Yurtiçi Kargoyu Kimseye Tavsiye Etmiyorum

9 TEMMUZ 2020          Yunus BEY

Yurt içi kargo İstanbuldan Konya Merama kargom gelecekti Eyüp şubesi ürünlerimi Konya Beyşehire göndermiş mail ve telefon etmemize rağmen 3 gün ürünümü vermediler 100 kilometre gidip kargomu kendim aldım bu şirketten bunun için çözüm istedim yardımcı olmadılar kimseye bu kargoyu tavsiye etmiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargom Teslim Edilmedi

20 HAZİRAN 2020          Fatma HANIM

Yurtiçi kargo bugün evde olmama rağmen kargomu teslim etmedi herhangi bir kağıt veya zilime basma gibi bir durumu olmadı kargocunun adı istiklal şubesinde Muhammet Çiftçi

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo İnegöl Şubesi

6 HAZİRAN 2020          Muradiye HANIM

Yurt içi kargo:bir siteden birer gün arayla ürün aldım aldığım ürünler aynı ama arasında bir gün var bir aldım bir da aldım. Ürünümün biri dün geldi.ona 80₺ verecektim ama kargocu benden 160₺ aldı. diğer kargom elime ulaşmadığı halde benden parasını aldılar.bu nasıl oluyor anlamadım.ürün aldığım kişiyle görüştüm onlar biz kargoya verdik dediler olan benim parama oldu en kısa zamanda bu konunun çözülmesini istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo İnegöl Şubesi

5 HAZİRAN 2020          Fahri BEY

YURTİÇİ KARGO İNEGÖL ŞUBESİ PANDEMİ DÖNEMİ VE ÖNCESİNDE DE KARGOLARI HİÇBİR ZAMAN İŞYERİMİZE GETİRMEYİP BİZİ ZOR DURUMDA BIRAKIYORLAR. VE TELEFONLARINA ULAŞAMIYORUZ .

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Adrese Teslim Yapmıyor

2 HAZİRAN 2020          Elif  HANIM

Yurtiçi kargo gönderileri teslim etmeyip şubeden teslim alın diye mesaj atıyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargodan 50 Tl Zararım Var Karşılamasını Talep Ediyorum

19 MAYIS 2020          Taner BEY

05.05.2020 tarihinde yurtiçi kargo ile Elazığdan boluya öğrenciye kargo gönderdim önce kaç günde gider diye sordum bana 7 günde gideceğini söylediler bende dondurulmuş yemek satın aldım özel köpük kutuya koydum yanlarına da 5.6 tane buz aküsü koydum kargo ulaşmayınca 18.05.2020 tarihinde 4449999 numaradan yurtiçi kargoyu aradım bana kargonun gittiğini adres bulunamamış ve kargonun geri geldiğini söylediler gönderdiğim kişi evine yakın olan kargo şirketine gönderi tarihinde 1 gün sonra giderek kargom gelecek geciktirmeseniz sevinirim demiş benim ve alıcının telefonları kargo şirketinde var ne bana ne alıcıya haber vermemişler kargo da geri gelmiş şubede bekliyormuş aramasam haberim dahi olmayacak ben adresi düzgün söyledim bu gönderdiğim kargo 300 tl ve gönderim ücreti de 50 tl zararımın temini hakkında Kargo takip kod.805563403841 Benim ve alıcının kargo şirketinde adres ve telefon notlarımız var.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Ukalalıkla Yanıt Verdiler

13 MAYIS 2020          Elif HANIM

Yurt içi kargo Kargo evde karantinada 3 kişi evde olduğunuz halde ve hiç dışarıya çıkamadığımız halde evde yoktunuz diyerek kargoyu elime ulaştırmadılar. Almaya gittiğimizde yarım saat sonra gelin vericez dediler yarım saat sonra tekrar gittiğimizde 20 dk sonra tekrar gelin elamanımız gelmedi ne yapabilirim tarzı ukalalıkla yanıt verdiler. İçmeler Yurt içi kargo.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Kötü Davranış Ve Tutumlarından Şikayetçiyim

13 MAYIS 2020          Vildan HANIM

İzmir Bayraklı yurtiçi kargo şubesi ürünlerimin eksik gelmesiden dolayı kargo şirketini bilgilendirmeye gittiğimizde şubedeki çalışan ve müdürlerinin kötü davranış ve tutumlarından en önemlisi benim kızıma hırsız tutmaları tavrından dolayı şikayetçiyim gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo 3 Ay Çıkarılma Yoktu

11 MAYIS 2020          Mustafa BEY

Merhaba Gaziantep şahinbey yurtiçi kargo da mesai saatlerinden daha fazla saat ler de çalışıyordum sabah 08.00 başlıyordum akşam 20.00 de bıraktırıyorlar di buna rağmen 08.05.2020 cuma günü işten çıkarıldım virüs dolayısıyla 3 ay çıkarılma yoktu ama işsiz kaldım mağdur durumdayım yardım bekliyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Siparişimi Getirmeyi Beceremiyor

06 MAYIS 2020          Ayşegül HANIM

Bebeğimin ihtiyaçlarını bi siteden alıp sipariş verdim gönderildi Antalya mazidağında oturuyorum. Antalya yurtici kargo msj attı mesai saatlerinde teslim edeceğiz diye zaten korona malum birde bebeğim var evden çıkmam mümkün degil ki kimsem yok nereye gideyim mesaj atmışlar evde bulamadık dokuma şubeden yarin alin diye ya benim bes kuruş param mı var taksiye vereyim esim 1 aydır zaten Ankara da birde bebeğimle nasıl çıkayımda alayım kargoya gideyim öyle bir mağdur ettiler ki ben ihtiyaçlarımı alamayacakmıyım arıyorum çağrı merkezi çıkıyor cevap verende yok telesekreter bir yere aktarmıyor çok perişan oldum yazık değilmi bu insanlara arabam yok olsada kullanmayı bilmiyorum ücretsiz izindeyim param yok siparişimi getirmeyi beceremiyorlar Mesaj da bu: Adresinizde ulaşamadık. 191322325017 nolu kargonuzu saat 17:00'den sonra DOKUMA biriminden alabilirsiniz. http://yurti.ci/nBAOCDMBPPz B002

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Yurtiçi Kargo Derdimizi Anlatamadık

06 MAYIS 2020          Muharrem BEY

Şikayetçi olmak istediğim KURULUŞ YURTİÇİ KARGO KONU; 3090090707015 GONDERİ NUMARASİYLA MARMARİS TEN ANKARAYA BİR GÖNDERİ TESLİM ETTİM GÖNDERİYİ TESLİM ALAN GÖREVLİ ALICININ TELEFON NUMARASINI YANLIŞ YAZMIŞ VE GÖNDERİ ULAŞMADAN GERİ MARMARİSE DÖNMÜŞ BİZ BU ARADA GÖNDERİ ANKDAYKEN HEM ANK YURTİÇİ KARGOYA HEMEDE MARMARİSTEKİ SUBEYİ DEFALARCA ARAMAMİZA RAGMEN DERDİMİZİ ANLATAMADİK BEN 58 YADİNDA BİR ADAMİM VE RAHATSİZİM GENEL MÜDÜRLÜKLERİNİ ARADIK AMA SANTRELLERİNİ BİLE GEÇEMEDİK BU GARPSCİ SAHTEKARLARDAN SİKAYETCİYİM LUTFEN İLGİ BEKLİYORUM

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Şikayet Sitemiz, Şikayetlere Gelen Her Türlü Şirket Cevabını Ücretsiz Olarak Yayınlamaktadır.

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.