top of page

YATAŞ BEDDİNG

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  04

Yataş Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Yataş'tan Aldığım Yatak Belimi Çok Ağrıtıyor

03 KASIM 2020              Funda HANIM

YATAŞ PRESTİGE PRIME 160X200 CM YATAK42 yıldır müşterilerinin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, rahat ,kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetler sunmayı, markasının saygınlığını ve değerini artırmayı kendisine misyon olarak gören YATAŞ BEDDING firması yetkilisi, 02/10/2017 'de MUĞLA Ortaca Yataş İklim Bayisi'nden 160x200 cm ebatında PRESTIGE PRIME ( üst segment) bir yatak aldım. Yaklaşık dört aydır gün içinde hiçbir ağrı problemim yokken sabahları sırt ve bel ağrıları ile uyanıyor ve güne yorgun başlıyorum. Hatta bundan kısa bir süre önce leğen kemiğiminin her iki tarafında yana dönük yatmamdan kaynaklı morarma yaşadım. Yay karkasında problem olduğunu düşündüğümden dolayı 03/11/2020 ' de YATAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ile telefonda iletişime geçtim. Şikayetlerimi yetkili müşteri hizmetleri görevlisine anlattığımda, bana bel ile ilgili ağrı problemleri için herhangi bir şikayet talebi oluşturamadığını, yaylardaki bozukluğun gözle görülüp görülemediğini sordu. Ben kendilerine yaklaşık sekiz saatlik, ki sürekli ağrılı ve kesintili bir yatış sonrasında ağrının oluştuğunu ve elbetteki dışarıdan bakıldında yayla ilgili bozukluğun görülüp görülmemesinin bir önemi olmadığını ifade ettim. Bunun akabinde yetkili kişi bana servis talebimin alındığını ve eğer servis herhangi bir arıza tespit edemezse 90 TL servis bedeli alınacağını belirtti. PRESTIGE PRİME ( Sırt ve bel ağrılarına eşsiz çözüm ) adı altında müşterilerinize lanse ettiğiniz bir ürünü (ki fiyat olarak oldukça yüksek) üç yıldan daha kısa bir süre önce çözüm adı altında verdiğiniz sorunların sebebi olarak siz yetkililere bildirdiğimde , servis ücreti ve yayların bozukluğunun dışarıdan bakıldığında görülüp görülmediği gibi saçma sapan bir caydırma politikası izlediğini anlamış bulunmaktayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yataş'tan Aldığım Yatak Kötü Çıktı

26 AĞUSTOS 2020          Elif HANIM

Şikayetçi olduğum marka Yataş Bedding Yatağımı alalı 1 sene olmakta olup yatağın dokusunda toplanmalar mevcut. Teknik servis geldi fotograf çekti toplanmaları fabrikasyon hata yok diye bilgi verilmiş. Yatak incelemeye alınmadan sadece fotografla karar verildi. Yataktaki toplanmalar sırt ağrısı yapmakta olup, müşteri hizmetlerini arayıp tekrar teknik servis yönlendirilmesi talebinde bulunmama rağmen yapacak bir şeylerinin bulunmadığını söylüyorlar. Garanti süreci devam eden ürünümün değiştirilmesini ve mağduriyetimin giderilmesi için yardımlarınızı rica ederim!

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yataş Bedding 2 Aydır Ürünümü Göndermiyor

26 AĞUSTOS 2020          Nil HANIM

Zonguldak Ereğli enza home ve yataştan 19.07.2020 tarihinde yatak aldık 38 gün oldu hala daha yatak gelmedi. Mağazayı aradığımda en erken fabrikadan çıkış tarihi 9.ayın ikinci haftası deniyor. Bir Yatak üretimi 2 ay mı sürüyor!

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yataş Bedding İzmir Bahçelievler Şubesi

9 HAZİRAN 2020           Bilgen HANIM

İzmir Bahçelievler Yataş bedding den baza yatak başlık aldım 3 gün sonra geldi servis iler kurarken ayağının eksik olduğu görüldü yarın ya da ondan sonraki gün gelinir dedi arandı iyi niyetle tamam dedim Tam giderken köşeninde yırtık olduğunu gördüm aldığınız yeri arayın dediler gittiler aradım resim yolladım bayram üzeri siz sıkılmayın ben sıkışmayayım bayram sonrası halledelim dedi bayram sonrası yine ben aradım daha bekliyoruz kumaşı dendi Sinan bey tarafından 2 hafta geçti mağazaya gittim Sinan beyle telefonda atmıştık halen beklemem söyledi bu işi halledin gereken yerlere sizi şikayet edeceğim deyince de beni tehdit edemezsiniz dedi bende müşteri her zaman haklıdır dedim atmıştık bayağı sonra telefon ettiler önümüzdeki hafta gelip alacağız diye pazartesi ararız dediler 08.06. Arayan yok İstanbul merkezi aradım kaç kere geri dönmediler i dendi Figen hanım tarafından en son saatler sonra teşrif ettiler salı saat 7 ye kadar geleceğiz dediler halen gelen arayan yok 09.06 2020 ben Yataş Bahçelievler bedding den Sinan beyden şikayet iyim mağduriyetimiz en kısa zamanda giderilmesini istiyorum

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page