top of page

YURTİÇİ KARGO

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  29

Yurtiçi Kargo Hakkındaki Tüm Tüketici Şikayetleri

Yurtiçi Kargom Olmadığı Halde Mesaj Geliyor

02 OCAK 2021               Resul BEY

Yurt içi kargo beklemediğim halde sürekli cep telefonuma gönderiniz var SMS geliyor kendilerini aradım ama bir sonuç alamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargolarıma Zarar Vermiş

30 KASIM 2020              Özlem HANIM

Yurt İçi kargo Kitaplarım elime ulaştığında ağzı açılmış bir vaziyetteydi. Kitaplarım sanıyorum yere düşmüş toz içindeydi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Teslim Etmedi

27 KASIM 2020              Yasemin HANIM

Yurt içi kargo eve teslim edilecek şeklinde kargoyu aldı ve verilen adrese teslim etmedi, şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Beni Zarara Uğratıyor

27 KASIM 2020              Yasemin HANIM

Yurt içi kargo DÜZCE Kardüz şubesi Bu şube ile anlaşmam bulunmakta günlük kargo gönderimi yapıyorum sürekli desilerimi yüksek yazıyor desilere uygun koli yaptırdım çözüm bulamadım beni zarara uğratıyor ben kendileriyle iletişime geçtiğimde uğrayacağız diyolar ve sorun çözülmüyor bilerek yapıyorlar.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ürünü Kırmış 

25 KASIM 2020              Tuğba HANIM

Yurtiçi kargo şirketi. Bilgisayarımı bozuldu İzmir teknik servisine yolladım ambalajı o kadar iyi sarmama rağmen kırılmış bana ne bir uyarı yaptılar ne de bir kağıt imzalattılar üstüne bilgisayarı kırdılar ve kabul etmediler oğlum Online derse bir süre giremedi çok mağdur durumda bıraktılar şimdi de ödeme bile kabul etmıyorlar lütfen yardımcı olun.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ürünümü Teslim Etmedi

17 KASIM 2020              Kadir BEY

Yurt içi Kargo’dan şikayetçiyim 5 Kasımda kargom geldi ama hala bana iletilmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ürünümü Kırmış

16 KASIM 2020              Samet BEY

Yurtiçi kargo ürünüm kırık geldi kargo hatası var ama yurtiçi kargo kabul etmiyor, şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargoma Zarar Vermiş

14 KASIM 2020              Hasan BEY

Merhaba Bana Ankara'dan bir kargo geldi K**** Ö**** yani kardeşim Yurtiçi kargoya bir bilgisayar verdi bilgisayar bugün 14 kasımda elime ulaştı eve götürdüğüm de bilgisayarın ekranında açılma olmuş belliki yolda epey hırpalanmış halbuki bu tür kırılabilen eşyaların daha hassasiyeti olan bölmelere vb konulması ve Muhafaza edilmesi gerekir. Kargoya olan güvenimizi ve ilgimizin azalmaması için emanetlere daha dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Gereğinin yapılmasını istiyoruz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Yapmıyor

14 KASIM 2020              Özlem HANIM

Yurtiçi kargo Kargolarımı adrese gelmiyor ve aradığımda ise kargocu telefonu yüzüme kapatıyor, şikayetçiyim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ürünümü Getirmiyor

09 KASIM 2020              Hüseyin BEY

Yurt içi kargo Mavikent şubesi gelen kargomu bana getirdik diye yalan söylemeleri pazartesi günü alacak olmam ürünü bir sonraya atmaları çalışan personel arkadaşların gerçekten işe ihtiyaç duymadıkları şirketin ismin yapılmış olan işin hiçbir anlamının olmadığı memnuniyetsizlik halk ile alakadar olunmamak işin gerçekten yapılmayışının örneğidir yurt içi kargo bir daha sizle çalışmanın bir anlamı yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Pimanlıktır

09 KASIM 2020              İsmail BEY

Yurt İçi Kargo kargomun en geç 48 saatte teslimatı yapılacak denilmesine rağmen 70 saati geçtiği halde hala kargom yerine ulaşılmadı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ürünümü Geri İade Etmiş

03 KASIM 2020              Mustafa BEY

Yurtiçi Kargo, 16.10.2020'de bir kulaklık sipariş ettim 20.10.2020'de kargoya verildi, sipariş adresim 90 Sok. No. 29 Mordoğan/Karaburun fakat kargom Narlıdere'ye gönderildiği için geri iade edilmiş Kargo gönderi no 104694752078 Yurt İçi kargo ürünü 2 gün içinde ya adresime gönderin veya hemen ücreti hesabıma iade edin saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ürünümü Teslim Etsin

24 EKİM 2020                Mustafa BEY

16.10.2020’de bir kulaklık sipariş ettim 20.10.2020 de kargoya verildi, sipariş adresim 90 Sok. No. 29 Mordoğan/Karaburun fakat kargom Narlıdere'ye gönderildiği için geri iade edilmiş kargo gönderi no:10469475**** Yurt İçi kargo ürünü 2 gün içinde ya adresime gönderin veya hemen ücreti hesabıma iade edin saygılarımla.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ürünü Teslim Etmiyor

13 EKİM 2020                Yavuz BEY

Yurtiçi Kargo Kargoları teslim etmek gibi bir niyetiniz yoksa bu işi bırakın. Her sefer alışveriş yaptığım sitede kayıtlı olan ev adresimi (bu adrese daha önce yüz defa kargo geldi) bulamadığını söylüyor.. ŞUBEYİ ARADIĞIMDA BİR DE ÜSTÜNE BİZ HİZMETİMİZİ YAPTIK DİYORLAR YAZIKLALAR OLSUN. E-Devlette'ki kayıtlı adresimde bu.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ürünümü Elime Ulaştırmadı

01 EYLÜL 2020              Ayşe HANIM

Yurtiçi kargo iki kez cep telefonuma teslimat için tek kullanımlık şifre göndermelerine rağmen bir türlü kargomu getirmediler. Şubeye gittiğimde verilen cevap artık sizin firmanızın ürünleri yeni açılan ankara yolu üzerindeki şubemize gelecek şeklinde oldu. Bir telefon numarası dahi alamadım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Evden Kargomu Almaya Gelmiyor

02 EYLÜL 2020              Esengül HANIM

Merhaba cuma gününden bugüne kadar yurt içi müşteri temsilcisini arayıp evden kargomun alınması gerektiğini söyleyip dört gündür ürünümün evden alınmasını bekliyorum ama hala gelen olmadı. Dört gündür yurt içi kargonun Batıkent Engürü şubesini arayıp gelecekmişsiniz diye sorduğumda her seferinde 6 ya kadar gelip alacağınız deyip bunun üzerine bir de Yurtiçi Kargo'nun 444'lü hattını aratıp oradan da Bilgi bıraktığım halde durum ortada ve ilgisizlik diz boyu hala ürünümü alacaklar şaka gibi. Böyle köklü bir fır firmanın müşterilere karşı yalancı ve ilgisiz ve vurdumduymaz olması beni çok şaşırttı. Her seferinde hatırlatmalarıma rağmen. Firmaya oluşturduğum şikayet form boşu ekledim Konuyu bileğinize sunar gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Evde Olduğum Halde Kargoyu Etmedi

31 AĞUSTOS 2020          Özlem HANIM

Yurtiçi Kargo Teslim edildi diye sistemde görünen kargom evde olduğum halde bana ulaşmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda dakikalarca telefonda bekletildim ve çözüm yok.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargoyu Kimseye Tavsiye Etmiyorum

09 TEMMUZ 2020           Yunus BEY

Yurt içi kargo İstanbuldan Konya Merama kargom gelecekti Eyüp şubesi ürünlerimi Konya Beyşehire göndermiş mail ve telefon etmemize rağmen 3 gün ürünümü vermediler 100 kilometre gidip kargomu kendim aldım bu şirketten bunun için çözüm istedim yardımcı olmadılar kimseye bu kargoyu tavsiye etmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargom Teslim Edilmedi

20 HAZİRAN 2020          Fatma HANIM

Yurtiçi kargo bugün evde olmama rağmen kargomu teslim etmedi herhangi bir kağıt veya zilime basma gibi bir durumu olmadı kargocunun adı istiklal şubesinde Muhammet Çiftçi

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo İnegöl Şubesi

06 HAZİRAN 2020          Muradiye HANIM

Yurt içi kargo:bir siteden birer gün arayla ürün aldım aldığım ürünler aynı ama arasında bir gün var bir aldım bir da aldım. Ürünümün biri dün geldi.ona 80₺ verecektim ama kargocu benden 160₺ aldı. diğer kargom elime ulaşmadığı halde benden parasını aldılar.bu nasıl oluyor anlamadım.ürün aldığım kişiyle görüştüm onlar biz kargoya verdik dediler olan benim parama oldu en kısa zamanda bu konunun çözülmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page