştüm ama kimse yardımcı olmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Çağrı merkezinde Çalışıyorum

10 TEMMUZ 2020        Elif HANIM

Cmc Vodafone çağrı merkezi; ismini belirtiğim çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak çalışmaktayım ve bilinirki mart ayı sonu itibariylen evlerde çalışmaya başladık ve bu konuda şirketimizden hiç bir sekilde destek alamadık alamadığımız konulardan biri normalde günlük 1 o gün yemek şirketi aitti anlaşmamızda o sekildeydi su andada yine Vodafone bağlı diğer şirketlerde yemek parası her ay belli bi miktar yatırılırken bizim şirkette bu konuda çok farklı bir tutum sergileniyor ve öyle bi destek yapılmıyor bir diğer konu şirketimizin isini yaparken baya bol bi internete ihtiyacımız oluyor ve şirketin isini yapmak icin kendimiz kendi imkanlarımızla baya bi zarara uğratılarak yani neredeyse aldığımız maaşın 5 te ikisini internet paketlerine harcamak zoruda bırakılıyoruz bu konuda defalarca başvurmamıza rağmen sadece ev interneti çekilirse çalıştığımız gün başına sadece 4 tl net ücret verileceği belirtiyor ve bir çoğumuzun bulunduğu ortamda alt yapı olmadığı icin ev interneti çekilme durumu hiç bir şekilde olmuyor, diğer bir konu evlerde fişli bilgisayarlarla çalışıyoruz ve elimizde olmayan elektrik kesintilerinin olduğu çalışamadığımız her saatin sureleri bizim aldığımız maaşlardan kesiliyor normal olarak elektriklerin çok kesildiği ilde yaşıyoruz aldığımız askeri ücretin belli bi tutarı da burdan kesiliyor simdi bu durumda aileme bakmak zorunda olan biri olarak sizden bu konularda yardımcı olabileceğiniz bir konu varsa destek rica ederim. Şimdiden teşekkürler.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Modem Sorunum

9 TEMMUZ 2020        Salih BEY

Vodafone marka modem. Bir yıl önce aldığım modem 05.05.2020 tarihinde arızalandı, o tarihten itibaren defalarca müşteri hizmetlerini aramama ve durumu ayrıntılı olarak izah etmeme rağmen tarafıma dönüş sağlanmamıştır. Her aradığımda ise sinyalde ve altyapıda arıza olduğunu ve türk telekom ekiplerini yönlendirmekteler, fakat ekipler geldiklerinde hiç bir sorunun olmadığı modemin arızalı olduğu ve değişmesi gerektiğini söylemekteler, ama Vodafone müşteri hizmetleri garanti kapsamında olmasına rağmen her seferinde bahaneler üreterek zamanı uzatarak bizi mağdur etmeye devam ediyor, zaten iki aydır mağdur durumdayız .Bu sorunun biran evvel çözülmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Hattımı Faturalıya Geçirmişler

8 TEMMUZ 2020        Abdullah BEY

Vodafone kontörlü hat aldım 2 ay sonra faturalaya geçirmişler benim haberim olmadan imzam yok bana sorulan bir şey yok faturalıya çevirmişler hattı ve bana 275 tl fatura çıkarmışlar bilgide vermiyorlar ve yasal süreç başlamışlar bende mecburen ödemek zorunda kaldım 1 aydır arıyorum kimseye ulaşamıyorum telefonlara cevap verecek derdimi anlatacak.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Benim Olmayan Hatta Bana Borç Geldi

6 TEMMUZ 2020        Hanife BEY

Benim olmayan 542616**** numaralı Vodofone borcum çıkmış hiç kullanmadığım halde 564 TL karşılığında ücret çıkmış bunun itirazını talep ediyorum olmazsada mahkemede ses kayıtlarını istiyorum bu konuyla ilgili gereğinin yapılmasını arz ederim

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Cayma Bedelini Karşılayacaktı

3 TEMMUZ 2020        İsmail BEY

Vodafone. Onlarca ses kayıtları mevcut olan mail yolu ile de ulaşmaya ve derdimi anlatmama rağmen çin işkencesi halini almış basit bir işlemi aylardır kişiyi aptal ve salak yerine koyarak halletmemeleri psikolojik çöküntü yarattı artık. Taşındım yeni adresime alt yapı sorunu yüzünden evde internet servisi veremediler o zaman iptal edelim dedik. Kendi sağlayamadıkları servis yüzünden benden erken iptal cezası almak için bin takla atıyorlar. Onlarca itiraz ve istedikleri belgeleri onlarca kez fax ile yollamama rağmen hala bana ödetmeye çalışıyorlar. Onlarca kez tekrar arıyorum ses kayıtları fax lar hop başa dönüyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Cayma Bedelini Karşılayacaktı

3 TEMMUZ 2020        Kasım BEY

Vodafone ev internet. Başka aboneden Vodafone a geçtik cayma bedelini Vodafone karşılayacaktı yaklaşık 3 yada 4 ay gibi fatura gelmez cayma bedeli miktarınca denildi ama fatura geldi sorduk pandemiden dolayı işlem yapamıyoruz pandemi bitince işlemi yapalım dediler şimdi işlem yaptı bize yardımcı olan sezer Vodafone çalışanı ama yine fatura geldi bu ay.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Evde İnternet 

2 TEMMUZ 2020        Şefika HANIM

Vodafone net Evde internet şikayetçiyim 26.06.2020 tarihinden itibaren evimde kullanmış oldugum internetim öğleden sonra kullanılamaz oldu aksam üstü aradım yetkililer alt yapısınızda bir sorun olmadıgını teknik bir sorun olduğunu söyledi ve bilgili birimlere aktardılar her gün arıyorum sorunumu anlatıyorum sorunumu çözmüyorlar hep teknik birime talep oluşturuldu diyorlar ne arayan var nede soran var 02.07.2020 tarihinde gene aradım gene talep formu oluşturup dönüş yapacaklarını söyleyip gene ulasan bana dönen olmadı gereğinin yapılmasını sorunumun çözülmesini Arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Vodafone Hattıma Dair

15 HAZİRAN 2020          Salim BEY

Vadofone hattıma dair. 2019 haziran ayında çeşme vadofone bayiine giderek 5336652203 nolu hattımın numarasını değiştirmek istedim bayi çalışanı ismini sonradan öğrendiğim seren çam isimli hanımefendi amcacım hattınızı isterseniz dondurayım sizede yeni bir hat verelim böylece ilerde bu numaranızı kullanmak isterseniz yeniden aktif hale getirirsiniz üstelik herhangi bir cayma bedelide tarafınıza yansımaz diyince bende kabul ettim.Fakat daha 15 gün geçmeden cep telefonuma mail geldi 262 tl cayma bedeli diye.Yine ben kalktım çeşme bayine gittim seren çam isimli çalışana mesajı gösterdim amca mutlaka bir hata yanlışlık var ben hemen vadofone meyil atacağım düzelecek merak etmeyin diyerek beni gönderdi.Yine 10 gün içinde birkaç kez cayma bedelini ödeyin diye mesaj gelince tekrar çeşme vadofone bayiine gittim ve aynı çalışan hanımefendiye bana gelen mesajları gösterdim amcacım siz bu mesajları dikkate almayın bu 10 15 gün içinde düzelir dedi.Fakat 15 günden sonrada aynı şekilde cayma bedelini ödeyin mesajları gelince Vodafone tüketici haklarına mail olarak yaşadığım sorunu yazdım.Vadafone tüketici haklarında bana mail yazarak Vakıfbank ta Vodafone hesabına 22.40 tl gibi bir ücret yatırmam ile cayma bedeline müdahale edeceğini sorunun çözüleceği ile ilgili mail attı.Bende Vakıfbank a bu parayı yatırdım bayiye gidip yine aynı çalışana hem dekontu hem maili gösterdim oda bana bak amca gördün mü sorun çözüldü sorun bizden değil sistemden dedi.Fakat bir ay olmadan defalarca yine tlf.cayma bedelini ödeyin ödemezseniz hukuki işlem başlatırız diye mesajlar gelince bende her defasında 0nlar ça kez 542 nolu vadofone müşteri hizmetlerini arayıp uzun uzun sorunumu baştan sona anlattım her defasında bana çok haklısınız ilgili birimlere mail atıyoruz sorununuz çözülecek dediler.Fakat tlf.halen mesajlar gelmesinin yanında hukuk bürosu diye arama yapıldı onlarada durumu anlatımca 542 yi arayarak sorunun çözümünü talep edin dediler.Bende tekrar 542 müşteri hizmetlerini aradım hukuk bürosunun bana söylediği şekilde sistemden düşürülmesi gerektiğini aksi taktirde yasal takip yapılacağını söyledim.Müşteri hizmetlilerindeki görevli beklememi söyleyip uzunca bir beklemeden sonra siz hukuk büromuzu dikkate almayın herhangi bir sorun gözükmüyor dedi.Fakat sık sık hukuk bürosu arayınca Vodafone 542 müşteri hizmetlerinide bende aradım her defasında aynı şekilde dikkate almayın dedikleri için umursamadım.Fakat pandemi öncesi elektronik haciz görünce avukatıma bildirdim ve avukatım bakınca Vodafone hukuk bürosu tarafından yapıldığını gördük ve bendeki belgeler ile itiraz ettik.haziran ayında yazlığa çeşmeye geldim ve tlf.hattımın kampanyası bitmek üzere olduğundan çeşme Vodafone bayiine gittim yine aynı çalışan hanımefendi beni görünce amca sorun çözüldü demi deyince yok kızım sorun çözülmedi ama kampanyam bitmek üzere onun için geldim dedim kızcağız baktı ekranına ve amca sana uygun bir kampanya düzenleyemiyorum sistemde haciz işlemin gözüküyor pahalı olarak hattını kullanacaksın deyince kızım bu işleri hep sen açtın başıma şimdi ne olacak dedim oda haklısın amca senin hiçbir günahın yok ama deyince kızdım sus kızım sus rezil ettiniz bu kadarda olmaz aklımızla dalga geçiyorsunuz deyip hattı da kapat lanet olsun size deyip eve geldim.Bi müddet sonra 542 müşteri hizmetlerini aradım çok kibar iyi bir kızcağız beni dinledi nasıl bir dilekçe şeklinde vadofone. Com tr den sorunumun çözümü ve üstümdeki elektronik haczin kaldırılması ile ilgili bilgilendirdi ve Vakıfbank a yatırdığım cayma bedeline müdahale dekontumuda eklemem ile sorunumun bu kez çözüleceğini söyledi.Şimdi bekliyoruz gerçi her aradığımda bayiye gittiğimde yada vadofone 542 şikayet hattında herkes Allah var haklısınız sorununuz çözülecek dediler fakat bir yıl oldu sorun çözülmesi bi tarafa elektronik haciz oldum gerçi onada itiraz ettim fakat çeşme bayiinde çalışan hanımefendi kızımda 542 müşteri hizmetlerindeki değerli çalışanlarda hale bana haklısınız mutlaka sorununuz çözülecektir diyorlar.Bense artık haklı ve mağdur olmam sebebiyle hikayeden değil gerçekten sorunumun çözülmesini talep ediyorum.Yaşanılan süreç vadofone gibi büyük bir şirkete yakışmıyor değerli vadofone yetkililerinin bu yazdıklarımı okumalarını temenni ediyorum münferit bu ve buna benzer sorunlarla Vodafone gibi bir şirketin yaftalanmaması ve yıpranmaması için gerekli önlemleri almalarını rica ediyorum.Yukarıda yazdığım haziran 2p19 dan haziran 2020 kadar ki 542 müşteri hizmetler ile konuşmaların kayıtlarınıda lütfen vadofone yetkilileri bir dinlesin ve inanın kendileri bile şaşırarak bu kadarda olmaz diyeceklerdir.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.