top of page

ZİRAAT BANKASI

MEMNUNİYET YÜZDESİ :  % 0

ŞİKAYET SAYISI              :  275

Ziraat Bankası Hakkındaki Tüm Şikayetleri

Ziraat Bankası Bilgilerimi Eşimle Paylaştı

 

18 OCAK 2021                Suat BEY

 

Kanun tanımazlık, Bankacılık Kanununu çiğneyerek müşteri bilgilerimi eşimle paylaşan bir banka. SGK Kanununu çiğneyerek emekli ikramiyemi kesen bir banka Kendi belirlediği limitleri bile keyfi uygulamalar yaparak istediğine kullandıran istediğine hayır diyen ve cevaben size cevap vermek zorunda değiliz diyebilen bir banka kimse tarafından denetlenmiyor mu?

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Sonradan Gelenlere Öncelik Tanıdı

 

05 OCAK 2021                Büşra HANIM

 

Ziraat Bankası bankada sırada beklememize rağmen bizden sonra gelenlere öncelik tanındı işlemleri yapıldı ancak önceliğin bizde olması gerekiyordu. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Paramı Geri Versin

 

02 OCAK 2021                Feyzullah BEY

Ziraat bankası z2244*** nolu ATM den 17 11 2020 tarihi 13 31 saatinde 2 bin TL para çekme işlemi gerçekleştirmek istedim ATM bana yalnızca 50 TL verdi 1950 TL ATM’de sıkıştı ve ATM geri çekti ATM’nin bana verdiği fişin altında kasa arızası nedeni ile şüpheli ödeme işlemi yapıldığı yazıyordu şubeye gidip başvuru yaptığımda bana gün sonu sayım yapılıp fazla paranın tarafıma iade olacağını söylediler fakat ertesi gün fazla para çıkmadı diye aradılar. Konunun incelenip paranın tarafıma iadesini talep ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Kartımı Artık Teslim Etsin

 

27 ARALIK 2020            Merve HANIM

Ziraat Bankgenç kartım hala ve hala gelmedi paralar yatAcak ve benim haşa kartım elimde değil eğer gelmezse kartım şikayet dilekçesi veriyor olacağım yarın artık getirin kartımı.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Bilgim Dışı İşlem Yapmış

 

27 ARALIK 2020            Bilfer BEY

Eksi hesabımdan bana sorulmadan arabamın sigorta poliçesi yatırılmış yüksek miktarda ben dışarıdan daha uygun yaptırdığım halde iptal etmiyor Ziraat bankası.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Çalışanı Saygısız Davrandı

 

27 ARALIK 2020            Deniz HANIM

Geçen Hafta Ziraat Bankası’na gittim telefonumu günceleyim dedim simkart değişiklik diye ve bir kredi çekiyim dedim fakat orda veznedeki bir tane kadın nerede beni dövecekti ben düşündüm devlet bankası tarafından çekiyim düşündüm artık bu tavırdan sonra özel bankadan kredi çekerim. Sanki ben çok muhtacım bir bayana hiç yakışmıyor İyi günler. İnşallah düzelir

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Genç Kartım Teslim Edilmedi

 

27 ARALIK 2020            Begüm HANIM

Ziraat bankası kyk Genç kartım adresime hala gelmedi.Ne arayan var ne soran kartın kuryeye verildiği söyleniyor üstelik kartiniz blokeli deyip telefon kapanıyor yardımcı olursanız sevinirim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Hesabımdan Paramı Çekmiş

 

18 ARALIK 2020            Gülşah HANIM

Ziraat Bankası Atm’si 3 Kasım 2020 tarihinde 1100 TL tutarındaki nakit paramı kart iadesi yapmadı, lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası'ndan Para Çekilmiş

 

08 ARALIK 2020            Nasuh BEY

Ziraat Hesabımdan para çekilmiştir altın hesabım bozularak banka hiç ilgilenmiyor cep şifre hiç bir bildirim gelmeden param çalınıyor gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Beni Çok Zor Duruma Düşürdü

 

27 KASIM 2020              Ceyda HANIM

Ziraat Bankası zamanında unuttuğum biİ ödememi küçük bi tutarı ödemediğim için hiç bi bankadan kredi kartı alamıyorum 70 TL gibi bi ödemeyi yapmadığım için mahkemelik olmuşum sonradan öğrenip yatırdım 70 TL borcumu ödedim 2 yıl gibi bi zaman oldu ödeyeli artık bunun silinmesini temize çıkmasını istiyorum her bankada bi işlem yapmak için gittiğimde karşıma bu çıkıyor lütfen yardımcı olur musunuz.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Parayı İade Etsin

27 KASIM 2020              Sinan BEY

S***** Y******* adlı kişiden TC.ZIRAAT BANKASI'ndan TC.ZIRAAT BANKASI S**** B****** adlı hesabına 20.11 kuruş para transferi sağlanmıştır ancak banka bu para ya bloke koymuştur paranın tarafıma iadesini yapılmasını talep ediyorum gereğinin yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Çalışanı İşlemimi Gerçekleştirmemiş

26 KASIM 2020              İbrahim BEY

Sıfır konut kredisi başvuru yaptım dün onay verdim Ziraat bankası çalışan işlemlerimi yapmamış mağdur oldum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Çalışanı Beni Mağdur Etti

12 KASIM 2020              Emir BEY

Ataşehir şubesi müşterisiyim benimle ilgilenen A*** Hanım ısrarla emekli maaşımı şubeye almamı rica etti prim alıcakmış ben de kırmak istemedim Ziraat Bankası Ataşehir şubesinden istettim ziraat göndermiş e-devlette Ataşehir gittiği görülüyor ama ben maalesef maaşlarımı alamıyorum.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Bana Yardımcı Olmuyor

 

09 KASIM 2020              Seyfettin BEY

Ben Ziraat Bankası’na gittim hemde 4 defa şu elimde olan bankalar şifresini bir türlü alamıyorum müşteri temsilcisi şube yardımcı olmuyor bu işi onlar çözmese ben mi çözeceğim...

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Faturamı Yatıramadım

 

07 KASIM 2020              Aydın BEY

Ziraat internet bankacılığından 816.80 TL’lik faturamı yatırdım hesaptan para düşüldü yalnız faturam yatırılmadığını gösteriyor.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Çok İlgisiz Davranıyor

04 KASIM 2020              Nurcan HANIM

Ziraat bankası müşterisiyim banka kartım olmadıgı için iptalini sağladığım halde hiçbir şekilde bağlanmıyorum banka kartı olmayan müşterileriniz işlem yapamıyor mu ? Böyle saçma bir sistem başka hiçbir bankada görülmedi.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Başvurum Onaylanmıyor

 

27 EKİM 2020                Ensari BEY

Ziraat Bankası, Finansbankası, İş bankası, Garanti Bankası kredi başvurularım notum iyi olmasına rağmen dilekçe yolladım yine aynı red cevabını aldım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Hesabımdan Habersiz Para Çekiyor

 

11 EKİM 2020                Necmettin BEY

Ziraat bankası Etimesgut şube, devlet hastanesinde işe başladım borcumu ödeyeceğim dedikten sonra her ay maaşımdan borç kesintisi alınmakta bunun haricinde hesabımdan bilgim olmaksızın para kesilmekte büyük mevlada, önceki konuşmuş olduğum M**** hanım emekli olunca yerine gelen H****** Y***** denilen şahıs hesabımdan bilgim olmaksızın para çekmekte ben bunu kabul etmiyorum hesabımdan para çekilcek korkusu ile yaşamaktayım.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

Ziraat Bankası Bilgim Dışında İşlem Yapmış

 

07 EKİM 2020                Abdullah BEY

T.C Ziraat bankası Ferhatpaşa şubesi 07/10.2020 saat 07.41 tarihinde hesabından çekilen 5000 TL tutarındaki işlem bilgim dışında yapılmıştır. Telefonuna gelen mesaj ile durumdan haberim oldu. Bankaya gittiğimde paranın çekilmiş olduğunu öğrendim. Banka şüphe üzerine kartımı bloke etmiş. Tutarın hesabıma iade edilmesini ve gereğinin acil bir yapılmasını arz ederim.

ŞİRKET ŞİKAYETE CEVAP VERMEDİ

TAKIM HAZIR

bottom of page