top of page

YAPI KREDİ 

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  16

Yapı Kredi Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Yapı Kredi Tarafından Dolandırıldım

05 Ocak 2021            Aysel HANIM

Yaklaşık dört yıl önce yapı kredi bankası çalışanları tarafından dolandırıldım söyle başladı ben evimi ipotek ederek 100 bin lira kredi ye başvurdum 60 bin lira aldım diğer kırkbin içerde bıraktım ihtiyaç olduğu zaman alırım diye banka çalışanları birden fazla kredi çekmişler üzerime bunu şöyle öğrendim banka müfettişleri tarafından yaklaşık 150 bin para ödedim evimi sattı banka onunda aldılar daha beni borçlu çıkarıyorlar banka avukatları beni çok sıkıştırıyorlar 70 bin lira daha ödediyse şu an mahkeme devam ediyor bir beni değil dört beş kişiyi dolandırmışlar şu an herkesin mahkemesi devam ediyor birinci ayın yirmi sekizinde yine mahkeme var dolandıran kişilerin isimleri Sucaddin Kılıç ve derya öğütlü avukat tuttum parasını ödeyemedim avukatım Ayhan sahindir o bunları daha iyi biliyor affınıza sığınıyorum kendimi tam ifade edemiyorum pandemiden dolayı çok zor günler geçiriyor um işler olmuyor çok zordayım vallahi intihar edeceğim siz büyüklerimden yardımcı olmamızı istiyorum dosyamı bir de siz araştırın suçum var sa bankanın istediği parayı taksit taksit ödeyim bunalımda yım çok zor dayım çaresizim en son çarem sizsiniz yardım olun lütfen Allah rızası için sözleri toparlayıp yazmakta zorlanıyorum hata yaptımsa özür diliyorum çok zor durumdayım vallahi intihar edeceğim Yapı Kredi bankası çalışanları beni bu hale getirdi lütfen sesimi duyun son çarem sizsiniz Allah rızası için yardımcı olun dosyamı bir de siz inceleyin ben kendimi ifade edemiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Beni Mağdur Etti

20 ARALIK 2020            Melih BEY

Balıkesir/Ayvalık ilçesinde hikmet etmekteyim, Yapı kredi bankasının 04.11.2020 tarihinde hesabıma 25.042.00 saat.07.31 de hesabıma aktarılarak ve aynı gün içinde 07.40 geçe hesabından 22.350.00 TL Ü*** B**** adına eftt yapılarak fiber dolandırıcılık şebekesine yakalanmış bulunmaktayım telefonumun aynı adresi ile bankanın aypi adresi eşleşmiyor benim telefonumu 04.11.2020 tarihinde sabah 07.00'de sinyal ile ele geçirerek içindeki bilgilerimi alıp hesabından eft çekilerek beni mağdur etmişlerdir ben bu süreç içinde bankaya şu an 25.000.00 kredinin faizi ile 37.000.00 tl borcum bulunmaktadır banka arkamda durmuyor. Ayvalık emniyetine şikayette bulundum ifademi verdim fakat arkadaşlarım hiç bir şey çıkmaz dediler ne yapmam lazım evim kira 2 çocuğum var hanımım ev hanımı tek maaşla bide bu kredi ödemesi çıkarsa ne yaparım bana yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Kartımdan Para Çekildi

12 ARALIK 2020            İbrahim BEY

Yapıkredi bankası kredi kartımdan 25 bin TL internet üzerinden param çekildi habersiz Allah rızası için yardımcı olun bu parayı ödeyemiyorum kartıma yansıdı bana yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Kartımı Teslim Etmiyor

03 ARALIK 2020            Helin HANIM

Yapı Kredi Bankası benim 4 aydır kartımı eve getirmiyor nerede olduğu dahi şüphede şu anda arıyorum bana biz getirmiyoruz diyorlar kartım nerede peki diyorum ona da cevap vermiyorlar ben onlar yüzünden maaşımı başka karta havale edip ordan çekiyorum lütfen yardım eder misiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Kullanmadığım Karttan Kart Aidatı Kesmiş

26 KASIM 2020              Mehmet BEY

Yapı kredi Kredi kart aidatı kullanmadığım kredi kartına 184 TL kart aidatı kesilmiş olup müşteri hizmetlerine aradığımda aidatlı kart olup bir de aidatsız kart olduğunu söylediler bana bunun bilgisi verilmediğini söyledim bana gazete kuponları da boy boy yayınlandı cevabı aldım kunu hakkında şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Bilgim Dışında İşlem Yapmış

25 KASIM 2020              Yusuf BEY

Yapı Kredi bankası 21.11.2020 tarihinde benim hesabımdan ve benim bilgim dışında işlem yapılmıştır, hesabımdan 36000 TL havale yapılmıştır ayrıca yapı kredi bankası güvenlik birimi beni arası hesabınızla ilgili işlem yapılıyor diye sordu bende bilgim yok dedim 3 adet 12 bin TL havale yapılmış dedi ve bilgim dışında olduğunu söyledim hemen hesabımı bloke edip kullanına kapattı 23.11.2020 tarihinde sabah bankadan havale dekontu ve dökümanı aldım ve siber suçlarla mücedele şubesinde şikayette bulundum 24.11.2020 tarihinde hesabıma 24 bin TL geçti geri kalan 12 bin TL daha gelmedi biran önce onunda gelmesini rica ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Saygısızca Konuştu

19 KASIM 2020              Mehmet BEY

Yapı kredi müşteri temsilcisi C**** H**** Borcum olduğundan dolayı kendisiyle iletişime geçtim fakat karşısındaki kişinin müşteri oldugunun farkında değil müşterilerle nasıl konuşulacağında bilmiyor bana şahsıma emri vaki konuşmasından dolayı kendisiyle tartıştım ve bana hitaben ben konuşacağım sen dinleyeceksin diyerek karşılık vermiştir. Bende kurumsal şirkette yönetici olarak çalışıyorum ve böyle bir üslupta konuşulması iş çıkışına kadar gidiyor. Benim konuşup kendine konuyu izah etmem gerekiyor beni dinlemesi gerekirken bana siz beni dinleyeceksiniz hitabında bulunmuştur. Kendisine gerekli işlemin veya uyarının yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Paramı Versin

14 EKİM 2020                Ramazan BEY

25. 09.2020 tarihinde saat 08:00ile 08:30 arası Vakıfbank maaş kartımdan 150 TL para çekmek için Pamukkale'deki 103804 nolu Yapı kredi atm den para çekmek istedim yalnız Vakıfbank kartını verdi ama çekilen 150 TL’yi vermedi. Para hesaptan düştü ancak 150 TL yok vermedi Yapı kredi atm. Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradım yalnız oyalıyorlar beni iki farklı banka diyip. Aradan iki ay geçmesine rağmen hiç bir sonuç çıkmıyor. Bir çözüm bulursanız sevinirim. Saygılar

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi'den Hiç Memnun Değilim

05 EKİM 2020                Berna HANIM

Yapı Kredi bankası böyle bir bankayla 3 yıldır maaş müşterisi olarak çalışmaktan hiç memnun değilim o kadar kötü bir banka ki benim hesaplarıma bakıldığı zaman zaten her şey görünür kendilerinin hatalarını bile bana mal edip sicilimi mahvettiler nerelere şikayet etmem gerekiyorsa etmek isterim ihtiyaç kredisi vermemek için neler yapıyorla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Borçları Ödememe Rağmen Mesaj Geliyor

05 EKİM 2020                İbrahim BEY

BABAM 21/05/2020 TRAFİK KAZASI KAYBETTİM. BABAM BORÇLARINI YAPI KREDİ MUT ŞUBESİNE BİREYSEL OLARAK ÖDEDİM YAKLAŞIK 9 10 MİLYAR CİVARI PARA ÖDEDİM ÖLÜM BELGESİ VERDİM VERASET İLANI VERDİM HÂL BABAM ADINA MESAJ GELİYOR YAPI KREDİ BANKASINDAN BABAM AİT BORÇ YOK BU NEDEN OLUYOR HÂL NEDEN MESAJ GELİYOR HESAPLARI AKTİF Mİ NEDEN KAPALI DEĞİL BORÇ ÇIKIYOR YASAL OLRAK SİZİ BANKACILIK DÜZENLEME DENETLEME KURUMUNA ŞİKAYET EDECEĞİM.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Sıcakta Bekletiyor

18 EYLÜL 2020              Mehmet BEY

Yapı kredi bankasında 6 gişe olduğu halde sadece 2 gişeden işlem yapılıyor insalar dışarıda sıcakta sıra da bekletiliyor madur ediliyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Kartım Gelmedi 

25 AĞUSTOS 2020          Muhsin BEY

YapıKredi bankasından talep ettiğim kartın bana ulaşamamış olması. Verdiğim adres iş yeri adresi ve bana gelen mesaj adresinize geldik ulaşamadık olmasıdır.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Eşimin Adına Kredi Çeklidi 

20 AĞUSTOS 2020          Ramazan BEY

Eşimin yapı Kredi banka hesabından dolandırıcı tarafından 10000 TL kredi çekilmesi. Gaziantep Cemre teksil adına SGK borcu ödenmesi yapıldı ve eşimin Cemre teksil ile hiç bir bağlantısı yoktur.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Üyelik Ücreti 

29 HAZİRAN 2020         Uğur Can BEY

Sayın Cimer Görevlileri Bundan 3 Yıl önce Sergen Tekstil İsimli İş yerinde çalışıyordum Sergen Tekstilin Sahibi Ben basta olmak üzere Bütün Elemanların Üstüne Yüklü Miktarda Kredi çekilmiştir 1 ay sonra evime taksitlendirme evrakı gelince öğrendim Sgk yapacağım diyerek herkezden imza toplayarak almış krediyi biz bankaya gitmediğimiz halde verilmiş Finansbank yapı kredi deniz bank ve ing bank NOT %66 Zihinsel Engelli Raporum Bulunmaktadır bu konuda bankalardan şikayetçi ve davacıyım savcılıkta şikayetçi oldum ama henüz bisi çıkmadı sgklı çalışınca hep maaşıma devamlı hepsine el koyuyorlar saygılarımla arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yapı Kredi Üyelik Ücreti 

27 MAYIS 2020              Cem BEY

Yapıkredi bankasi a.ş konusu yıllık kredi kartı üyelik ücreti iptali her yıl düzenli olarak bir şey sunuyorlar ve geçmediğin takdirde yıllık ücretin tamamı kesiyorlar Yapıkredi bankası için gerekenlerin yapılmasını rica ediyorum boyutlarını aştı artık 2014 maaş kartımı aldığımda maaş müşterisi olduğum için kredi kartından yıllık ödeme almayacakları söylendi... ama 6 yıldır kart üyelik ücreti kesilmekte artık tak etti lütfen ilgilenir misiniz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page